Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 74, kokku 74

Teema: 6-max cash

  1. #61

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?
    Kõik võivad oma arvamust kirjutada, ei pea nii vaenulik olema. Isegi vähe kirjutatakse. Mis ise arvad sellest käest?

    E: discordi link kui keegi tahab joinida vms. https://discord.gg/wRzkAUN
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 22.12.18 at 18:43

  2. #62

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?
    :D :D

    kas ma pean nyyd kiiremas korras 100k+ kätt nl200s kytma ja siis ev joone graphi panema, et mu juttu jama alla ei liigitataks? ja kui see jama on ja vbolla ma tõesti ajast nii maas ja teadmised amoritseerinud, siis palun ehk selgitaksid miks see just jama on. mu jama point oli pmst selles, et ajalooliselt yxkõik mis mänge ma mänginud olen (sealjuures üle milli käe nl100z ja kõrgemal), siis playerpool suht kunagi ei lähe riveris bluffcatcherite vastu c/rima, sest see on ebaloomulik, seega check sellistes spottides on imo pmst alati give up.

  3. #63
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Overbetil vist päris rõlge heater käsil, et alamrahvas ei tohi enam sõnagi võtta. Arusaadav, isegi läbi elatud.

  4. #64
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 6-max cash

    Well, kui donkament räägib playerpooli readidest, siis järelikult loogiline järeldus on, et ta on NL200s aktiivne top tier reg. Also sellepärast oli huvi, et imho on ta since forever avant-garde nonsense stratposte teinud, aga kuna back in the day ma olin low-skilled low-limit player, siis väga ei olnud midagi öelda. Kui kõik võivad oma arvamust kirjutada, siis see minu arvamus. Also idk kuidas see erakordselt vaenulik on kui öelda, et kellegi pokkeristrat on lol bad, see vastupidi pigem sõbralik. Loodetavasti keegi nurka nutma ei jookse selle pärast. Loomulikult ma ei ütleks midagi halvasti, kui mingi 2NL mängija oma arvamust avaldab käe kohta, aga kui keegi vihjab, et crushib NL200 ja ajab mingit random jama, siis veits teine lugu, või kuidas?

    Lisaks ma arvan, et kõik ülejäänud postitajad on teemale clearly väga head inputi andnud, eriti Ment ja The_Meer, kes obv väga head pokkerimängijad heade tulemustega ja much respect ja nõustun pretty much nende arvamusega antud käe osas.

    Idk mida rõlgeks heateriks pidada tho, mul viimased 1,6M kätt suht stabiilsed. Shoutout fgatorsile.

  5. #65
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Ma donkamenti ei tunne ja ei tea mis limiite ta crushib kui üldse, aga iga arvamus, mis sulle ei pruugi arukas tunduda on kuldaväärt tegelikult. Ma kasvasin üles pisises külas kus kõik (peaaegu) täiskasvanud poisid underground pokkerit mängisid igal võimalusel ja nende sõnakõlksud aitasid (tahtmatult) mind tõenäoliselt kõige enam aru saamises, kuidas kõige lihtsam fishidelt raha eemaldada. Samamoodi võiks arutelus olla nibulad ( :) ), overbetid ja otb-redbaronid, et näha teisi vaatenurki. Lõppjäreldusi saad ju kokkuvõttes ikka ise teha. Et kui siin äärmustesse minna, siis kunagi mängis starsis 7/1 vpip/pfr tegelane vinniepooh vms, kes suutis isegi raha teenida enne pokertrackeri esilekerkimist. Igasugused solverid võivad ju teavitada, et AK buttonilt on ülinaiss käsi 4bet/callimiseks, aga sellise tüübi vastu võid samahästi süüdatud ilutulestikurakette sisse istuda ja loota, et positiivsed tagajärjed negatiivse üle kaaluvad.

    Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.

  6. #66

    Re: 6-max cash

    mulle yldiselt ei meeldi saagi käima tõmmata, aga see viimane rynnak minu aadressil on kyll selline, et wtf. Playerpool readidest nii palju, et tõesti pidasin silmas yldisemat playerpooli, mitte spetsiifilist playerpooli mõnel spetsiifilisel saidil. rly, mu kogemuste järgi pole eriti vahet mis game-type või mis stakes (kui tegu pole just ylimicroga v high stakesiga), siis teatud liinid on alati yhte-teise suunda kallutatud. spot, mis simba postitas, on villani perspektiivist yx sellistest, pole suht kunagi näind, et keegi läheks valuekäega trappima sellises spotis, has almost never happened. mu esimene reaktsioon sama, mis teistel, easy check, bet lihtsalt midagi sellist, mis võiks olla exploitable improvement lähtuvalt kogemustest, aga mitte mingil juhul ple see std.

    ma ple kuskil väitnud ega ka mitte vihjanud, et crushin hetkel nl200 (ja reaalsuses mängivat nl2, wtf?), selline puude alla panemine way over the top imo. lisaks on naljakas ka see, et kui ma paar a tagasi vahetevahel stratiposte (since forever avant-garde nonsense) tegin, siis olin ma yx vähestest eestlastest, kes aastaid nl100/200 zoomi for a living lasi. syydistus, nagu ma oleks pmst forever sitta ajanud siin foorumis, ajab kyll tilti. jh enam ma zoomi for a living ei lase, aga alusetult nl2 tasemel dongiks sõimata on kyll liig.

  7. #67
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 6-max cash

    Fwiw pole ise ever solverit lahti teinud+ selle mõttega olen nõus, et igasuguste stattide ja unconventional stiiliga saab beatida, üks tegelane mängis mul 20/6 pre stattidega ja beatis 6bb/100.

    Also pole sind NL2 dongiks sõimanud. Mendi postist jäi mulje, nagu ma arvaks, et ainult NL200+ mehed võiksid sõna võtta, ma lõin oma postis hüpoteetilise olukorra NL2 mängijast, kes ka tahaks oma arvamust avaldada, see ei käinud sinu kohta.

    Ja mu meelest on suht straightforward loogika, et kui keegi postitab stiilis, et X limiidis playerpool teeb seda ja seda, siis ta ka mängib ja beadib X limiiti.

  8. #68
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: 6-max cash

    Seega te foldite JsTx(2) riveri betile (~75%+)?
    Viimati muudetud Priidix poolt : 23.12.18 at 02:58

  9. #69

    Re: 6-max cash

    Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.
    Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.

    Üldiselt ma postitan neid käsi diskussiooni tekitamiseks, niiet kõik võivad ikka sõna võtta olenemata mängutasemest. Mul strati arutamiseks inimesed keda tean ja usaldan. See on täiesti normaalne, et inimesed näevad neid liine erinevalt toetudes oma kogemustele, teooriale või muule taolisele.

    Ontopic ka, et eile esimest korda reaalselt tiltisin üle pika aja mängus. Põhjustatud miskist triggerist isiklikust elus ja nii mõnigi stack oleks võinud kaotamata jätta. enamasti vs fish mingid superobvious fish nuts liinid. Üldiselt oleks võinud üldse mitte mängida. Eriline degen nagu ei ole ja ei tea, mis peas toimus.

    Otsin hiljem mingi käe ka mille üle kõik siis uuesti arutada saaksid.

    Ja discordi link ka veel uuesti, kes eelmist ei näinud ja sooviks ühineda: https://discord.gg/mHhcKy

  10. #70
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.
    Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.

  11. #71

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.
    Okei. Kui suuremalt paneks turni siis, siis väike bet IP sobiks su arvates? Et OOP range rohkem polar?

  12. #72
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Mu isiklik arvamus on paardunud laudu ikka väga polariseeritult raiseda, et sel juhul läheksid enamus 79 1 ärtu ja QT stiilis käed riveril kohe allini, kui turni raise oleks 70+ olnud ja neid ülejäävaid medium stiilis käsi oleks nii vähe, et saad enamvähem ise peas paika, mis frequencyga callida, ilma, et kuidagi tohutult exploitableks muutud. Aga need betsizingu varieerimised regularide vastu ei meeldi ikka sellepärast, et ikka tõeliselt raske on neid balansis hoida niivõrd, et endale sitta keerama ei hakka. Siin mõned aastad tagasi hakkasid äkki kõik 1/5 potti donkbettima turnil kuivadel laudadel, siis tuli see 1/4pot cbet+ 2.2xpot barrel turnil, millele keegi vastata ei osanud enam kui raise tuli ja praegu tundub kõige popim värk vist nutsiga hiigelbetid kuivadel laudadel stiilis kk732 et nkn midagi siin maha ei visata, aga see on ju täielik lasteaed, donkide vastu võid selliseid asju välja mõelda, mitte profesionaalide.
    Viimati muudetud ment52 poolt : 23.12.18 at 21:19

  13. #73

    Re: 6-max cash

    Head Uut kõigile!
    Unustasin vastata, aga krt ment su postitus on puhas kuld imo. Väga huvitav siukest asja lugeda eriti mul, kes pole kaua tõsisemalt asjaga tegelenud.

    Selle aasta plaanid endal teada, vaikselt hakkab putitama. Esimesed microswingid ja asjad juba üle elatud, mindset superhea. Läksime!

    Ja discordi link ka, praegu 4 inimest sees, vahest täitsa asjalikud convod :D
    https://discord.gg/wRzkAUN

  14. #74

    Re: 6-max cash

    Kuu suurim võidetud pot:
    Hand Information
    , 2 BB (5 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Hero ($397.85) Small Blind
    Seat: 3 Player 3 ($144.93) Big Blind
    Seat: 6 Player 6 ($85.31)
    Seat: 8 Player 8 ($211.8)
    Seat: 10 Player 10 ($381.7) Dealer
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:3)
    Player 6 CALL $2
    Player 8 CALL $2
    Player 10 CALL $2
    Hero RAISE $15
    Player 3 FOLD
    Player 6 FOLD
    Player 8 FOLD
    Player 10 CALL $12

    Flop(Pot: $36)


    Hero BET $16
    Player 10 RAISE $68
    Hero CALL $52

    Turn(Pot: $172)


    Hero CHECK
    Player 10 ALL-IN
    Hero CALL $299.7
    Hero RETURN $1

    River(Pot: $771.4)


    Showdown:
    Hero SHOWS

    Player 10 SHOWS

    Hero wins the pot: $771.4

    Kuu suurim kaotatud pot: AK vs AA PF AI for 150BBs.

    Üldine jooks oli suht mannetu, aga homme esimene 500 shot.

    E: kõrvale madalama sisseostuga turnasid ka tegema hakanud. Neis jooks päris korralik olnud (ja hea no brainer field ka)
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 31.01.19 at 23:37

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES