Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 142 EsimeneEsimene ... 3846474849505898 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 2825
  1. #941
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    See on küll nuts! Klaasid värisevad siiamaani :D

    Seda lugu saab piraatlusevabalt tasuta alla ka laadida kellel soovi.

    http://soundcloud.com/high-rankin/de...e-or-die-remix

  2. #942

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    [YOUTUBE]B-fy-b0tWaU[/YOUTUBE]

  3. #943

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    See on küll nuts! Klaasid värisevad siiamaani :D

    Seda lugu saab piraatlusevabalt tasuta alla ka laadida kellel soovi.

    http://soundcloud.com/high-rankin/de...e-or-die-remix

    Autos kuulates veel eriti nuts! Müristades igastahes tagus ühe lae polstri all oleva kinnituse lahti :D
    Kuulata saab vaid ilma supakata :D

  4. #944
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

  5. #945

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

    fifa10 ftw

  6. #946
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )


    download link http://soundcloud.com/criminal-waves...rlock/download

  7. #947

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

  8. #948

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

  9. #949
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

  10. #950

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Erplander, palju sul neid välismaa festareid tuleb aastas ja kas plaadikogu on suur? :P
    3-4 keskmiselt suve jooksul, eelmine suvi oli näiteks 3 kodumaist ja 4 välismaist, aga see oli suht erandlik aasta: http://www.last.fm/user/progmetalhead/events/2009

    Plaate ei kogu, üksikuid obskuursemaid asju aint harva. Kuulan sisuliselt 100% läbi arvuti ja olen inimene, kes otsib pidevalt uut muusikat, vanu asju kuulan ülivähe, seega mul jääksid plaadid lihtsalt seisma. Mu jaoks ammendab mingi asi end keskmiselt 50-60 kuulamiskorraga, parimad asjad kuni 100 kuulamiskorraga. Kui leian mingi uue albumi, mis meeldib, kuulan seda intensiivselt paari kuu jooksul ja siis järgneva paari aasta jooksul veel mõned korrad, seejärel on see end tavaliselt täielikult ammendanud. Ka muusikastiilide eelistused muutuvad aja jooksul, selle kohta olen pannud ka ülevaate, kuidas nimelt viimase 20 a jooksul: http://www.last.fm/user/progmetalhead

  11. #951

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    dirrrrty tune
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud bauss poolt : 30.04.10 at 04:13

  12. #952
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    3-4 keskmiselt suve jooksul, eelmine suvi oli näiteks 3 kodumaist ja 4 välismaist, aga see oli suht erandlik aasta: http://www.last.fm/user/progmetalhead/events/2009

    Plaate ei kogu, üksikuid obskuursemaid asju aint harva. Kuulan sisuliselt 100% läbi arvuti ja olen inimene, kes otsib pidevalt uut muusikat, vanu asju kuulan ülivähe, seega mul jääksid plaadid lihtsalt seisma. Mu jaoks ammendab mingi asi end keskmiselt 50-60 kuulamiskorraga, parimad asjad kuni 100 kuulamiskorraga. Kui leian mingi uue albumi, mis meeldib, kuulan seda intensiivselt paari kuu jooksul ja siis järgneva paari aasta jooksul veel mõned korrad, seejärel on see end tavaliselt täielikult ammendanud. Ka muusikastiilide eelistused muutuvad aja jooksul, selle kohta olen pannud ka ülevaate, kuidas nimelt viimase 20 a jooksul: http://www.last.fm/user/progmetalhead
    Mul on muusikaga umbes sama asi. Pidevalt üritan otsida seda "uut heli", midagi, mis kõlaks teistmoodi. Alguses tekitab jubedalt ägeda "ahaaa" ja "kurat kui huvitavalt tehtud" momendi, aga osad albumid ammendavad nii kähku. Ühesõnaga kordasin sinu jutu uuesti üle. Kahjuks viimasel ajal kulutan uue muusika otsimisele aina vähem aega (osalt on süüdi pokker). Peab seda parandama ja last.fm konto uuesti playlisti trackima panema.

    Aga mulle alati meeldib kui inimene on fanaatiline muusika suhtes.

  13. #953
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Üks lemmikuid läbi aegade. Klassika

    ( Click to show/hide )


    midagi funkyt

    ( Click to show/hide )

  14. #954
    Räme Fish Kasutaja Shaun avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Deep South
    Postitusi
    20

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )


  15. #955

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    dirrrrty tune
    ( Click to show/hide )
    kaiff
    mingi ilus dnb variant võiks ka olla.

  16. #956
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )



    siiicckk

  17. #957
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas dener89 Vaata postitust
    kaiff
    mingi ilus dnb variant võiks ka olla.
    Võin julgelt soovitada TC remixi !
    [YOUTUBE]aj4mBzzfgCA&feature=related[/YOUTUBE]

  18. #958

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 09.05.10 at 06:44 Põhjus: õpime youtube linki lisama

  19. #959

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )

    teie kiidetud odav tuborg ka muusikavideosse jõudnud

    ( Click to show/hide )

    sick video
    Viimati muudetud dener89 poolt : 03.05.10 at 23:11

  20. #960
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Jõhkra bassiga lugu
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES