Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 81 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1609
  1. #581
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Lulz sick. Kui see incompetent taun ei saand aru, mida ma täpselt tahan, ise väites, et kõik inimesed said oma rahad 100% tagasi, saatis ta mulle exceli faili. Maili sisuks, et "you can look at that yourself". Pohui, et ma ütlesin talle, et saatku see mure kuskile õigesse osakonda. Aega läks 30min, kuni ma oma puuduoleva $25+$50 kahest sessist üles leidsin. Summa väike, ajakulu suur, aga asi on põhimõttes. I suck at excel, oleks ilmselt 2x vähemaga saanud. Kui veel töötaks ka selliste asjadega seotud ametikoha peal, siis max 5min. Huvitav millal hakatakse seda sitast firmat niimoodi juhtima, et miinimumpalgaga hindude asemel palgatakse 4x efektiivsemad inimesed, kellele makstakse 3x rohkem palka = profit. Prolly never.
    Ei suutnud sellega hakkama saada maailma suuruselt teine tuba siis kahtlen, et 888.com nii raske ülesandega, kus läheb vaja vähemalt kümmet Einsteini ajuga venda, hakkama saab.

  2. #582
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Eile keegi Irina supportist ütles, et jah, mingi raha on laudadesse kinni jäänud ja uurivad asja. Täna meilile selline vastus. Jõuetu tunne tekib.

    Thank you for contacting us. My name is Irina and I am from the Support Department.

    I have located your account and after checking the game history for July 9th, i couldn't locate any money missing from your bankroll.

    In order us to investigate this case, please check again the exact time you believe these took place and re-send us the precise details.

    In order to investigate your complaint, we require the following details:

    1) The name of game, time and date of the occurrence
    2) The amount that you wagered.
    3) What you bet on. (If applicable)
    4) What hand you had. (If applicable)
    6) The exact details of what happened.

  3. #583
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tundub, et see Irina ei oska numbreidki. 1, 2, 3, 4, 6.... wtf? Pole ime, et nad puuduvad dollareid ei leia kui ei oska 10 piires liita ja lahutada.

  4. #584
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ma arvan, et originaalis oli 5. punkt

    "Are you going to sue us when you find out that many other people have the same problem and we are aware of it."

    Mõni minut tagasi lauas keegi küsis, et kas kellelgi veel rahasid puudu tehniliste probleemide tõttu. Vot siis. Ilmselt on neid inimesi palju ja 888 poolt küll päris häbematu teha sellist süütut nägu, nagu nemad ei teaks midagi.

  5. #585
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    minulgi olid rahad lauades kinni, 3-s erinevas lauas, sisse logides, need lauad tulid lahti, sildiga, et ala see laud on kinni pandud jne.
    ütlesin siis suppordile, et mu raha on kadunud ja selgitasin selle ära, et lauad tulevad lahti sisse logimisel ja ilmselt on nendes laudades kinni, ütles mulle, et technical supporti pildi saadaksin sellest, mis juhtub kui sisse login, tegin siis pildi saatsin sinna ja miski 3 päeva pärast oligi raha tagasi.

    tänu sellele, et ta pidevalt disconnectib ja laudu kinni viskab, olen isegi ma usun, et päris mitu buy in kaotanud...

  6. #586
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Häkkerid vb. Või siis võidunud trussarites hindud leidsid, et saavad liiga vähe palka ja kantisid laudadest raha omale...

  7. #587
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Eile keegi Irina supportist ütles, et jah, mingi raha on laudadesse kinni jäänud ja uurivad asja. Täna meilile selline vastus. Jõuetu tunne tekib.

    Thank you for contacting us. My name is Irina and I am from the Support Department.

    I have located your account and after checking the game history for July 9th, i couldn't locate any money missing from your bankroll.

    In order us to investigate this case, please check again the exact time you believe these took place and re-send us the precise details.

    In order to investigate your complaint, we require the following details:

    1) The name of game, time and date of the occurrence
    2) The amount that you wagered.
    3) What you bet on. (If applicable)
    4) What hand you had. (If applicable)
    6) The exact details of what happened.
    Ma ootan kõigepealt ära, mis mu eilsele kirjale vastuseks saadetakse. Kui mu "detektiivitöö" edukas oli, siis sa võid selle July 9th hand history faili hankida(.csv fail) ja ma otsin su raha üles. Teenustasu $50 tho. Kui üles ei leia, siis maksma ei pea.

    Edit: sain mailile vastuse ja enda raha tagasi igaljuhul. Väidetavalt üks laud, mis jäi õhku rippuma, selle raha tuli mingi 7h hiljem, kindel, et teil sama ei juhtunud? Kui olete kindlad ja ikka on halvasti, siis saatke PM ja asun tööle. Tühja ei viitsiks nagu otsida kui äkki mingi x-aeg hiljem saabus.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 11.07.11 at 16:42

  8. #588
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    No ühte lauda mul 300$ kindlasti rippu ei jäänud ja asjast on ka juba üle ööpäeva möödas, raha aga ei kusagil. Twoplustwos on ka juba mitu kasutajat maininud, et neil sarnane lugu juhtus ja raha on siiani kadunud. Saatsin supordile ka vastuse, milles väljendasin pahameelt nende käpardlikkuse üle ja kinnitasin valmisolekut teha neile vajadusel veitsa legal actionit.

    Põhimõtte küsimus tegelikult. Nemad kaotavad mu raha ära ja siis mina pean mööda nurgataguseid otsima ning tõestama, et kas, kus ja millal? Ajuvaba. Kaotasid ära, otsigu üles ka.

    P.S. Kindel, et historyd on csv-des? Ma ühtegi csv-d ei näe pacificu kaustas, aint txt failid.

  9. #589
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    No ühte lauda mul 300$ kindlasti rippu ei jäänud ja asjast on ka juba üle ööpäeva möödas, raha aga ei kusagil. Twoplustwos on ka juba mitu kasutajat maininud, et neil sarnane lugu juhtus ja raha on siiani kadunud. Saatsin supordile ka vastuse, milles väljendasin pahameelt nende käpardlikkuse üle ja kinnitasin valmisolekut teha neile vajadusel veitsa legal actionit.

    Põhimõtte küsimus tegelikult. Nemad kaotavad mu raha ära ja siis mina pean mööda nurgataguseid otsima ning tõestama, et kas, kus ja millal? Ajuvaba. Kaotasid ära, otsigu üles ka.

    P.S. Kindel, et historyd on csv-des? Ma ühtegi csv-d ei näe pacificu kaustas, aint txt failid.
    See csv fail on töötajate oma, mis on hoopis teistsugune kui tavalised txt failid. Seda sul endal ei olegi olemas, enne kui support selle saadab. See "kaotasid ära, otsigu üles ka" kahjuks ei kehti 888 puhul (vahel). Üldiselt on nii, et võta kõige lollim inimene, keda sa kunagi kohanud oled ja siis mõtle selle peale kas ja kuidas ta leiab su kadunud raha üles kuskilt.
    Mis on hetkel imelik: see, et need live supporti taunid sellega tegelevad ja mitte technical department, keda võib isegi napilt asjatundlikuks nimetada.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 11.07.11 at 21:06

  10. #590
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    teistel ka HEM ei näita pot limit laudades HUDi?

  11. #591

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hm, sain gold statuseks ja atm 4600punkti ja 4.5x korrutada, siis peaks saama ca 207$. Kui aga lähen convertima, siis näitab, et saan ainult 46$ kui ära converdin. Milles asi ?

  12. #592
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Punktid ei korrutu mitte millegagi. Punkte teenid lihtsalt edaspidi kiirema tempoga. 100punkti=$1, ole kasvõi VIP Diamond.

  13. #593

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    njah, bad biit :D oleks pidanud veidi rohkem tutvuma selle teemaga. Täna mingi 6h lasin hullu et see gold ära teha enne reisile minekut, et saaks ikka 200$ juurde no :d


    //keegi, miskipärast olin ise jumala kindel, et punkte ei tule mitte 4.5x vaid convertides saab 4.5x kätte
    Viimati muudetud Makuz poolt : 14.07.11 at 00:11

  14. #594
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kes sulle ütles, et 4,5 korrutada tuleb?

  15. #595
    Julm Donk Kasutaja Kallas avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Kapis
    Postitusi
    40

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Pole mitu kuud seal mänginud, kuid nüüd oleks plaanis teha deposiit 888 pokerisse, et kas on ka mingi kood olemas, mis lükkaks mõne boonuse käima?

  16. #596
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    888Reload0711 kuni 200usd.

  17. #597
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas HEM'i kasutajatel varastavad ka lauad üksteiselt cascades olles fookust? Ma kasutan ise Pokertrackerit ja jõudsin paar päeva tagasi järeldusele, et fookuse varastamine tuleneb kuidagi trackerist ( kui HUD'i mängimise ajal ei kasutanud, siis ei olnud ka ühtegi probleemi fookusega ).

  18. #598

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Ei no norm koht see 888. Mul võeti eile kahes osas ja mu oma silme all ära 300$. Võtsin kohe muidugi ühendust ididega. Lubasid tagasi helistada. No helistasid siis tagasi ja ütlesid, et ärgu ma muretsegu. Tehnilised probleemid olid ja ma saan oma 300$ tagasi. Nu eks paistab. Kas saan tagasi või maksan hoopis mina neile rakebacki:)
    No täna sain 30$ tagasi :):)

    Kuradi koomikud

  19. #599

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    No tere hommikut:) Nüüd tuli kiri, et tagastasime meie poolse vea tõttu 30$. Ja ongi kõik........270$ korstnasse.

    EBAREAALNE VÄRK IKKA!!!

  20. #600

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas keegi kellel on otsese RBga konto on oma rb kätte saand juba?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES