Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1018192021223070 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 1609
  1. #381
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Kuidas ma saaksin kogu hand historyt cliendist arvutisse? Pmst mul on pandud see, et ta salvestaks käed desktopile ja sealt HEM impordib, aga eilse hommiku ja üleeilse päeva käed on kadunud sealt kaustast miskipärast. cliendist vaadates hand historyt on kõik olemas.
    Ei saagi.

  2. #382

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Wtf,supportist küsides ka ei saaks ? Muidu väga kahtlane et nad niimoodi äkitselt ära kadusid :S

  3. #383
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Sai siis täna 888Pokerisse account tehtud. Umbes 10 minutit peale deposiidi tegemist logis programm mu välja. Sisse logides annab errori: "Your account has been temporarily disabled. Please check your E-mail account for a message or contact our Operations team at: operations@cassava.net ".
    Loomulikult saatsin neile kirja, et mis värk on, ( kuna ma ei teinud endateada midagi ToS vastast ) kuna nad ise ei suvatsenud mulle põhjusest kirjutada.
    Kas kellelgi on veel selline värk olnud et niimodi konto lihtsalt kinni pannakse?

  4. #384
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Wtf,supportist küsides ka ei saaks ? Muidu väga kahtlane et nad niimoodi äkitselt ära kadusid :S
    Ei. See pole mingi Stars või Tilt, sellega tasub kohe alguses ära harjuda.

  5. #385
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Nop. Ma ei mäleta, kas limiit on $1k per cashout või $5k kuus või mõlemat, aga alla nende ei ole kindlalt midagi vaja.
    Mhm, jõudis täna ilusti MBsse :)

  6. #386
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Sai siis täna 888Pokerisse account tehtud. Umbes 10 minutit peale deposiidi tegemist logis programm mu välja. Sisse logides annab errori: "Your account has been temporarily disabled. Please check your E-mail account for a message or contact our Operations team at: operations@cassava.net ".
    Loomulikult saatsin neile kirja, et mis värk on, ( kuna ma ei teinud endateada midagi ToS vastast ) kuna nad ise ei suvatsenud mulle põhjusest kirjutada.
    Kas kellelgi on veel selline värk olnud et niimodi konto lihtsalt kinni pannakse?
    Paluti teha krediitkaardist pilt ja see läbi cashieri uploadida neile, aga ma ei saa kontole üldse sisse logida, et pilti uploadida. Kas peaksin selle pigem emailiga saatma neile sellel juhul?

  7. #387
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Pakun küll ...neil tglt mingi nr ka, ei tea kui sinna hellata kui kiirelt asjad liikuma hakkaksid..

  8. #388

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    traaa küll, ajab tilti see sait, downswing ja nüüd veel raha ka laudades kinni,tegin sessi ja olin 5bi plussis kui tuli järjest 2 coolerit ja 3bi läks insta nende pärast. Panin lauad kohe kinni ja vaatan, et 4$ puudu. Depot pole teinud siis ei saa live chatis ka suhelda nendega ? kuidas ma peaks selle raha saama tagasi

  9. #389

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kui palju trafficut seal toas on ning kui mõtekas oleks sinna minna nl50-nl100?

  10. #390

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    nl50s õhtupoole oli laudu küll, aga valik väga suur pole, saab hakkama kui 4-6 lauda lasta

  11. #391
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hakkasin ka hiljuti mängima seal, pidavat olema fishy. Väga tobedad asjad on Push or Fold lauad, mis tõmbavad teatava osa fishe kohe tavalistest laudadest ära. Lisaks ajab närvi see, et laudade asetust ei jäeta meelde ja samuti see, et hiirerulliga ei saa panuse suurust reguleerida. Lisaks paneb PokerTracker HUD paigutusega vahepeal segast, aga seda asja vaja veel uurida ja katsetada.

    Aga fishine - jah, muidugi.

  12. #392
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hiirerulliga saad panust regullida küll: game setting- when table screen is chosen, set focus on- vot ja seal pane betting boci see täpike, aga chattida siis ei soovita, sest kui viskab samal ajal laua ette kui enterit vajutad võid teha laheda minraise vms

  13. #393
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Oo, tänks. Väga kena.

    Täna avastasin veel oma rõõmuks, et programmi folderites sobrades saab muuta laua tausta, nuppe jne pildifailide avamise ja redigeerimise teel.

  14. #394

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Natisha J.: Thank you so muhc
    Natisha J.: How may I assist you >?
    rtyu56@hotmail.com: why i cannot transfer 20$ to my friend?
    Natisha J.: One moment please while I review your accont
    Natisha J.: Play for the people of Japan

    We’ve all seen the destruction, so let's help the people of Japan after the earthquake and tsunami have left thousands dead and many more homeless without food and water. For every member who takes part in this Japan Charity Relief Fund $1 re-buy tournament, 888poker will donate $1 to Japanese Red Cross in support of the Japanese Charity Relief Fund. It’s just $1, so do your part to aid now.
    rtyu56@hotmail.com: yes
    Natisha J.: Thank you so much for holding
    rtyu56@hotmail.com: no problem
    Natisha J.: This is because you still have wagering left to do on your account
    Natisha J.: Untill you have met the wagering requirment
    Natisha J.: Then you will not be able to make a money transfer
    rtyu56@hotmail.com: what is wager ?
    rtyu56@hotmail.com: i have to do what?
    rtyu56@hotmail.com: please explain what do i have to do
    Natisha J.: Youhave a total of 700
    Natisha J.: usd
    rtyu56@hotmail.com: no i dont
    rtyu56@hotmail.com: i have 309$
    Natisha J.: to wager meaning that amount in rake and fee left
    rtyu56@hotmail.com: how much rake i have to pay to do it?
    Natisha J.: 700ud in rake nd fee
    rtyu56@hotmail.com: WHAT???
    rtyu56@hotmail.com: 700 USD RAKE?
    rtyu56@hotmail.com: why ?
    rtyu56@hotmail.com: I got 20$ bonus for free lol
    rtyu56@hotmail.com: and now
    rtyu56@hotmail.com: i have to do WHAT+?
    rtyu56@hotmail.com: u insane??
    Natisha J.: No each bonus comes with a wagering requirement that must be completed
    rtyu56@hotmail.com: and i have to generate u 700$ ?
    rtyu56@hotmail.com: for 20$ free ?
    Natisha J.: Plus the money transfers
    rtyu56@hotmail.com: lol what?



    nagu mida v......?? Tahtsin sõbra kaudu raha välja kanda , 300$ , varasemalt oli sõber 20$ instant bonuse vms saanud ja nüüd peab ta 700$ raket genema, et saaksin cashoutida / buddy transfida ????

  15. #395
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ffs, tahtsin ka 888-sse depoda, aga olen seda teemat veits sirvinud ja ausaltöeldes ei julge enam..

  16. #396

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    no fckkkk see pole enam normaalne. Umbes et ma nüüd pean mingi krdi nl2s hoorates 700$ neile raket genema ? umb aasta aega hoora siis nende sõnul

  17. #397
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    no fckkkk see pole enam normaalne. Umbes et ma nüüd pean mingi krdi nl2s hoorates 700$ neile raket genema ? umb aasta aega hoora siis nende sõnul
    Kui 700$ wager left, st siis et pead 700$ eest panustama(riskima), mitte raket maksma - et see raha oleks vaba kõigist kohustustest. Seal pole nii, et kannad sõbrale raha ja ta kannab välja(ok vist saab nii, kui su sõbral on varasem bankroll ja pole first depo boonus lahti mängimata), ta ei saa seda sulle ilmselt tagasigi kanda, enne kui pole seda summat 2x vms läbi mänginud.
    Kui nüüd mõelda, siis see 700$ ongi õige wagering summa, sest imo buddy transferit(300$ mis ütlesid) on vaja 2x läbi mängida, enne kui seda kuskile liigutada saab ja insta boonust(20$, eeldan, et first depo boonus) 5x läbi mängida.

    Tegin ka kunagi naisele lisaks konto ja depo, et boonust saada ja siis üritasin seda kätte saada, aga muuseas soovitan mitte mingeid skeeme seal aretada selleks, need ei lähe läbi ja võid kõigest ilma jääda :)

  18. #398

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    hellöööõõõõ
    mis ma pean tegema, et rakebacki saada?
    vabandan ette kui väga kalane küsimus

  19. #399
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kui pole veel kasutajat teinud, siis saada rankale PM ehk annab korraldada midagi.

  20. #400

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    kahjuks kasutaja tehtud ja reiki maksan ka korralikult

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES