Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 81 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1609
  1. #261
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: 888

    Pigem 2 nädalat

  2. #262
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    dns muuda ära
    See on ammu juba muudetud.
    Ei kujuta ette milles probleem on, sest laptopis töötab kõik normaalselt.
    Googeldasin veidi ja leidsin, et teistel on ka probleeme olnud 64bit-ise windowsiga. Mul 64bit Win7. Tundub, et asi on op-süsteemis.

  3. #263
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    kui kiire 888 support on ? ootan 5h või 2 nädalat?
    Paar tööpäeva
    Tsitaat Algselt postitas taavi19 Vaata postitust
    See on ammu juba muudetud.
    Ei kujuta ette milles probleem on, sest laptopis töötab kõik normaalselt.
    Googeldasin veidi ja leidsin, et teistel on ka probleeme olnud 64bit-ise windowsiga. Mul 64bit Win7. Tundub, et asi on op-süsteemis.
    Mul ja sõbral win7 64bit on tõrgeteta töötanud.

  4. #264
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Paar tööpäeva


    Mul ja sõbral win7 64bit on tõrgeteta töötanud.
    Mina lahti ei hammustanud milles probleem. Brauseris kõik töötab, 888pokeri lobby saan lahti aga sisse logida ei saa ütleb, et server maas. Proovisin võtta ruuteri vahelt ära ja tulemüüri maha, aga ei olnud kasu.

  5. #265
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    kuna 888 enda skinnidest ühtegi normi ei leidnud, tegin ise

    ( Click to show/hide )
    Mul selline:
    ( Click to show/hide )


    Mõni asi võiks veel parem olla aga pole ise veel viitsinud näppima hakata

  6. #266
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888

    Kas kellegil on 888 kuidagi aeglasemaks muutunud vms? Ei saa isegi aru kas asi pokkerisoftis v HEMis. Hud kaob ära vahepeal, lauad avanevad aeglaselt või vahest üldse mitte. Varem nagu mingeid probleeme pole olnud. :S

  7. #267
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: 888

    Mul on selline tore asi juhtunud, et hiire kursor vilgub või strobob. Üsna närvi ajab. Ja laudade avamisel on soft ka näkku hakanud panema kohati.

  8. #268

    Re: 888

    Mul sama asi selle kursoriga + veel mingi tinin ka käib, kui lobbys laudade peale klõpsin, ilgelt häiriv.

  9. #269
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888

    Kursor täriseb jah vahest ja notesid ei näita alati normaalselt kui liigutad nime peale :(

  10. #270

    Re: 888

    Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

    Panin sama asja PT3 eraldi teemasse ka, aga ma pole kindel kui paljud sinna üldse vaadata viitsivad.

  11. #271
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: 888

    vali endale 888-s kõigepealt staatiline istekoht. Kas siis 6maxis v fulleris vms. Ja siis katse eksitus meetodil valid ka PT-s. HEMiga sai nii tööle igastahes. Obv tuli neid natuke nihutada endale sobivamaks aga toimis.

    Mul ka see kursori jama. Tundub et hakkas just siis pihta kui nad oma "monster" holiday pakkumisega välja tulid. Kahtlane värk:D

  12. #272

    Re: 888

    Saab see RB-d ka 888s v?

  13. #273

    Re: 888

    To Taavi: Mul sama probleem, et ei lase installida. Kusjuures mul oli varem client peal kuid lasin maha ja reinstallida ei lase. Samuti ei saa webclient sisse, font on mingi loetamatu. Lasin sõbral proovida installida tema enda arvutis, ta polnud kunagi varem seda clienti omanud ja ka tema ei saanud. Support müttab juba 4 päeva selle kallal, kuid lahendust pole leidnud.

  14. #274

    Re: 888

    dns on ikka pandud korda?

  15. #275

    Re: 888

    Jah, ma pidin setup properties alt panema Compatibility mode Windows xp peale ja siis sain installitud.

  16. #276

    Re: 888

    Kas keegi oskab aidata mind ? Ma ei saa HEMi korda seal toas, ühes lauas paned statsid paika, teises on kõik segamini ... kuigi HEMis ja toas on preferred seat sama valitud, suht tüütu on mängida nii. Oleksin väga tänulik

  17. #277

    Re: 888

    Mul oli Pt-ga sama asi, ma tegin niiet panin pt hud optsidest, et kuvab hudi pärast 5 käe mängimist, siis võtsin preferred seating nii 888 client seadetest kui ka tracking programm seadetest maha. Panin trackima avasin ühe laua, mängisin 5 kätt läbi, sättisin seal lauas kõik statid paika, panin save layout ja sealt maalt on korras.

  18. #278

    Re: 888

    Tegin pacificust cashoudi moneybookersisse. Kuna deposiidi tegin teisel meetodil, siis kandsin alguses moneybookersist mingi väikse summa pacificusse, et saaks välja kanda. Samas ma ei teadnud, et ainult sissekantud summa ulatuses tehakse väljamakseid, arvasin et piisab kui mingi sissekanne on tehtud. Nii et kui ma panin mingi suurema summa väljamakseks siis tiksub a la 10$ kaupa? Enam ei saa reverseda ka kui In Process. Ei viitsi nagu aasta aega oodata kuni nad kümpsi kaupa tilgutavad seda. On kellegil samu kogemusi või peaks laskma neil cashoudi protsessimise lõpetama.

  19. #279
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: 888

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
    Tegin pacificust cashoudi moneybookersisse. Kuna deposiidi tegin teisel meetodil, siis kandsin alguses moneybookersist mingi väikse summa pacificusse, et saaks välja kanda. Samas ma ei teadnud, et ainult sissekantud summa ulatuses tehakse väljamakseid, arvasin et piisab kui mingi sissekanne on tehtud. Nii et kui ma panin mingi suurema summa väljamakseks siis tiksub a la 10$ kaupa? Enam ei saa reverseda ka kui In Process. Ei viitsi nagu aasta aega oodata kuni nad kümpsi kaupa tilgutavad seda. On kellegil samu kogemusi või peaks laskma neil cashoudi protsessimise lõpetama.
    Oeh, mingi elementaarne iseseisva mõtlemise oskus võiks ikka igal inimesel olemas olla. Või siis oskus vajutada seda maagilist "live chat" nuppu seal. See $10 läheb esimesena tagasi moneybookersisse(eeldusel, et sa deposid $10), ülejäänud cashout läheb sinna kust sa algselt deposid. Kui see algselt depotud summa on edukalt täies ulatuses samasse kohta cashoutitud, siis edasi saad juba ükskõik kuhu cashoutida.

  20. #280
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: 888

    Kuna pole varem vajadust olnud pokerstrategy kaudu 50$ välja nõutada ja nüüd kavatsen selle asja ära teha et veidi füüri saada ja üks vähestest "decent" tubadest kus ma regatud pole on 888 siis tuleb see pull ka ära teha nüüd.
    Ma ei ole kindel kas keegi saab mingit profitit ka pokerstrategy´s kui mind referrib või ei aga kui kellelgi huvi on siis nt. pm või pane siia kirja enda user ja panen su nö. kutsujaks.
    Õhtul mingi 8 ajal regan ära ennast.

Lehekülg 14, kokku 81 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES