Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 81 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1609
  1. #1

    888Poker - probleemid ja küsimused

    888Poker pokkeritoa Info:

    888Poker Rakeback: Läbi VIP progammi kuni 40%
    Deposiitboonus: $400
    Kvalifitseeru: SIIN

    Rohkem infot 888Poker kohta ›››

    Lisaküsimused: rakeback (at) pokkeriprod.com või küsige otse siin teemas

    Ülemised tekstid lisatud ranka poolt.

    ===========================
    Originaalpostitus:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ranka poolt : 28.01.11 at 10:07 Põhjus: Lisasin täiendavad tekstid

  2. #2

    Re: 888

    Mina, plussis.
    Holdemit eriti ei mängi seal, omahat aga küll.
    Mäng on fishine.
    Rakebacki saan ka ning elu on lill.


    Graafikut ei saa hetkel lisada, kuna ma ei tea kas see on minu probleem, aga Pacific ei salvesta OMAHA! handhistoryt kõvakettale, mida saaksin importida HEMi.

  3. #3

    Re: 888

    Naised saunas räägivad, et software on kehv (crashib tihti), 6-max laudades on 9 kohta, FLHU SNGs tõuseb blind iga 15 käe kohta, handhistory näitab valesid summasid jne. Ise saan ka vist sinna varsti $50 ja siis annan enda hinnangu.

  4. #4

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Naised saunas räägivad, et software on kehv (crashib tihti), 6-max laudades on 9 kohta, FLHU SNGs tõuseb blind iga 15 käe kohta, handhistory näitab valesid summasid jne. Ise saan ka vist sinna varsti $50 ja siis annan enda hinnangu.
    Aga sa rakebacki ei saa??

  5. #5

    Re: 888

    tõenäoliselt saab ta läbi pokerstradegy selle 50$, kui nii, siis rakebacki ei saa.

    Kui keegi soovib rakebacki infot, siis PM.

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: 888

    Mina, plussis.

  7. #7

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    tõenäoliselt saab ta läbi pokerstradegy selle 50$, kui nii, siis rakebacki ei saa.

    Kui keegi soovib rakebacki infot, siis PM.
    jah

  8. #8

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    tõenäoliselt saab ta läbi pokerstradegy selle 50$, kui nii, siis rakebacki ei saa.

    Kui keegi soovib rakebacki infot, siis PM.
    Kindel, et ei saa rakebacki? PS läbi tegin FT-sse ja sealt kül sai. Nüüd tegin 888-sse ka, et veidi PLO-d taguda. Mõtlesin just, et kannan 300 juurde, et siis saab 75% boonuse ja lootsin ikka rakebackile ka...

  9. #9

    Re: 888

    täiesti kindel, et sa ei saa rakebacki :)

  10. #10

    Re: 888

    siis ma kannan 300 panka ja joon maha

  11. #11

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas sineep
    siis ma kannan 300 panka ja joon maha
    õige:D

  12. #12

    Re: 888

    Kindlasti ei saa rakebacki 888.com saidil läbi PS ega muu vähegi tuntud saidi, sest selles toas on rakeback uutele kontodele juba mõnda aega täiesti illegaalne ning kui keegi tabatakse selle avalikult pakkumiselt, on nii pakkuja kui temad "mängijad" rakebackist ilma ning vaid paremal juhul ei panda nende kontosid lukku kuna tegemist on tahtliku eksimisega pokkeritoa kasutajatingimuste vastu). Et seda tehakse, jäägu pakkujate ning nende "klientide" südametunnistusele, kuid imo on point sama kui osta Lasnamäe keldrist Marati dress, mil Hugo Bossi logo peal. Pacificu võrgus saab ühes toas täiesti avalikult 25% cashbacki - vaadake natuke netis ringi

    Mis puutub PS pakkumisse Full Tildis, siis on see minu hinnagul küll hea pakkumine, kuid mitte mingil juhul parim pakkumine. Noh ma ei hakka pikemalt selgitama, millega ma teda võrdlen

  13. #13

    Re: 888

    Täiesti imba kui ebaselge ja nõme software, trafficut pole absull olla jne. Vb olen starsi poolt liiga ära hellitatud.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Täiesti imba kui ebaselge ja nõme software, trafficut pole absull olla jne. Vb olen starsi poolt liiga ära hellitatud.
    Arvatavasti oled ja keegi ei pane seda sulle pahaks :P

  15. #15

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Täiesti imba kui ebaselge ja nõme software, trafficut pole absull olla jne. Vb olen starsi poolt liiga ära hellitatud.
    tegin kah free money eest test sessi no blä idiootsus mitte soft

  16. #16

    Re: 888

    soft on tõesti äärmiselt kole ja vastukarva... kuid cash lauad on fishised. ja no sng'sid ei ole seal võimalik mängida :( sest pole lihtsalt laudu

  17. #17

    Re: 888

    ja kas ma näen õigesti, et ma ei saa sealt raha välja kanda moneybookersisse vaid ainult pangaarvele :S

  18. #18

    Re: 888

    Saab ikka moneybookerisse ka väljakande teha, selleks peab varem olema moneybookerist deposiidi ka teinud lihtsalt.

    Ise mängin sngsid ja mtt-sid ja korralikult plussis. Väga fishised mõlemad ja sgndel on kuni 10/20 taalasteni piisavalt acionit( 10-15 tableda jne seal nagunii võimatu). Eriti teeb silmad ette eestlane edekyk kes sngdega kuskil 90 000 $ kandis peaaegu plussis, ei saagi aru kuidas ta oma limiidil niipalju actionit saab(vist oli ligi 7000sng-d v üle)

  19. #19

    Re: 888

    8 cash lauda on enivei max.
    Sngdega ma ei tea kahjuks.

  20. #20

    Re: 888

    seal minumeelest selline süsteem, et enne uuele sng'le regada ei saa kui eelmine on täis ja alanud. sellepärast jääb nagu kvantiteedi poolest alla mõnele suurele ruumile. aga fishe on jah palju

Lehekülg 1, kokku 81 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES