Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 74

Teema: 6-max cash

  1. #21

    Re: 6-max cash

    Viimane käsi tõesti Starsist, aga seal ta ju SimbaM92. Kuid viimane graafik on Mell92 mängust. Kus ta Mell92 on? Microgamingu süsteemis pole näha olnud ja seal ka väga vähe mängijaid. Starsis pole ka näinud.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: 6-max cash

    PT graphil nime ees on Starsi logo, eelmised HM2 graphid väidavad ka et tegemist starsi kasutajaga, aga teatud salajane tracking site ei tea sellise usernamega mängijast midagi.

    ( Click to show/hide )

  3. #23

    Re: 6-max cash

    Untracked sites. Vaeva nähtud, et leida normi trafficuga keskmisest softima fieldiga saite, niiet ei jaga seda infot. Kes otsib, see leiab.
    Küll ma varsti starsi ka liigun. Kui BR piisavalt deep on.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: 6-max cash


  5. #25

    Re: 6-max cash

    Kui sa mängid kusagil salajasel saidil, siis miks paned sa siia PS-s mängiva Mell92 graafiku? Sellist mängijat tegelt polegi PS-s. Pane parem enda graafik.

  6. #26

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas Will111 Vaata postitust
    Kui sa mängid kusagil salajasel saidil, siis miks paned sa siia PS-s mängiva Mell92 graafiku? Sellist mängijat tegelt polegi PS-s. Pane parem enda graafik.
    Whut? Minu graafik on see. Käed tulevad PT4 pokerstarsi oma formaadis... miks ma peaks kellegi teise graphe panema? lol

  7. #27
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: 6-max cash

    Palju pole veel kokku puutnud ma arvan, seepärast tuleks osadele lahti seletada miks nii on :)

    Võtame näiteks Tigergaming saidi kus puudub HUD, aga müüakse HUD convertereid. Kui selle converteri endale soetad siis tulevad nad PS märgiga ja sealse saidil oleva screennamega.

  8. #28

    Re: 6-max cash

    Täpselt nii nagu Priidix ütles. Aga ma leidsin nupud üles kus need maha saab võtta, niiet rohkem ei tohiks segadust tekkida.

    Igaljuhul... See kuu mentaalselt ikka väga raske olnud. Kuu algas jube kenasti, 400 oli justkui lapsemäng. Aga jah, peale igat rungoodi tuleb ka runbad. Ja Milline ta tuli...


    Paar päeva järjest olen lihtsalt huvi pärast täheldanud ja jälginud, kui hullult riverisse siis tõmmatakse. Kätt väga raske olnud võita ja tunne ülimalt pask. Mu lühikese karjääri jooksul enne vast sellist asja ühe korra juhtunud NL50s eelmise aasta sügisel, kui pea 60k kätt läks aega, et end breakeven toksida.
    Endale kirjutaks siia, et kui kunagi uuesti siukest pulli juhtub, siis tea, et tühi ja abitu tunne on normaalne. See on mööduv, hinga sisse, hinge välja. Toksi edasi nii kuis oskad. Ära kaota pead.
    Nüüd, kus ma rahulikult olen päeva mõelnud saan aru, et tegelikult asi nii hull ka pole. Kuu on endiselt päris korralikult plussis (graph on aint 400) ja siukesed asjad ikka juhtuvad.

    Liikusin tagasi alla 200 peale, et kuu vähe rahulikumalt lõpetada. EMV ka vist kavas. 6-max turna kinda tõmbab :)
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 22.03.18 at 19:06

  9. #29
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: 6-max cash

    updates? käsi pls
    Viimati muudetud Priidix poolt : 30.03.18 at 05:18

  10. #30

    Re: 6-max cash

    Viimasel ajal rohkem õppimisele pühendunud kui mänginud. Võib-olla mingi 15-20k kätt mänginud enamasti 200s.
    Pio-s ikka väga palju põnevat ja igast huvitavaid asju leidnud. Enamasti vaatan MDF spote ja otsin häid pure strat playsi.

    Käisin EMV 500 eurist ka mängimas. Istusin mingi 7h ja siis sain AK vs AA PF AI miski 28-29bb deep. Tahtsin ausaltöelda foldida, aga jah pole väga siuke foldija vend. Üldine tase tundus suhteliselt 3/10st minu lauas. Oli 100VPIP, oli korralikult donkleade 3b pottides jne. Igast huvitavaid asju nägi. Suht korraliku image suutsin luua ka endale, pidevalt püüti mu bluffid kinni aga kahjuks õigetel hetkel käsi ei jooksnud ja boarde ei hittinud. Maini mängima minna küll ei viitsi, 1. aprillil muud nalja teha (bun indended).

    Aprilli esimene pool kavatsen suht korralikult grindida, sest kuu teine pool lähen reisile ja seal saab rohkem õppimisega tegeleda. Ostsin spets uue läpaka ka, et pio kiiremini jookseks veits.
    Käsi hetkel ei viitsi otsida, aga kui soov on, siis tulevikus mõned standard käed võin panna :)

  11. #31

    Re: 6-max cash

    Pole see kuu veel ühtegi päeva rohelises lõpetanud.
    21k kätt. -5.75k$

  12. #32

    Re: 6-max cash

    Hand Information
    PokerStars No Limit, 2 BB (6 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Player 1 ($92.2) Dealer
    Seat: 2 Player 2 ($233.1) Small Blind
    Seat: 3 Player 3 ($307) Big Blind
    Seat: 4 Hero ($200)
    Seat: 5 Player 5 ($233)
    Seat: 6 Player 6 ($423.2)
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:3)
    Hero****RAISE $6
    Player 5****FOLD
    Player 6****CALL $6
    Player 1****FOLD
    Player 2****FOLD
    Player 3****FOLD

    Flop(Pot: $15)
    ***

    Hero****BET $10
    Player 6****CALL $10

    Turn(Pot: $35)
    ****

    Hero****BET $44
    Player 6****CALL $44

    River(Pot: $123)
    *****

    Hero****ALL-IN
    Player 6****CALL $140
    Showdown:
    Hero SHOWS
    **
    Player 6 SHOWS
    **
    Player 6**wins the pot: $123


    Wtf lol!?
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 07.04.18 at 22:50

  13. #33

    Re: 6-max cash

    Ebareaalselt kehva jooksuga kuu. Kogu kompott jäi mingi -4.7k$ vist. Pole viimase 2 nädala käsi veel importinud.
    Järgmise kuu plaan grindida coolbet openit veits ja siis back to cashgame streets. Ilmselt mängin 200t ja 400s sain stake sõbralt, väga hea diili niiet eks näis mis saab. Hetkel peaaegu 100k käe peale kergelt miinus vist (bb graph on BE). Järgmiste päevade jooksul jooksutan PIOt rohkem.

    E:
    Keegi teab kus coolbeti turnade structure sheetid on? otsisin igalt poolt, ei leia.

  14. #34

    Re: 6-max cash

    Ranka post ajas veits närvi, mõtlesin et panen ka omalt poolt nats, et kellelegi midagi veel lugeda ikka oleks.

    Vahepeal enam ei mänginud paar kuud suvel, see rollercoaster tõmbas ajud sassi ära veits, oli puhkust vaja. siis võtsin ette mingid turnad, tõmbasin 300$st mingi kuuga 10k$ peale (polnud miski üks hit ka, suurim vast mingi 2.5k ja enamus mingi 700-1k vms). Järgmine kuu panin 8k$ auku turnadega lol, läksin GGpokeri leaderboardi jahtima aga kui seal mängid full sunday schedule siis on easy 3k$ BI päev. haha.

    Peale seda hakkasin vaikselt muude projektidega tegelema ja pokkerid vo päevas aint miski paar tundi. NL50st alustasin miski 1k$ga vms. Nüüd 3 kuud hiljem just hakkasin NL200t mängima. Kindlalt beatitav kraam. Täna isegi mängisin sitaks kaua lambist vaatasin PT4 üle 7h. Toksin aint 4l laual, teen muid asju kõrvale, siis ei pane tähelegi et aeg lendab. No brainer stake kui veits saite kammida. Toksin edasi vaatab mis saab

  15. #35

    Re: 6-max cash

    Postita ikka edasi kuniks foorum suletud pole. Pokker niigi suletud ringis, see ainuke avalik platvorm veel.

  16. #36

    Re: 6-max cash

    Üks päeva viimastest kätest. Olin alla EV ja omadega miinuses aga no vahest tuleb ka.
    E: Prolly flopil võiks veits väiksemalt panna aga no fish teeb mida fish tahab
    Hand Information
    , 2 BB (6 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Player 1 ($209.2)
    Seat: 3 Player 3 ($209.13)
    Seat: 5 Player 5 ($159.62)
    Seat: 6 Player 6 ($299.44) Dealer
    Seat: 8 Hero ($245.35) Small Blind
    Seat: 10 Player 10 ($275.77) Big Blind
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:3)
    Player 1 FOLD
    Player 3 FOLD
    Player 5 RAISE $6
    Player 6 CALL $6
    Hero RAISE $29
    Player 10 FOLD
    Player 5 CALL $22
    Player 6 CALL $22

    Flop(Pot: $88)


    Hero BET $28
    Player 5 CALL $28
    Player 6 ALL-IN
    Hero ALL-IN
    Player 5 ALL-IN
    Hero $85.73
    Player 6 $85.73
    Player 6 RETURN $54.09

    Turn(Pot: $706.41)



    River(Pot: $706.41)


    Showdown:
    Player 5 SHOWS

    Player 6 SHOWS

    Hero SHOWS

    Player 6 wins the side pot : $171.46
    Player 6 wins the main pot : $534.95
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 10.12.18 at 23:02

  17. #37

    Re: 6-max cash

    Fish ikka oskab sitta olukorda sattuda.
    Täna üle pika aja üks 4-kohaline pluss päev. Äginacallid enamus tulid mulle.

    Hand Information
    , 2 BB (5 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Hero ($196) Big Blind
    Seat: 3 Player 3 ($234.75)
    Seat: 5 Player 5 ($144.55)
    Seat: 6 Player 6 ($347.55) Dealer
    Seat: 10 Player 10 ($628.25) Small Blind
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:3)
    Player 3 CALL $2
    Player 5 FOLD
    Player 6 FOLD
    Player 10 CALL $1
    Hero CHECK

    Flop(Pot: $6)


    Player 10 BET $6
    Hero RAISE $18
    Player 3 FOLD
    Player 10 ALL-IN
    Hero ALL-IN
    Player 10 RETURN $432.25

    Turn(Pot: $826.25)



    River(Pot: $826.25)


    Showdown:
    Hero SHOWS

    Player 10 SHOWS

    Hero wins the side pot : $0
    Hero wins the main pot : $826.25

    E: Obv ei võitnud 800$, pigem 400$, replayer ei jaga matsu.

  18. #38

  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: 6-max cash

    Foorumi viimase aja haruharvade postituste põhjal otsustades annaks viimaste aastate edasiliikuja auhinna SimbaM-le. Sellele Simbale, kes aastal 2010 küsis "kas NL5 on mängud normaalsemad ja biiditavamad kui NL2, kus lahmitakse niisama lampi?" Tubli!

  20. #40

    Re: 6-max cash

    HAHA KULD! :D Ma kusjuures tean, et ma olin igast jama ajanud igal pool, aga ise ei julge vaadata vanu postitusi. Liiga gringe oleks :D

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES