Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1555636465666775 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 1609
  1. #1281
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mulle öeldi kunagi, et keegi ei pea callima isegi. Bettides riskid nii ehk naa.

  2. #1282

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
    E: tegin cashoudi otse panka

  3. #1283
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas kellelgi on MBsse väljamakstes probleeme olnd viimasel ajal? reedel pidi raha üle tulema, aga siiani on In process.

  4. #1284
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Neil ongi "paid" ja siis alles mingi aja jooksul tuleb raha.
    emmimees: Reede reedeks...neil pole väga kiire väljamakse indeed, aga laupäev-pühapäev ei liiguta nad lillegi.

    Ma olen ikka väga väga palju kordi cashoutinud. Läheb aega mis ta läheb, aga lõpuks jõuab ikkagi kohale. Seega mina ei muretseks.
    Ainult siis võivad kaua jamada ja lõpuks asja tühistada, kui varem pole mingeid dokumentse jms saadetud neile.

  5. #1285
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mul IGA kord on tulnud 3. päeval(nv ei kanta jah) ja seekord oli selleks reede, aga raha pole..
    Ja live supportist küsides küsiti, et kas ma pole seda emaili saanud... copys mingi 2kuud vana emaili mis saadeti kui muutsin MB kontot ja nad ei saanud välja maksta. Ehe näide jälle alaarenenud debiilikutest, kes seal supportis tööl on..

  6. #1286
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mul IGA kord on tulnud 3. päeval(nv ei kanta jah) ja seekord oli selleks reede, aga raha pole..
    Ja live supportist küsides küsiti, et kas ma pole seda emaili saanud... copys mingi 2kuud vana emaili mis saadeti kui muutsin MB kontot ja nad ei saanud välja maksta. Ehe näide jälle alaarenenud debiilikutest, kes seal supportis tööl on..
    Siis on sul väga hästi läinud kui kolme päevaga tulnud alati. Mina arvestan tavaliselt, et kui esmaspäeval kannan siis saan reedeks kindlasti raha kätte, vahest ka neljapäeva õhtul.

  7. #1287

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
    Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
    E: tegin cashoudi otse panka
    kui sa oled MBst või Netellerist peale kandnud, siis kantakse sinna kõige pealt tagasi (näiteks oled 500 USD deponud MBst. kannad 800 välja. siis kantakse 500 MBsse kõige pealt ja 300 panka alles). ei või selline variant olla sul?

  8. #1288

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Jee, krdi tegin 400$ depo ... mängisin 1100$ peale ja üritasin välja kanda. Well well, your account has been disabled.
    " Your account has been temporarily disabled. Please check your E-mail account for a message or contact our Operations team at: operations@cassava.net "

    Kellel on seal käpp sees võiks neile mainida, et nii see asi ei jää. Võibolla on asi selles, et see muchos vms tegi mulle sinna veel ühe konto aga seda kasutanud ma ei ole, vaid kasutan oma varasemat kontot mis on verified juba jms.
    Saatsin supporti kirja teele aga vaevalt, et seal need asjad liikuma hakkavad kiirelt.

  9. #1289

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    tean seda aga hetkel ei ole sellist varjanti. kandsin pangast peale ja kannan välja ka panka. ehk tuleb homme hommikul

  10. #1290

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kellel on seal käpp sees võiks neile mainida, et nii see asi ei jää.

    mainisin. lubasid jalad kõhu alt välja võtta.

  11. #1291
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)

  12. #1292

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)
    Ega jah, ei tea mis jama on. Võtsin muchosega ka nüüd ühendust live chatis. Rankaga proovime lahenduse leida kiirelt.

  13. #1293
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Imo kohtusse vaja kaevata!
    Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest.
    GL

  14. #1294
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Imo kohtusse vaja kaevata!
    Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
    GL

  15. #1295

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Imo kohtusse vaja kaevata!
    Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
    GL
    See troll oli küll väga vajalik. Anyway, loodame, et tuleb kiirelt mingi mõistlik lahendus asjale.

  16. #1296
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ei midagi kurja ega selle teema üle naermist:)
    Kui ise midagi reeglitevastast teinud ei ole, siis saad kindlasti konto ja raha tagasi.

  17. #1297

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Pidid hakkama kiiresti tegutsema nüüd aga 24h möödudes ei ole isegi ühte hägust vastust saanud. -.-

  18. #1298

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
    Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
    E: tegin cashoudi otse panka
    still no money...

  19. #1299

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Sain siis vastuse 888 pokkerilt, et minu aktiivne kasutaja on mängimiseks valmis ja teine on kustutatud vms. Proovin siis logida, aga tulutult. Mõlemad kasutajad perm. disabled. Võtsin ühendust uuesti muchose klienditoega ja nemad uurisid välja, et mu kasutaja on kahtlustatav vms mingis pettuses. Mis pettus või mis asi, seda ei tea keegi. Minuga ei ole 888 vennad veel ühendust võtnud ja kasutajaid ka lahti ei ole tehtud. Live chati vennad ei taju neil üldse mitte *******. Mitu päeva on juba möödas ja keegi ei taju neil mitte midagi seal. Imelik on see, et muchose klienditugi saab neilt vastuseid 5 minutiga aga mina pean sama vastuse saamiseks veel mõne päeva ootama?




    EDIT: Nüüd, koos muchos pokkeri klienditoe abiga saime konto lahti ja proovin välja kanda. Eks näis kuidas õnnestub. :)
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 08.08.12 at 22:12

  20. #1300

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    muchose klienditugi saab neilt vastused kiirelt, sest nad on keegi.
    see on sama nagu pangas,EMTs,Tele2-s jms - vajutad "eraklient" nuppu. sinust hiljem tulnud härra "äriklient" nuppu.
    tema on oma asjad korda saanud, kui sina veel lipik käes ootad oma korda.
    suht elementaarne imo.
    äkki valgustad, milles asi võiks olla, et pettuses kahtlustatakse? või ei tea sa midagi ja eksitus?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES