Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 81 EsimeneEsimene ... 1151596061626371 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 1609
  1. #1201

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Paned seatingu ülevalt chipikastist paremale lugedes, hud läheb ise paika alles peale paari käe mängimist.

  2. #1202
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Tere, kuidas saab 888s prefered seatingu ühtima Trackeri omaga? Kas kuskilt pidi valima ka Networki vms? Sest seatingu ma nüüd 2 ringi läbi proovinud ja no kuidagi kohe ei õnnestu. Hud on lauas ikka pillapalla laiali..
    hemmist pead ka seating prefe.. panema sama, mis sul 888 settings. table optionsis valitud on ja jooksevad kokku.

  3. #1203

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Paned seatingu ülevalt chipikastist paremale lugedes, hud läheb ise paika alles peale paari käe mängimist.
    Mul pole küll Cash tables mingi chipikasti lauas (?)

    Tsitaat Algselt postitas Poke
    hemmist pead ka seating prefe.. panema sama, mis sul 888 settings. table optionsis valitud on ja jooksevad kokku.
    Mul on PTR ja ma olen mitu korda üritanud juba neid kahte ühtima panna. Ehk siis panin 888s endale prefered seat (6max) seat 3 ja olen nüüd PTRis proovinud kõik seatid 3 korda läbi. Ikka viskab pillapalla. Seda ma küsingi, et kas tuleb kuskilt mingit Pacific Network ka valida vms?

    EDIT: Tundub, et sain lõpuks paika. Ma ei tea, väga hallar!
    Viimati muudetud absoluutselt poolt : 07.05.12 at 12:18

  4. #1204

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Naeruväärne, et kui ma panen:

    888 - Seat 2 / PTR - Seat 2 on kõik korras ja HUD on paigas.

    Aga kui ma panen mõlemad Seat 3, siis on täiesti loco. Oeh, üle tunni aja juba raiskanud oma närve selle pasa peale..

  5. #1205
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    ilmselt enda mingi kärn ikka kuidagi pidi.

    e: cashout 888 to MB läks ainult 6päeva:D

  6. #1206

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    trrr , ma ei saa aru ma kannan raha nagu otse panka aga nad kannavad ikka mu raha MB kontole , miks? :S

  7. #1207
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    sest sa olid teinud sissemakse MB-st. siis nad kannavad enne automaatselt sinna sama summa tagasi ja ülejäänud saad valida kuhu tahad. sama asi on ju starsis.

  8. #1208

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?

  9. #1209
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas see on 888s normaalne? tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
    ei ole normaalne
    jah võtavad

    convertimisega võtavad sitaks vahelt aga kui mu BR oli eurides seal ja välja saatsin ka eurides siis läks vahelt täpselt 0 niiet

  10. #1210

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ära kunagi vali cashout currencyks eur, saadki scammed. Kõige "odavam" viis raha cashoutida tundub siiamaani SEB panka, kuid cashout currencyks jäta ikka usd. Pank ise konverteerib selle hiljem eurodeks. 888 converting style is a nigger style.

  11. #1211
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
    Lase klienditoel muuta mõlemad kontod (cashier & pokkerituba) samaks currencyks. Pidin neile 2-3x selgitama, mida ma täpselt tahan ja lõpuks tehti ära.

  12. #1212
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
    Sellest küllalt varem leierdatud siin teemas, et võtavad jah vähemalt 5% vahelt. Sai neilt kunagi aru ka päritud, et miks nii tehtud asi, vastati "business decision". Kui MB eur siis saada sinna daalad, saad mitu x odavamalt.

  13. #1213

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...

  14. #1214

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kaspit0 Vaata postitust
    Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...
    Starsist ntx tulevad ka asjad miski 3-4 nädalat. Eeldan, et sama aeg läheb. Kuskil seal on kirjas ka kindlasti.

  15. #1215

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kaspit0 Vaata postitust
    Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...
    Imo standardina tulevad need asjad atleast 1 kuu. Kui 1.juuliks pole kohal, alles siis võid pabistama hakata :)

  16. #1216

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kas kellegil on muidu õnnestunud konto currency USD to EUR muuta ?

  17. #1217
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mingi juba nädal ei saa live supporti sisse, keegi veel?

  18. #1218
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mingi juba nädal ei saa live supporti sisse, keegi veel?
    Dunno kuidas teised live supporti sisse saavad, aga ma käin alati nii, et võtan cashieri lahti ja siis viskab selle live chati akna ette. Kaks päeva tagasi niimoodi toimis.

  19. #1219
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    888 on ikka väga reaalne pokkerituba. Küsisin kaks päeva tagasi reload boonust, esimene tüdruk chatis ei tahtnud suurt midagi pakkuda, et otsustasin teise tüdrukuga õnne proovida. Alguses pakkus, et saan 150$ reload boonust kui kannan 400$ sisse. Väikse kauplemise peale sain summa 300$ peale kaubelda ja küsisin, et kas boonus vabaneb ikka 10$=100p, vastuseks tuli jaa muidugi. Täna vaatan, et vanad boonused on läbi saanud ja uus (150$) vabaneb kaks korda aeglasemalt, et 10$=200p .
    Lihtsalt ebareaalne on see 888poker

  20. #1220

    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    mis koodi kasutasid?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES