Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1050585960616270 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1609
  1. #1181
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Lolz.. Dno minujaoks praegusel hetkel on juba 72h ka palju kui TB/PS saavad insta-5h hakkama.. :P Ja ei juhtu ka sellist p*ska nagu Sul, et ootad ~7 päeva oma cashouti.. :D
    Ma küsiks sellepeale, et mis seal vahet on kas cashout võtab aega 72h või 5h ? Või tõesti elatakse nii peost suhu, et mingit life bankrolli pole ?

  2. #1182
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ei elata peost suhu, lihtsalt kui oled harjunud teisiti ja saab ka lihtsamalt, siis milleks raskem tee valida ja oodata mingi debiilne aeg cashoudi jaoks? Mõnikord on ka lihtsalt raha nii insta vaja ja siis on veits kusi majas.

  3. #1183
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ei elata peost suhu, lihtsalt kui oled harjunud teisiti ja saab ka lihtsamalt, siis milleks raskem tee valida ja oodata mingi debiilne aeg cashoudi jaoks? Mõnikord on ka lihtsalt raha nii insta vaja ja siis on veits kusi majas.
    Ma saan aru, et mõnusam oleks muidugi 5 tunniga raha kätte saada, aga see 3 päeva aega võttev cashout pole küll põhjus miks 888 mitte mängida.

  4. #1184
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Nu maitea, mind näiteks ei tõmba mitte ükski asi 888 mängima.. mis seal on paremat kui on TB/PS?

  5. #1185
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    lauad on paremad, kui tb/ps
    rb on parem
    muud pole mulle vajagi.

    ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
    mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
    ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.

  6. #1186
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mis seal laudades paremat on siis? Microgamingus on ka vabalt selliseid laudu, kus ma olen üksi fishidega või siis on üks reg, mina ja 4 fishi.. PS kohta ei oska niipalju rääkida, seal kindlasti on fishe vähem jah. RB on vaevalt parem kui mul Microgamingus.

  7. #1187

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    lauad on paremad, kui tb/ps
    rb on parem
    muud pole mulle vajagi.

    ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
    mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
    ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.
    RB on parem? Kui sul on mingi aastaid vana konto siis võibolla jah said hea rb diili, kuid micro privaat diilidele jääb see üsna kindlalt alla. Ja kohe kindlasti on rb halvem, kui tegemist on otse 888poker.com lehelt liitunud kontoga.

  8. #1188
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    mõttetu vaielda. (kellele ema, kellele tütar)
    mul 35% rb ja pole probleeme olnud, kui küsimus on saan alati toest kiire vastuse.

  9. #1189

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    mõttetu vaielda. (kellele ema, kellele tütar)
    mul 35% rb ja pole probleeme olnud, kui küsimus on saan alati toest kiire vastuse.
    Ei vaidle üldsegi selle vastu, et 888 hea või pask oleks. Igaühel oma arvamus ja omad kogemused. Mul on siiralt hea meel, kui sulle meeldib ja kõik hästi läheb.

    Tahtsin lihtsalt ära mainida, et Micros saab suuremat rb-d, kui 888-s.

  10. #1190
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    lauad on paremad, kui tb/ps
    rb on parem
    muud pole mulle vajagi.

    ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
    mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
    ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.
    Minu arvates kõik sinu statemendid on valed.

    Rakeback

    888.com pead maksma 30 000 reiki, et saada VIP tase ja see peaks võrduma 27% rakebackiga (allikas: http://www.rakeback.com/888-poker/). PokerStarsis 30 000 reiki makstes saad 165 000 VPP-d, mis võrdub Supernova tasemega ja on 28-31% rakebacki (alustades Supernovana on 37-41%). Kui teed 200 000 täis siis on su rakeback 37-40% ja alustades Supernovana 41-45% (allikas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iteenindus-***)

    Lauad

    PokerStarsis on 100NL ja väiksemate laudade valik nii tohutu, et leiad alati omale paremad lauad kui 888.com-is. Lisaks saad mängida rohkemates (3x rohkemates) laudades, mis tõstab sinu tunnitasu märgatavalt.

    Veel miinuseid

    888.com on rake cap $4 ja see kõik läheb maha sinu winratest. Seega isegi kui PokerStarsis on natukene halvemad lauad siis nende väiksem rake cap + suurem rake + suurem laudade valik + saad mängida rohkemates laudades on suurema valuega. Lisaks PokerStarsis rakebacki cap on 60-80% protsendi juures ehk SNE tase. 888.com see cap tuleb kohe ette ja juba ainuüksi VIP Diamond levelit saavutada on pea võimatu (150 000 reiki tuleb maksta, et saada 36% rakebacki).

    888.com on reload boonuseid, mis tõstavad rakebacki aga sama väärseks võivad osutuda PokerStarsi reloadid, milestoned ja muud promod.

    Väga tähtsaks loen ka mina kliendituge ja securityt. Kui mul konto mingil põhjusel kinni, mis segab mängimist või pean muretsema, et keegi kontot ära ei häki siis see lahutab minult ka valuet maha. 888.com oleks mu valik kui reigi cap oleks sama, mis mujal + rakeback minimaalselt 30 prossa.

    edit: mingil väga imelisel põhjusel arvatakse, et PokerStarsi rakeback on kohutavalt halb. Tegelikult on see väga hea ja konkureerib tugevalt muude võrkudega ning rakeback on jääv nähtus, mitte ei pea küsima igalt poolt erinevaid diile.

    PILT:


  11. #1191

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    koos reload boonusega on 888.com'is rb 46%, seda küll vanadel kontodel. reload boonust saab iga kuu 100-200$
    fishe ja korralike vaalu on igas lauas, soft on järjest paremaks läinud, ainuke miinus ongi olematu support.
    micro jaoks parim koht kus mängida, kuna teenid kohe selle 46% mitte ei pea supernovaks end grindima et 30% kätte saada.

    stars hakkab looma juba nl50+

  12. #1192
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    koos reload boonusega on 888.com'is rb 46%, seda küll vanadel kontodel. reload boonust saab iga kuu 100-200$
    fishe ja korralike vaalu on igas lauas, soft on järjest paremaks läinud, ainuke miinus ongi olematu support.
    micro jaoks parim koht kus mängida, kuna teenid kohe selle 46% mitte ei pea supernovaks end grindima et 30% kätte saada.

    stars hakkab looma juba nl50+
    this

  13. #1193
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas teil mõlemal on rb 46%? Minuteada kui saad reload boonuse, lööb see rakebacki miinusesse, kas pole nii? Niiet, mis valemiga see 46% saab tulla?

  14. #1194
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas teil mõlemal on rb 46%? Minuteada kui saad reload boonuse, lööb see rakebacki miinusesse, kas pole nii? Niiet, mis valemiga see 46% saab tulla?
    Näiteks Pokel rb 35% ja reload boonus jookseb (boonus 10$ avaneb 50$ makstud rake kohta mis võetakse makstud rakest maha)
    Ehk siis 50$ makstud rakest saab 10$ reload boonust ja ülejäänust 40$st arvutatakse 35% mis on 14$. Seega saab 50$ makstud rakest tagasi 24$ rakebacki.

  15. #1195
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    E:hilja:D

  16. #1196
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mnjah. Igatahes mul suva, mulle meeldib MG/PS rohkem ja thats it.. :D Eks igalühel oma eelistused :) GL! Ning 45% saan ka ise tagasi :)

  17. #1197

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    kuidas ma ligi saan, vaatasin et annavad boonuse mulle,aga ei pääse ligi,kuidas selle dns värgiga oligi,,mis tegema pidi jne

  18. #1198
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    kuidas ma ligi saan, vaatasin et annavad boonuse mulle,aga ei pääse ligi,kuidas selle dns värgiga oligi,,mis tegema pidi jne
    http://lmgtfy.com/?q=How+to+Use+Google+DNS+on+Windows

    E: Teine link on puust ja punaseks ka veel tehtud.. :)
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 04.05.12 at 11:48

  19. #1199
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mis seal laudades paremat on siis? Microgamingus on ka vabalt selliseid laudu, kus ma olen üksi fishidega või siis on üks reg, mina ja 4 fishi.. PS kohta ei oska niipalju rääkida, seal kindlasti on fishe vähem jah. RB on vaevalt parem kui mul Microgamingus.
    Ohooo siis ju eeezzzyy print.Siis ei olegi vaja ju staket küsida.

  20. #1200

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tere, kuidas saab 888s prefered seatingu ühtima Trackeri omaga? Kas kuskilt pidi valima ka Networki vms? Sest seatingu ma nüüd 2 ringi läbi proovinud ja no kuidagi kohe ei õnnestu. Hud on lauas ikka pillapalla laiali..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES