Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 81 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 1609
  1. #1161
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ei saa mingit reloadi ütlevad kõik.

    Aga kuidas saada muuta cashoute ja deposid tehes MB emaili? Support ütleb et nemad ei saa ja pöördu Mb poole, aga mis nemadki teha saavad kui 888 e isaa ise hakkama sellega?
    888 pokker on ikka paras joke,kui sa sellest suppordist jagu ei saa,siis Mbis saab emaile addida,addid sinna selle maili mis 888-s ja kõik tip-top

  2. #1162

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Üks lahke tädi andis mulle jaanuaris ühe reload koodi, kuid ma ei teinud kohe samal päeval depot ja kui nädala pärast tegema hakkasin, siis küsisin supportist üle ning keegi ei tahtnud seda sama anda, pakuti ainult mingit instant bonust ja öeldi et seda reload boonust enam ei ole. Õnneks enamvähem mäletasin ja hakkasin proovima ja mingi 10nda korraga panin õige. Nüüd mõne päeva pärast uus depo, ehk töötab see kood FREE200NOW1
    Viimati muudetud Makuz poolt : 24.04.12 at 19:43

  3. #1163
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    888 pokker on ikka paras joke,kui sa sellest suppordist jagu ei saa,siis Mbis saab emaile addida,addid sinna selle maili mis 888-s ja kõik tip-top
    Saab addida uusi, mitte vana konto emaili(Tegin uue MB konto uue emailiga).

  4. #1164
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Üks lahke tädi andis mulle jaanuaris ühe reload koodi, kuid ma ei teinud kohe samal päeval depot ja kui nädala pärast tegema hakkasin, siis küsisin supportist üle ning keegi ei tahtnud seda sama anda, pakuti ainult mingit instant bonust ja öeldi et seda reload boonust enam ei ole. Õnneks enamvähem mäletasin ja hakkasin proovima ja mingi 10nda korraga panin õige. Nüüd mõne päeva pärast uus depo, ehk töötab see kood FREE200NOW1
    Ja veebruaris oli koodi lõpus 2, märtsis 3 ja peale seda ei tehtud uut koodi, niiet ei tööta ükski kood enam. Kui enne depot kaupled võid 180daalase depo eest 35daala insta boonust saada. 250 eest vb 50 isegi.

  5. #1165
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ja veebruaris oli koodi lõpus 2, märtsis 3 ja peale seda ei tehtud uut koodi, niiet ei tööta ükski kood enam. Kui enne depot kaupled võid 180daalase depo eest 35daala insta boonust saada. 250 eest vb 50 isegi.
    Ära tee nalja palun. Ma sain aprilli alguses 150$ reload boonuse 150$ depo eest.

  6. #1166
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ära tee nalja, et kasutasid free200now koodi? hot150 sai jah

  7. #1167
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ära tee nalja, et kasutasid free200now koodi? hot150 sai jah
    Peale free200now ja hot150 on veel koode.

    Edit: Mina loen kõik boonused mis ma saan 100% reload boonuseks muidugi

  8. #1168
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Peale free200now ja hot150 on veel koode.
    Äkki poetad mõne või oled kade? Saab kohe kontrollida, kas toimib

  9. #1169

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tervist kas kellegil on veel nii juhtunud,et kannad raha otse banka ja üle tuleb raha ilusti aga summast on väiksem mis välja kandsid ?
    //// Nad olid osa summast mu MB kontole kandnud , sellega kõik korras.
    Viimati muudetud EmaMaksab poolt : 26.04.12 at 11:39

  10. #1170
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kuradi värdjad venitavad üle nädala mu 600$ cashoudiga, alati on 3 päevaga tulnud, midagi ei küsita-selgitata, lihtsalt ootan lolliks. Ise lähen rääkima chatti, siis öeldakse, et nad peavad mulle hellama(oli MB konto emailiga jama, kuid mis lahenes mul ja nad teadsid sellest. cashoudi tegin ka peale seda alles), ise nad helistamisega hakkama ei saa ja paluvad confirmida nr iga kord uuesti. Hellan siis ise kuradi kariibi saartele, 4st minutist 2 käseb oodata ja kui jõuan hakata selgitama seda MB asja saab kõneaeg otsa 7,5€, tagasi obv ei hellata. Pärast chatis küsin 10daala boonust selle kõne eest ja öeldakse, et kuna ma ei rääkinud(WTF ma see 4minutit tegin!?) agendiga, siis ta ei saa boonust panna. Lõpuks lööb lihtsalt chati kinni.

    Keri ***** kuradi pacific!!

  11. #1171
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ma ei saa aru, miks te mängite seal kuradi urkas.. muarust täielik saast klienditugi, cashout võtab meeletult aega võrreldes TB/PS'ga ning soft ka hangub ja on mõningad puudused.. wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D

  12. #1172
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D
    fishid
    Viimati muudetud anatoli grinder poolt : 02.05.12 at 20:45 Põhjus: dddd

  13. #1173
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Igas toas on fishe.. Ei näe küll pointi fishide pärast seal punguda

  14. #1174
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks te mängite seal kuradi urkas.. muarust täielik saast klienditugi, cashout võtab meeletult aega võrreldes TB/PS'ga ning soft ka hangub ja on mõningad puudused.. wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D
    Sest seal on fishid ja kui kõik on ok ja jookseb, siis supportiga ei peagi tegemist tegema. Väiksed mured lahenevad minutitega, aga suurematega kahjuks nussid oma närvid ära küll jah. nemad ei näita ise mingit initsiatiivi midagi lahendada.

    E: viimasel ajal tundub, et kui nad sulle vastata enam ei oska, siis lüüakse lihtsalt chat kinni!
    Viimati muudetud emmimees poolt : 02.05.12 at 20:59

  15. #1175
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mhm, sellessuhtes, et teistes tubades ikka üritatakse ja soovitakse kliendisuhteid säilitada, sealsetel töötajatel on üsna pohh, kas lahkud nende toast või ei :D

    2 asja on, mis mulle üldse ei meeldi - cashout venib väga kaua ja mingi convertimisfee + klienditugi on vahepeal ikka täiesti allapoole arvestust..

  16. #1176
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ei veni seal midagi, 3 päevaga on üle alati MBsse ja fee on siis MB poolt kui valuutad erinevad, muidu mitte.
    Nüüd muidugi sain emaili, et see asi edastatud vvastavale osakonnale ja oota 48h bla bla... kuradi orbikud.

  17. #1177
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lolz.. Dno minujaoks praegusel hetkel on juba 72h ka palju kui TB/PS saavad insta-5h hakkama.. :P Ja ei juhtu ka sellist p*ska nagu Sul, et ootad ~7 päeva oma cashouti.. :D

  18. #1178
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tänasest siis supper lux, ei pea laudu enam paika sättima manuaalselt, saveb ära paigutuse nii nagu endal mugavam ja kui lauda istud ja oma post blindi oled sisestanud siis ei viska kirja ka enam ette.

  19. #1179
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Noja, eks igaüks grindib seal kus tahab, maitse asi.. Ise muidugi ei tuleks never 888sse tagasi :D Korraks käisin ~2 päeva ja oli tugevalt siiber :D

  20. #1180

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Tänasest siis supper lux, ei pea laudu enam paika sättima manuaalselt, saveb ära paigutuse nii nagu endal mugavam ja kui lauda istud ja oma post blindi oled sisestanud siis ei viska kirja ka enam ette.
    see uuendus viidi mingi 2 nädalat tagasi läbi juba, aga seda uut softi sai aint sellel viisil et kodukalt tõmbasid uue alla. eriti meeldib see et saab bankroll balance ära peita lobbyst.

Lehekülg 59, kokku 81 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES