Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1454626364656674 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 1609
  1. #1261
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Kas muidu pokrit ei biidi, kui boonuseid hoorates ja suppordis ennast tilti ajades?
    Kui saad 30% või 45% rakebacki sama winratega siis sa võtad 30%? Mina mängin pokkerit raha pärast, mitte miski ego näitamiseks, et oh mis ma ikka paari kirja saadan, ega ma miski rott ei ole.

  2. #1262

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui saad 30% või 45% rakebacki sama winratega siis sa võtad 30%? Mina mängin pokkerit raha pärast, mitte miski ego näitamiseks, et oh mis ma ikka paari kirja saadan, ega ma miski rott ei ole.
    No ma lihtsalt säästaks oma närve, kui selle idiootistunud suppordiga tegeleda. Kui siin ette antud kood, siis miks ka mitte.

  3. #1263
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    No ma lihtsalt säästaks oma närve, kui selle idiootistunud suppordiga tegeleda. Kui siin ette antud kood, siis miks ka mitte.
    A mis sipled siis?

  4. #1264

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    A mis sipled siis?
    Vajadused.

  5. #1265
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas see on mingi standrad scäm, et cashoutiga läheb maha kaks feed. Nii envvoy service vist siis panga poolt ja senders charge ka. Lampi mingi mõttetu cashouti pealt pea 10 euri.

    Enne vähemalt ei läinud mingit topelthuinjaad maha, kui usdina cashoutida ja pank ise euri konverteeris.

  6. #1266
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mul ka panka kandes läinud nii kaduma mõlemit pidi.

  7. #1267

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Küsimus järgmine, et mis tube veel pacific poker võrgu alla kuuluvad peale 888, kus neid leida ning kas neis ei ole 8laua piirangut?

  8. #1268

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.

  9. #1269
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.
    Kõik on max 8 lauda.

  10. #1270
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ise mängin LuckyAcePoker-is ja seal samuti 8-max.

  11. #1271

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    On totrus, aitäh igatahes.

  12. #1272

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.
    848pokkeris saab jätkuvalt sitaks laudu võtta. (Kuni 21?, vist.) Ainuke miinus, et seal puudub autoseating.
    http://gyazo.com/f5f86b8c1806ec396b5e01bfd7bb2d90

  13. #1273
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Carl Vaata postitust
    848pokkeris saab jätkuvalt sitaks laudu võtta. (Kuni 21?, vist.) Ainuke miinus, et seal puudub autoseating.
    http://gyazo.com/f5f86b8c1806ec396b5e01bfd7bb2d90
    Väga kindlasti ei saa. Läksin selle sellepärast 848sse mängima, sain peaaegu 2 päeva mängida kui tuli update ja muudeti laudade max 8 peale. Seejärel pidin mõnda aega veel mängima 8 lauaga, et depo boonus vabastada.

  14. #1274

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Väga kindlasti ei saa. Läksin selle sellepärast 848sse mängima, sain peaaegu 2 päeva mängida kui tuli update ja muudeti laudade max 8 peale. Seejärel pidin mõnda aega veel mängima 8 lauaga, et depo boonus vabastada.
    Nagu pildilt näha, on 8+ lauda exampleks avatud. Vastasel juhul peaks ta sellise message lööma, kui ei saaks: http://gyazo.com/a4ed5310be4611004899fb27b56b2d0c (888poker).

  15. #1275
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Toimetaja veerg: 888poker ülehinnatuim pokkerituba ? Lisaks rakeback võrdlused

    888 fännid ja toetajad. Mina olen kogu aeg väitnud, et 888poker on halvimaid kohti, kus mängida ja nüüd panin pikalt faktilistesse sõnadesse. Toetage või lükake ümber, arutelu aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...v%C3%B5rdlused

    PS! Ma ei arvestanud ühtegi kalkulatsiooni promosid. See tähendab, et 888poker reload boonus, mis tõstab rakebacki, ei ole mingi fakt. Sel juhul peaksime arvestama ka PokerStarsis igat promo ja freerolli, PartyPoker'is neid isegi veel tihedamini.

  16. #1276

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    **** see sait on fuckign t2iesti retarded olla migni trilon bi alla hu's ja siis v2rdjas sosfrt hakkab reconecctima kui tra muu töötab ideaalselt ja OBV see tardest fish jookseb .. **** imemunni 888 tõsiselt

  17. #1277
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Peale seda kui keegi on buddytransferi kaudu raha saatnud, siis peab seda "lahti" mängima, isegi kui parasjagu boonuseid jms jooksmas pole? Selleks et cashoutimisel jamasid ei tuleks.

    // ty anatoli
    Viimati muudetud fyte poolt : 04.08.12 at 16:49

  18. #1278
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Peale seda kui keegi on buddytransferi kaudu raha saatnud, siis peab seda "lahti" mängima, isegi kui parasjagu boonuseid jms jooksmas pole? Selleks et cashoutimisel jamasid ei tuleks.
    Jap!

  19. #1279
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lisaks niipalju, et see lahti mängimine on supper easy. Ratet kahjuks ei tea ;(

  20. #1280
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    See lahti mängimine on 1-3x panustamine lihtsalt. Ma ei ole kindel milline arv. Betid $50 ja saad calli, on $17, $25 või $50 lahti mängitud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES