Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
Hahahaha! Võib-olla tõesti. Hetkel siiski arvan, et tunneks pigem piinlikust :D Pull on see, et ma ise peaaegu üldse ei mäleta, et midagi sellist öeldi. Ego oli liiga kõrge vist aga no paras tattnokk ka veel tol ajal - tegelikult mängis ju ema.

GG on super software kui välja arvata need lambi freezed (vähemalt kui mina seal mängisin). Siis pidi clienti restartima. Suht annoying bug oli see, kurtsin ka, võib-olla nüüd parandatud. Tourney Leaderboard on täiesti nuts, superkerge tõmmata vähemalt see min 500$ boonus ära, RB on mega, Tournasi grindides iga päev teeb vabalt selle max taseme ära. Eesti lipu all mängisin ja, paar üksikut oli veel. Pull on see, et depo on otse panka ja withdraw saab ka otse panka teha nagu starsis ja muudel litsentseeritud saitidel. Kindlasti väga nuts koht kus turnasi mängida, VÄÄÄGA soft field, nüüd neil igapäevased 5k$ turnad ka vist. Niiet jah rolli peab olema, et seal mingi korraliku volüümiga mängida ma vaatan praegu mu AVG BI on 44$. Cash oli suhteliselt tight ja üritasin eemale hoida, RB grinderid koos suht. Naljakaid liigutusi nägi ikka aeg-ajalt aga üldiselt on kõvasti paremaid saite (isegi nagu Unibet).
Ma ei tea palju seal nüüd eestlasi ka on, aga kindlasti soovitan kõigile turnagrinderitele.

Sorri kui mu jutt väga imelik lugeda vms ma ei viitsi kirjakeelt parandada ja panen rohkem messengeri stiilis.

E: Lisaks veel rolli pealt, et neil pühapäeviti oli vist mingi 300$ HT tourney, et see annab veel ekstra ülevaate mis kandis see roll peaks olema :D Ja igapäevaselt oli pidevalt 100$ HT ja Turbod.
Kuidas see RB seal töötab muidu, kas peab läbi mingi lingi registreerima või nagu Partys, et mängid ära ja saad oma raha kätte igal juhul?