Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 81 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 1609
  1. #901
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kuidas turniide lobbyst filtreerida? Mul näitab kõikki mänge ja ei taha mingi miskliki pärast 100 taalast turbot mängida.

  2. #902
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Krdi pistku põlema see perseauk, chatis ei taheta mu probleemist rääkida miskipärast, lubavad juba 3x hellata... siiani on öelnud et vale nri ütlesin, aga oli õige 100% ja iga kord ütlen uuesti sama.... **** kas saab nii ****** supporti olla olemas?? Varganäod ka veel raisad

  3. #903
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Krdi pistku põlema see perseauk, chatis ei taheta mu probleemist rääkida miskipärast, lubavad juba 3x hellata... siiani on öelnud et vale nri ütlesin, aga oli õige 100% ja iga kord ütlen uuesti sama.... **** kas saab nii ****** supporti olla olemas?? Varganäod ka veel raisad
    mul netelleris täpselt sama teema praegu, emt blokib välismaised kõnesid millegipärast äkki vms?

  4. #904

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    ei bloki teil keegi välismaiseid kõnesid, kui te just ise pole seda teenust tellinud (kahtlen) ..

  5. #905
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Nii nüüd on selge, et 888 RÖÖVIB TEIE RAHA... parem on lasta mitte neil konvertida valuutat ja lasta teha seda MB´l.. võetakse solid 2% summast, aga parem ikka kui 5-8% vastu perset saada!!! Samas deposiiti tehes kui on erinevad valuutad, siis saate ka korralikult röövitud.. viimased 2x(kord kuus teen reload depo) on erinevus väga suur olnud, enne seda kõik suht normis, ei tea mis neile sisse on läinud, et varastama on hakanud järjest nahaalsemalt!!

    http://forumserver.twoplustwo.com/28...rates-1076756/

    EDIT: lisaks veel üks ärinõks neil... kui te 1a 4kuud ei logi sisse 888sse, siis olete kogu rahast ilma!
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...counts-259629/
    Viimati muudetud emmimees poolt : 02.11.11 at 12:45

  6. #906
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Jah, hiljaaegu sain isegi vasta pükse, nagu siin teemas ka kirjutasin. Ehk siis 2000$ cashoudi pealt 84$ konvertimistasu. Eks äriettevõte võtab ikka sealt kust võtta annab, ei saa ainult enda liistude (rake) juurde jääda.

  7. #907

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    See, et 888 töötab +EVga on ammu teada. Isegi mothly member freerollis võidetud raha võetakse rakeist maha! :)
    Seega Freerolli võit tuleb endal ise kinni maksta, mis on muidugi SICK!
    Pealt näha ahvatlev freeroll on tegelikult korralik scam.

  8. #908

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Eile juhtus naljakas intsident 888's. Alustasin mängimist momendil, mil 10$ boonuse vabastamiseni oli vaja koguda veel 3 ptsi. Umbes 30 minuti jooksul need 3 punkti ka laekusid ja ekraani üleval seisis:

    Bonus Progress 100%
    0 Points to get $10

    Vaatasin ka My Bonuses alla ja seal seisis number 101.034. Boonust veel ei laekunud. Mängisin siis edasi ja imelik, et iga natukese aja tagant viskas boonuse progressi jälle 98% peale, siis jälle 100% jne, edasi-tagasi. Boonust endiselt ei laekunud. Umbes tund aega peale algset punktide kokkukorjamist läksin siis huvipärast live-supporti jutule, kus oli parajasti valves keegi Carlina. Rääkisin talle oma mure ära ja tema seepeale vastas mulle, et mul pole 100 punkti veel koos, et tema näeb, et mul on kogutud 97 punkti. Ütles, et ma vaataksin "My tab -> My bonuses" alla. Avasin tabi uuesti ja nüüd minu imestuseks oli seal 100.324 punkti kogunenud. Nii et tunnikesega 4 lauda mängides olin oma Rake'ga lausa miinuses.

    See pani Carlina suu täielikult kinni ja mõni hetk hiljem laekus mu kontole 10$ aga Bonus Progress jäi endiselt 100% peale.

    Kuradi bug'ine koht ta ikka on, aga lauad on jube fishised :D

  9. #909
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    ma üritasin handhistoryt saada (lolli peaga ei salvestanud automaatselt arvutisse), siis need ei saanud üldse aru misse HH on ja saatsid osavõetud turniiride loetelusid jms pahna.
    on keegi saanud korralikku HH-d ka sealt või teab mis võlusõna on?

  10. #910
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Eile juhtus naljakas intsident 888's. Alustasin mängimist momendil, mil 10$ boonuse vabastamiseni oli vaja koguda veel 3 ptsi. Umbes 30 minuti jooksul need 3 punkti ka laekusid ja ekraani üleval seisis:

    Bonus Progress 100%
    0 Points to get $10

    Vaatasin ka My Bonuses alla ja seal seisis number 101.034. Boonust veel ei laekunud. Mängisin siis edasi ja imelik, et iga natukese aja tagant viskas boonuse progressi jälle 98% peale, siis jälle 100% jne, edasi-tagasi. Boonust endiselt ei laekunud. Umbes tund aega peale algset punktide kokkukorjamist läksin siis huvipärast live-supporti jutule, kus oli parajasti valves keegi Carlina. Rääkisin talle oma mure ära ja tema seepeale vastas mulle, et mul pole 100 punkti veel koos, et tema näeb, et mul on kogutud 97 punkti. Ütles, et ma vaataksin "My tab -> My bonuses" alla. Avasin tabi uuesti ja nüüd minu imestuseks oli seal 100.324 punkti kogunenud. Nii et tunnikesega 4 lauda mängides olin oma Rake'ga lausa miinuses.

    See pani Carlina suu täielikult kinni ja mõni hetk hiljem laekus mu kontole 10$ aga Bonus Progress jäi endiselt 100% peale.

    Kuradi bug'ine koht ta ikka on, aga lauad on jube fishised :D
    Lauad peab sulgema, et boonus kontole tuleks. Selleks, et my bonuses punktid ära refreshiks, peab softi korra sulgema.

  11. #911

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Lauad peab sulgema, et boonus kontole tuleks. Selleks, et my bonuses punktid ära refreshiks, peab softi korra sulgema.
    No boonus laekus mul siiski avatud laudadega lõpuks. Eks see boonus bar'i refresh selgub siis täna õhtul.

  12. #912
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    ma üritasin handhistoryt saada (lolli peaga ei salvestanud automaatselt arvutisse), siis need ei saanud üldse aru misse HH on ja saatsid osavõetud turniiride loetelusid jms pahna.
    on keegi saanud korralikku HH-d ka sealt või teab mis võlusõna on?
    Ma kunagi küsisin. Lubati meilile saata. Paari päeva pärast ka meili sain aga manustes ei olnud mitte midagi. Saatsin kirja vastu, kus palusin ikkagi handhistoryt ka. Saadeti uus meil aga ikka ei midagi ja andsin alla :(

  13. #913
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lõpuks olen saanud mingisuguseid vastuseid 888lt valuuta konvertimise osas, kas järgnev tekst annab tõepoolest arvata, et on normaalne manipuleerida nende kurssidega miski 7% ulatuses? FFS igatahes hakkan otse swedi kandma sealt, nad vähemalt ostavad normaalse kursiga daalasid...

    "With currency exchange rates, to have a realistic/standard idea of how much you will receive, you should always work with rates +/-2% - +/-4% off the Interbank rate. This would be in-line with rates offered by exchange bureau's, banks etc.. As such all deposits are taken 2-4% off Interbank rate and cashouts paid 2-4% off Interbank rate. Your cashout for $350.00 was paid on the 31st of October for the amount of €238.06. On the 31st October the Interbank rate was $350 = €252.08, if you apply the +/-2% means $350 = €247.03 and if you apply the +/-4% means that $350 = €241.99. As you can see, the rates applied to your cashouts are in-line with market standards."

    Kirjas on ju, et KUNI +-4% on kõikumine(OBV on see ALATI miinus..) vähendab summat 242€ peale kuid ometi sain 4euri veel vähem(mingi 6-7% sisi kokku).. nad räägivad iseendale ka vastu.
    Viimati muudetud emmimees poolt : 04.11.11 at 12:16

  14. #914

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kõige parem on, kui teed omale Swedi või SEB-i USD-i konto juurde ning kannad otse sinna (või teed omale MB konto USD oma kuidagi). Seejärel võtad oma eesti panga USD kaardi ning vahetad Tavidis ära euride vastu.

  15. #915
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Suuremate summade puhul võiks tõesti nii skeemitada, aga hetkel mul kohalik pank arestitud ka, ehk saan vaid 280 vms euri välja võtta ühes kuus. Pealegi arvutasin, et swedi kandes võidad 200daala pealt vaid ca 1euri vs MB, samas MB kaardiga välja võttes 1,8euri fee lisaks.. et hullu pole ka MBsse kanda mingi osa kuus, sest enamasti maksan nende kaardiga ja polegi vaja sealt cashoutida.

  16. #916

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas seda lobby bannerit saab kuskil editida/kustutada?

  17. #917
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Laudadel uus cap - 8 :)

  18. #918

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Laudadel uus cap - 8 :)
    palju ennem oli?

  19. #919
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    palju ennem oli?
    24 või 18. Ma proovisin kunagi järgi aga ma ei mäleta enam täpselt palju see arv oli.

  20. #920

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    aa fck .. see siis, mitu lauda saab korraga avada .. krt ma lugesin enda aruga rake capi v2lja ... epic fail

Lehekülg 46, kokku 81 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES