Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.
Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.

Üldiselt ma postitan neid käsi diskussiooni tekitamiseks, niiet kõik võivad ikka sõna võtta olenemata mängutasemest. Mul strati arutamiseks inimesed keda tean ja usaldan. See on täiesti normaalne, et inimesed näevad neid liine erinevalt toetudes oma kogemustele, teooriale või muule taolisele.

Ontopic ka, et eile esimest korda reaalselt tiltisin üle pika aja mängus. Põhjustatud miskist triggerist isiklikust elus ja nii mõnigi stack oleks võinud kaotamata jätta. enamasti vs fish mingid superobvious fish nuts liinid. Üldiselt oleks võinud üldse mitte mängida. Eriline degen nagu ei ole ja ei tea, mis peas toimus.

Otsin hiljem mingi käe ka mille üle kõik siis uuesti arutada saaksid.

Ja discordi link ka veel uuesti, kes eelmist ei näinud ja sooviks ühineda: https://discord.gg/mHhcKy