Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 81 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1609
  1. #621
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    mis selle reload bonuse mõte on, kui see rakebackist maha läheb anywayz?

  2. #622

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    turna k2ib, 31 alles.
    mul stack avg ja näitab, et ma lõpetasin 53nda :D

  3. #623
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    mis selle reload bonuse mõte on, kui see rakebackist maha läheb anywayz?
    Läheb rakest maha(MGR), mitte rakebackist! Põmst saad omale rakebacki juurde mingi 10-15%(ei viitsi täpselt arvutada) nii kaua kuni boonust jätkub.

  4. #624

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Minumeelest sellest räägitud siin juba, aga jah iga kuu saad kasutada kuni 200$ reload boonust. Selle kuu kood on 888Reload0711
    Kuidas see vabaneb? Kas 10$ kaupa või kahes osas 100$ kaupa?

  5. #625
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Nüüd 10$ kaupa õnneks, varem tuli korraga.

  6. #626
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    kuhu kiri saata, et konto uuesti avada...eelmistel lehekülgedel olev link ei tööta enam

  7. #627

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    kuhu kiri saata, et konto uuesti avada...eelmistel lehekülgedel olev link ei tööta enam
    Ma julgeks pakkuda, et support@888poker.com

  8. #628
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Ma julgeks pakkuda, et support@888poker.com
    50:50, et sealt üldse vastuse saab nädala jooksul.

  9. #629

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Krt. norm koht see 888. Kuu aega aja taga oma raha. Aga ainult lubadused. Täna helistasid ja vabandasid ning ,et ma veel ootaks. Ja nüüd peale kõnet ilus kiri postkastis, et konto kinni ja nägemist..... Ma ei oska midagi lisada:)

    888 lahendus: Paneme konto kinni. Pole kontot pole meil probleemi enam!
    Viimati muudetud Lowry poolt : 28.07.11 at 12:56

  10. #630

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Äkki räägid lähemalt, mis case oli. Plaanin ise ka 888 kolida.

  11. #631

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Juuli alguses kadus kontolt 285$ (see nüüd täpne summa). Avastasin selle ja sai ka nendega ühendust võetud. Sealt helistati mulle ja öeldi, et tehniline viga ja ma saan raha tagasi. Peale seda hakkasid ainult lubadused. Et ootaksin 5 päeva ja siis jälle 5 päeva jne. Lõpuks lubati raha tagastada eile. Hui midagi tagastati. ( aa 30$ tagastati kunagi alguses). Ja tänagi sai suheldud nendega ning isegi telefoni teel räägitud. viimane jutt oli, et 72h ootaksin veel. Aga peale kõnet tuli meil, et konto kinni ja kõik. Ja teevad kõik selleks ,et ma nende võrgus kuskil mängida ei saaks ega ei avaks uut kontot. Kui avastavad, et mul uus konto siis on neil õigus mu konto jälle kinni panna ja raha endale võtta.

    No vaatab mis saab.

  12. #632

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Aga, mis põhjusel konto kinni pandi. Kas selgitati ka midagi?

  13. #633

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Juuli alguses kadus kontolt 285$ (see nüüd täpne summa). Avastasin selle ja sai ka nendega ühendust võetud. Sealt helistati mulle ja öeldi, et tehniline viga ja ma saan raha tagasi. Peale seda hakkasid ainult lubadused. Et ootaksin 5 päeva ja siis jälle 5 päeva jne. Lõpuks lubati raha tagastada eile. Hui midagi tagastati. ( aa 30$ tagastati kunagi alguses). Ja tänagi sai suheldud nendega ning isegi telefoni teel räägitud. viimane jutt oli, et 72h ootaksin veel. Aga peale kõnet tuli meil, et konto kinni ja kõik. Ja teevad kõik selleks ,et ma nende võrgus kuskil mängida ei saaks ega ei avaks uut kontot. Kui avastavad, et mul uus konto siis on neil õigus mu konto jälle kinni panna ja raha endale võtta.

    No vaatab mis saab.
    Kõige parem on sul oma affiliatega ühendust võtta. Nii laheneb olukord tavaliselt mõne päevaga, kui on kompetentne affiliate.

  14. #634
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    ( Click to show/hide )


    Lul, m6tlesin, et võiks ka 888-sse depoda ja kiikan siia teemasse kiirelt enne. Hui enam tahan :)
    Ikka tohutu eelis on starsil teiste tubade eest, sellist asja ei juhtuks never ever. Seal antakse 2x rohkem pappi tagasi ja saadetakse 10 särki postkasti, kui selline asi peaks juhtuma.

  15. #635
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust

    Lul, m6tlesin, et võiks ka 888-sse depoda ja kiikan siia teemasse kiirelt enne. Hui enam tahan :)
    Ikka tohutu eelis on starsil teiste tubade eest, sellist asja ei juhtuks never ever. Seal antakse 2x rohkem pappi tagasi ja saadetakse 10 särki postkasti, kui selline asi peaks juhtuma.
    Lulz, võiks samamoodi öelda, et FT-s ei kahelnud ka keegi. Isiklikult ise pea aasta 888-s mängind ja pole probleeme olnud ( ptüi ptüi ptüi). Miskipärast tundub, et kõik need jamad toimusid softi uuendamise ajal ( v noh krt teab, mida nad uuendasid:)). Loodan, et asjaosalised saavad oma rahad tagasi, aga nõustun Firzeniga, et läbi affili liiguksid asjad vast kiiremini.

  16. #636
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    kas seal wait for big blind linnukest saab panna ja sit out next big blind?

  17. #637
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hahahaa, minu kadunud 300$ uurimist lükatakse samuti mingi hämaga 5 päeva kaupa edasi. Ootasingi põnevusega, et millega see asi lõpeb, aga nüüd on siis teada - konto sulgemisega. No tõesti, lmao. Ma kujutan ette, et 888-l on ka mingi Gaming Commission, mis vähemalt teoorias peaks nende üle valvab. Äkki peaks sinna pöörduma...

  18. #638
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    kas seal wait for big blind linnukest saab panna ja sit out next big blind?
    Seal küsib lauas , kas paned post blindi sisse, või ootad big blindi. Siis kui paned ta BB'd ootama ja kui BB sinuni jõuab siis küsib veel üle, kas paned siis big blindi sisse ja siis paned autopost blindi peale ka veel.

    Sit out next BB pole, saad vaid autopost blind'i maha võtta

  19. #639
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Hahahaa, minu kadunud 300$ uurimist lükatakse samuti mingi hämaga 5 päeva kaupa edasi. Ootasingi põnevusega, et millega see asi lõpeb, aga nüüd on siis teada - konto sulgemisega. No tõesti, lmao. Ma kujutan ette, et 888-l on ka mingi Gaming Commission, mis vähemalt teoorias peaks nende üle valvab. Äkki peaks sinna pöörduma...
    Pole aega otsida praegu aga siin alles hiljuti oli teema kui xpeepx pojal konto kinni pandi ja kogu kirjavahetus jne on seal teemas välja toodud, loe see teema läbi ehk saad midagi targemaks.

  20. #640
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Seal küsib lauas , kas paned post blindi sisse, või ootad big blindi. Siis kui paned ta BB'd ootama ja kui BB sinuni jõuab siis küsib veel üle, kas paned siis big blindi sisse ja siis paned autopost blindi peale ka veel.

    Sit out next BB pole, saad vaid autopost blind'i maha võtta
    Peale wait for BB nupu vajutamist võib linnukese post fr BB juurde ära panna.

Lehekülg 32, kokku 81 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES