Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1609

Hübriidvaade

  1. #1
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Aga kas on lootust 300$ kätte saada? Või see nende uurimine tähendab seda, et kirjutan korstnasse?
    Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".
    Live supporti puhul hädaldaks ka sellega, et ****** neil on kogu aeg vaja mu salaküsimuse vastust üle küsida. Common sense võiks ikka nii palju olemas olla, et kui ma küsin selle kohta, miks turna lambist ära kadus, pole vaja security checki tegema hakata..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES