Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
Väga loogiline checkback ju. Preflopi psb ja boardi arvestades sul ei saagi sisuliselt nõrgemat masti olla ja peale seda kummalist turni raise oled sa vastaselt enamvähem kõik blufid ka elimineerinud, nii et mingi poisiga callimine oleks raha põletamine su poolt. Kogu see olukord haiseb tegelikult nii tugevalt "persse ma turnis nihukese miniraise tegin, nüüd pean jälle checkraisema et kogu stack oma QTga kätte saada" järgi, et ma oleks lootuse käe võitmise suhtes kaotanud juba.

Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
Tunri ch-r on kehva jah, kujuta nüüd ette, millega vastane turni barreldab, eriti kui sa omad veel risti ässa, pm sa elimineerid vastaselt need vähesed blufid mis tal on ja isoleerid end range vastu, kus sa oled totaalselt crusched. Kui sul on notes, et vastane betib turni laialt for free sd, siis ei ole see kõige hullem.
Jooksutasin PIOst läbi, AJo üks valikuid low freq X/R turnis, ja checkback võib loogiline olla, aga ta optimaalne pole. Vastast täpselt ei mäleta ja statse pole ka. Isoleerimise mõttes on küll veits halvasti jah tunnistan kuna nut advantage on tal, aga ometi mul palju käsi mida riveris tahaks for stacks mängida.
Turn sizing on exploitative, made handidega suuremalt. (parim vabandus mille taha pugeda tean)

Aga tegelt tänud tagasiside eest. Ja aktiivsuse :)