Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1927282930313979 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 1609
  1. #561
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    ROFLCOPTERZZ järjest paremaks läheb.
    Panin clienti kinni, võtsin uuesti lahti:
    ja nagu nipsti olid lauad kohe lahti
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 09.07.11 at 01:01

  2. #562
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hetkel on üks 6maxi laud, kus 7 mängijat. 7/6 laud :D

  3. #563
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)

  4. #564
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)
    hui on

  5. #565
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    hui on
    This.

  6. #566

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Hea valik oli täna hoopis jooma minna

  7. #567

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.
    Imo nii tihti ja nii hullusti ei ole küll varem olnud. Tundub,et järjest hullemaks läheb seal olemine.

  8. #568
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    varsti ei saa enam üldse sisse logida, ma õnneks busto seal ka kohe, seal ja igalpool.

  9. #569
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.
    ROFL

  10. #570

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ei no norm koht see 888. Mul võeti eile kahes osas ja mu oma silme all ära 300$. Võtsin kohe muidugi ühendust ididega. Lubasid tagasi helistada. No helistasid siis tagasi ja ütlesid, et ärgu ma muretsegu. Tehnilised probleemid olid ja ma saan oma 300$ tagasi. Nu eks paistab. Kas saan tagasi või maksan hoopis mina neile rakebacki:)

  11. #571

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    maksad raket ja rakebacki, kuid sellegi poolest oled sa plekist ilma (lauri, palun ära mängi mudas peaga omahat :D)

  12. #572
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    See porr mis selle tarkvaraga hetkel toimub on ikka päris uskumatu.

    1. Pidevad disconnectid, milles olen kaotanud juba vähemalt 200$
    2. Auto rebuy setting läheb vahepeal ise maha ja avastan end setiga 15 bb stacki otsast.
    3. Eile tegi laud ise sit-oudi, tagasi istuda enam ei saanud. Panin siis lauad kinni ja vaatan raha seisu: 700$ vähem kui enne. Ei jõudnud ära imestada. Siis hakkas raha vaikselt tagasi tulema, 100$ kaupa, kuni lõpuks oli puudu ainult 300$. See kahjuks enam ei naasnud, kuigi seda väga lootsin. Support ütles, et uurivad asja. Tubli!

    Täna hakkasid lauad järjest ise kinni minema. Loodetavasti tehakse mingi suurem maintenance vms. Täielik bardakk ikka.

  13. #573

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Vana softi kasutad?

  14. #574
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Üldiselt ma ütleks teile: Welcome to 888. Isegi üllatunud olen olnud, et soft töötab ilma suuremate vigadeta järjest mitte päevi ega nädalaid, vaid lausa kuid.

  15. #575

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Aga kas on lootust 300$ kätte saada? Või see nende uurimine tähendab seda, et kirjutan korstnasse?

  16. #576

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Miks ei peaks saama?

  17. #577
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Aga kas on lootust 300$ kätte saada? Või see nende uurimine tähendab seda, et kirjutan korstnasse?
    Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".

  18. #578
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".
    Live supporti puhul hädaldaks ka sellega, et ****** neil on kogu aeg vaja mu salaküsimuse vastust üle küsida. Common sense võiks ikka nii palju olemas olla, et kui ma küsin selle kohta, miks turna lambist ära kadus, pole vaja security checki tegema hakata..

  19. #579
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lulz sick. Kui see incompetent taun ei saand aru, mida ma täpselt tahan, ise väites, et kõik inimesed said oma rahad 100% tagasi, saatis ta mulle exceli faili. Maili sisuks, et "you can look at that yourself". Pohui, et ma ütlesin talle, et saatku see mure kuskile õigesse osakonda. Aega läks 30min, kuni ma oma puuduoleva $25+$50 kahest sessist üles leidsin. Summa väike, ajakulu suur, aga asi on põhimõttes. I suck at excel, oleks ilmselt 2x vähemaga saanud. Kui veel töötaks ka selliste asjadega seotud ametikoha peal, siis max 5min. Huvitav millal hakatakse seda sitast firmat niimoodi juhtima, et miinimumpalgaga hindude asemel palgatakse 4x efektiivsemad inimesed, kellele makstakse 3x rohkem palka = profit. Prolly never.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 10.07.11 at 16:14

  20. #580
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Poh, see eest on caamera lauad ja 3D :D
    Endal pole softiga erilisi uusi probleeme olnd viimasel ajal, aga lihtsalt ei lasta võita viimased 10k kätt...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES