Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 81 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1609
  1. #121

    Re: 888

    sul midagi maximaalselt fucked up :D, sest mul seda probleemi pole lol

  2. #122
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 888

    ei hakka teemat läbi kammima, kuid kas selles toas saab rahasid liigutada krediitkaardiga sisse ja välja?

  3. #123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ei hakka teemat läbi kammima, kuid kas selles toas saab rahasid liigutada krediitkaardiga sisse ja välja?
    Saab!

  4. #124

    Re: 888

    Tegin seal umbes kuu mängu ja teen väikse kiirülevaate.
    Mängisin FR NL10-30, NL10 tase nagu Starsi NL2, algul kaotasin kuna seal ei tasu isegi semi-bluffe teha, kõik callitakse lihtsalt maha. Laudu selle softi jaoks õhtuti piisavalt.
    NL20 samuti nõrk nagu seal ikka, probleem aga selles, et enamus mängivad shortina, 100bb vastaseid lauas 3-4. Laudu 5-6
    NL30 laudu max 2, samad mängijad (NL20) ja isegi NL50 enamus samad aga neid ise ei proovinud.
    Kuna seal regular vastasied vähe saab ranged suht hästi paikka panna. Näiteks üks foldib 93% 3betile :). On ka 2-3 agresiivsemat regulaari kellega peab potide pärast rohkem võitlema.
    Lõpetasin mängu seal kuna need lauad hüppasid liiga palju aga eelnevalt siin kirjas kuidas seda lahendada saab. Võimalik et varsti tagasi sinna.

  5. #125

    Re: 888

    nii tegin depo sinna. 75% peab lahti mängima(üleval nurgas mnäitabgi 75% sissekantud summast) ja 25% pidi insta saama, aga ma pole 1 h jooksul saanud? Keegi teab mis värk on? Ja ma ei leia kohta, kus ma saaksin hackida süsteemi niiviisi, et laud hüppaks ette kui minu kord on tegutseda. Suht tihti lendavad käed mucki lol.

    TY

  6. #126

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    nii tegin depo sinna. 75% peab lahti mängima(üleval nurgas mnäitabgi 75% sissekantud summast) ja 25% pidi insta saama, aga ma pole 1 h jooksul saanud? Keegi teab mis värk on? Ja ma ei leia kohta, kus ma saaksin hackida süsteemi niiviisi, et laud hüppaks ette kui minu kord on tegutseda. Suht tihti lendavad käed mucki lol.

    TY



    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    hehehe....
    pole siia jõudnud, aga hüplemise saab korda:

    * 888 settingutest pane pop up the game window

    ja HEMist:

    * HUD Options - table preferences - Force on top/active table only (force on top kindlasti linnuke, a ma ei tea, kas active tablel peab ka olema....)
    .

  7. #127

    Re: 888

    tyty

  8. #128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    nii tegin depo sinna. 75% peab lahti mängima(üleval nurgas mnäitabgi 75% sissekantud summast) ja 25% pidi insta saama, aga ma pole 1 h jooksul saanud? Keegi teab mis värk on? Ja ma ei leia kohta, kus ma saaksin hackida süsteemi niiviisi, et laud hüppaks ette kui minu kord on tegutseda. Suht tihti lendavad käed mucki lol.

    TY
    Insta tähendab instantselt ehk koheselt. Ei pea aega minema ei sekundit, tundi ega päeva. Ei tea, miks sa ei saanud. Supporti kiri.

  9. #129

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Insta tähendab instantselt ehk koheselt. Ei pea aega minema ei sekundit, tundi ega päeva. Ei tea, miks sa ei saanud. Supporti kiri.
    Ma ei tea, sain vastuse et ma ei saa seda igatahes, aga see selleks. 75% sain ainutl lahtimängimiseks ja just vaatsin et sain ticketid first depositors freerollidele so pmst oleks pidanud selle 25€ insta ka saama, aga as said see selleks. Selline mure veel,et kuidas ma saan lobbyt muuta, nimelt tahaks seda selliseks nagu cocal oli ühep ildi peal, musta värvi ja kena ja lihtne lol. Mul see standart roheline ja valge. Väga väga halb variant...

  10. #130

  11. #131

    Re: 888

    Pime olen ja ei leia kohta, kust saaksin selle tilti ajava 888 heli vaigistada?

  12. #132

    Re: 888

    888poker.com ja http://et.pacificpoker.com on samad asjad?

  13. #133
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: 888

    +

    Cassava poker :)

  14. #134

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    888poker.com ja http://et.pacificpoker.com on samad asjad?
    pacific poker on nö vana bränd, uus on 888.com.
    et.pacificpokeri saidil on väga fana soft, kasuta ikka uut.


    heli ära keerata

    settings- notifications - ja võtta linnuke PLAY SOUND EFFECTS eest ära

  15. #135
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888

    tahaks targemate/ vanemate olijate käest teada millist affiliate kasutada 888-ga liitumisel??? Hetkel pokerstrategy FTP jaoks ja nagu ma aru saan siis 888 otsest rakebacki ei kasutagi vaid mingit VIP süsteemi nagu a la Pokerstars???

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: 888

    mingi email tuli, et kui regada, saad tasuta 8 $ sinna kontole, ma regasin, pole midagi saanud, kuidas teil?

  17. #137

    Re: 888

    @ vass: läbi teatud affiliatede liitudes saad kindlat rakebacki olenemata levelist.

  18. #138
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888

    äkki Firzen oskab siis soovitada miskit:P

  19. #139
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas vass Vaata postitust
    äkki Firzen oskab siis soovitada miskit:P
    Küsi mu käest msnis:D

  20. #140
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888

    sa oled stabiilselt busy, sleep v offline:P

Lehekülg 7, kokku 81 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES