Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2825

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Mul tuli praegu meelde, et jaanipäeval kuulsin mingit räigelt head dnb lugu, ainult et ma ei tea mis lugu see on. Ehk keegi oskab aidata? Kui õigesti mäletan, siis refrään oli "please don`t hold me" Tundus suht fresh tune.

  2. #2

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Selle tüübi tehtud muusika on pärl
    ( Click to show/hide )


    TEH NUTZ kuulata
    ( Click to show/hide )

  3. #3

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    promon sõbra loomingut, päris hea imo
    [YOUTUBE]mQyGucx-w6k[/YOUTUBE]

  4. #4

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    promon sõbra loomingut, päris hea imo
    [YOUTUBE]mQyGucx-w6k[/YOUTUBE]
    Kas su sõber quitimise peale pole mõelnud?

  5. #5

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas dener89 Vaata postitust
    Kas su sõber quitimise peale pole mõelnud?
    Temal täiesti esimene lugu ja igasugune kogemus puudub, seega ei.

  6. #6

    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Mul tuli praegu meelde, et jaanipäeval kuulsin mingit räigelt head dnb lugu, ainult et ma ei tea mis lugu see on. Ehk keegi oskab aidata? Kui õigesti mäletan, siis refrään oli "please don`t hold me" Tundus suht fresh tune.
    Sain! Jeah, nii vähe ongi õnneks vaja.

    [YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jRKsxAsQgAk&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jRKsxAsQgAk&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES