Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 81 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1609
  1. #21

    Re: 888

    ei ole ju sellist süsteemi seal:P

  2. #22

    Re: 888

    imelik. miks ma siis ei saa enne järgmisele sng'le regada kui olemasolev on käima hakanud... jutt käib sama buy-iniga sng'st.
    näiteks 10

  3. #23

    Re: 888

    no see on tõesti kummaline..endal pole sellist probleemi olnud, tavaliselt regan kohe 3le v nii ära korraga

  4. #24

    Re: 888

    Keegi oskab öelda kuidas oleks pacificus võimalik RB saada?

  5. #25

    Re: 888

    Kas ei olnud seal mitte läbi mõne RB site registreerimine?

  6. #26

    Re: 888

    ametlikult enam ei saa ja ei tohigi saada. a kuumkokakoola käest võid küsida, ta pakkus siin kuskil imo. saada pm vms.

  7. #27

    Re: 888

    minult saab kõike, igast poosist & iga kell ;D

  8. #28

    Re: 888

    Tundub suht donkfest, vähemalt SNG-des
    Ma tegin triple up-e täna ja kõvasti plussis ,samuti ühe suurema sng.


  9. #29

  10. #30

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    suht? ;D

    Okei PALJU!
    Cashtabled on hullud , mul QQ , mehel 63, ma reisin vend re-raseb ma call, floppi puru , all in-id värgid, mees sai floppi rea, tra kyll:D

    Ei kino saab:D

  11. #31

    Re: 888

    Kas selleks, et HEMi tööle saada on vaja mingit grabberit? Kui jah, siis kust seda saab?

  12. #32
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888

    Ei ole midagi vaja!

  13. #33

    Re: 888

    Kui ma hakkan Auto importi configuret tegema, siis mul ei ole sellist kausta nagu Pacific Hand Grabber\History, kuigi HEMi artikli järgi peaks selline asi olema. Mida teha?

  14. #34
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kui ma hakkan Auto importi configuret tegema, siis mul ei ole sellist kausta nagu Pacific Hand Grabber\History, kuigi HEMi artikli järgi peaks selline asi olema. Mida teha?
    Leida oma õige HH kaust. Kui sul handgrabberit pole, siis loomulikult sul seda kausta ka pole. HEMi artikkel on vananenud ilmselt, kuna handgrabberit pole mitu kuud pacificus vaja läinud vist enam.

  15. #35

    Re: 888

    Kuidas pacificus on lood mikrolimiitidega NL5 ja NL10 laudu ?

  16. #36

    Re: 888

    Küsimus Pacificumeestele.
    Kuidas see praegune "reward" süsteem töötab? Nimelt ise tagusin seal madalaid limiite üle poole aasta ja tulemused olid julgustavad. Kuna aga rakebacki polnud, siis vahetasin tuba. Kas tänane reward süsteem ongi nagu praktiliselt rakeback (et mida kõrgem tase seda kõrgem rakeback) või see on lihtsalt väike boonus (nagu varem FPP-d) ja õiged mehed saavad ka päris rakebacki sinna juurde:)?

    Kui mängida ütleme ca 50h kuus 5 lauda NL50 6max, siis palju nende "rewardpunnide" eest cashbacki ka saaks.. Mõtlen just protsentuaalselt võrreldes tavaliste ca 30%ste rakebackidega teistel saitidel.

    Tänud ette!

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas Possolino
    Küsimus Pacificumeestele.
    Kuidas see praegune "reward" süsteem töötab? Nimelt ise tagusin seal madalaid limiite üle poole aasta ja tulemused olid julgustavad. Kuna aga rakebacki polnud, siis vahetasin tuba. Kas tänane reward süsteem ongi nagu praktiliselt rakeback (et mida kõrgem tase seda kõrgem rakeback) või see on lihtsalt väike boonus (nagu varem FPP-d) ja õiged mehed saavad ka päris rakebacki sinna juurde:)?

    Kui mängida ütleme ca 50h kuus 5 lauda NL50 6max, siis palju nende "rewardpunnide" eest cashbacki ka saaks.. Mõtlen just protsentuaalselt võrreldes tavaliste ca 30%ste rakebackidega teistel saitidel.

    Tänud ette!
    Rakebackist lähevad rewardid maha :(

  18. #38

    Re: 888

    uus süsteem selline, et oletame et saad 30% rakebacki läbi mingi affiliatei ning su tase on Bronze, ehk 2%.
    SEega affist saad sa 28% (30-2%=28) ning 2% tuleb otse kontole, ehk läbi rewardside


    mina olen asjale nii pihta saanuD:P:D

  19. #39

    Re: 888

    Väike täpsustus veel. Kuna mul endal Pacificusse regatud ilma rakebackita, siis sisuliselt hakkaks ma saama siis näiteks bronze levelil 2% rakebacki ja platinum levelil 18% rakebacki. Ons nii?
    Rohkem saamiseks peaks juba aastakese vist vaeva nägema :)

  20. #40

Lehekülg 2, kokku 81 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES