Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1

    Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Live turniir, level 200/400 a 50. 8 mängijat lauas. Kuna laud oli passiivsemapoolne ja varem UTG avangutele oli teiste puhul folditud läksin A8potidega varastama. Eff stäkk 30K
    UTG avan As8s 1000, ainult BB maksab.
    Flop Tc9d2s. Mingil põhjusel hakkasin kartma a chekkisin järgi ehk Ch-ch.
    Turn 7c villane liidib 1500 kui pott 2600.
    Mul OE pluss ülekaart maksan.
    River 6c ehk sain rea, aga tuli backdoorflush. Nüüd villane liidib 5800sse potti 10000.
    Kuna flopis vist lasin vea sisse ja chekkisin, siis mu küsimus nüüd, et millega peaks maksma ja mis tuleks foldida.
    Mis on miinimum käed, millega maksta? Vastane oli lauas olnud eelnevalt ca 30 minutit ja millegi imelikuga silma seni ei paistnud, va üks blind vs blind käsi. Timebankisin vist 3mintti ja leidsin, et see käsi liiga tugev, et foldida. Miinusena käes pole ühtegi ristit, seega ei bloki tema flushdrawsid. Kuidas tõmmata vahe sisse millega maksta ja mis foldida? Kas tundmatu võibolla tricky vastase vastu, kes tundub solid mängija olema on see norm maksta 8ga.
    Varasem käsi blind vs blind tema limbib ma chekin, flop ta check callab, turn ta jälle checkcallab ja river liidib ca 80% potist. Ükski obv draw kohale ei tulnud (mul oligi draw) ja ma foldisin.

  2. #2

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    flopi check ei ole kindlasti viga. mõlemad nii check kui bet on samaväärsed. terve käsi on mängitud hästi ja riveri callime ka ära. kui sa kunagi eales seal foldida tahad, siis pead olema täiesti veendund, et vastane ei blufi seda spoti mitte kunagi.

  3. #3

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Tänud. Ma ise mõtlesin ka, et kõigist kätest, millega ma siia jõuan, siis 8 ongi suht miinimum, millega ma maksaks.
    Nõme lihtsalt see, et tegelikult üsna vähe käsi on millega ma nii siia jõuaksin (AJ, AQ ATo passiivsemas lauas, mõned varastamise sjuuted ässad, mis kuidagi ei connecti nendega oleks cbeti teinud), mis jälle omakorda vastasele annakski hea bluffing spoti, et kui arvab, et mu miinimum maksmiseks on vaja 8t ja saaks mu maha igasugusest muust pahnast. Sest kui alguses mõtlesin, et siin ma ilmselt foldiksin isegi AA ja KK ja mõned setid, siis pärast järele mõteldes, et kuna annab vastasele nii hea bluffing spoti, siis polnud enam nii kindel, mis oleks fold ja mis call.

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Riveril pigem raiseks kui foldiks :D

  5. #5

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Korraks käis ka tõstmise mõte läbi, aga kuna polnud ühtegi masti blokkerit käes ja vastasele sobis ka flush, siis ei mõelnudki sellele pikemalt. Enne ei teadnud vastast, aga hiljem blogist nägin, et vastaseks oli seesama Samuel, kes turniiril teise koha sai.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Fishi vastu saab isegi foldida kes seal alla rea ei pane kunagi midagi, regu vasta snap call ja üle ei tõsta kunagi.

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Aa pekki räme misread minu poolt, lugesin, et riveril bettis 5800 into 10K pot. Sel juhul jah suht asjakohane küsimus, calliks, vast aga mingi super easy snap ei ole nagu enne arvasin.

  8. #8

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Ise viskaks turnis käe minema. Keegi ei maksa sulle riveris rida kinni kui hitid.

  9. #9

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Tänud kõigile vastamast ja kaasamõtlemast.
    Viimane mõte selle kohta, et turnis foldiks. Kui pean juurde panema 1500, et võita 5600, siis OE ja ylekaart peaks fold ikka päris nõrk olema. Ma ei näe võimalust, et seal foldiks. Esiteks on oddsid päris head ja kui seal foldiks, siis ju muutuksin liiga abusitavaks. Peale selle kui juhuslikult vastasel on set või kaks paari või ylepaar, siis rea hittimisel saaksin ka riveris veidi valuet, sest vastase nägemuses beatibki teda yksnes A8 või 88.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Direct oddse iseenesest pole isegi nt A2 vastu - vaja 26.79%, A2 vastu on 25%.

  11. #11

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Usutavasti on tal ka bluffe seal. Kas on vale eeldada, et tal bluffe pole ühtegi seal QJ, KJ, KQ? Kas villase poolt oleks vale keerata blufiks ka mõni nõrgem äss, A5, A4, A3 näiteks. Turnis hakkaks bluffima, et riveril kõva bet teha ja mind näiteks AK või AQ pealt maha saada?

  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    1) UTG vs BB T92r flopi betime enamus rangest 1/3 sizinguga, kuna meil on decent range advantage + bb missib boardi heaps & foldib enamus range alati ära + selle boardi check raise frequency on üli madal vs utg. A9s, J9s, Q9s käsi makes sense tagasi checkida.
    Miks? Eriti nendel stack dephtidel, me saame villainit nii paljudelt kätelt ja märkimisväärselt tihti isegi flopatud top paaridelt tulevatel tänavatel maha barreldada õigete run-outide puhul. Meil täiega nutted backdoorid hetkel and if we get raised on the flop, he probably got us very thin :)

    Üldiselt jah, see on clear board mida blastida range-wise.

    Aga as played, inimestele ei eriti selliseid overbet bluffe runida. People are massively underbluffing overall and especially with this massive overbet line Ta valis flushiga sellise size, sest su callid oleksidki vaid mõned üksikud 8x ja muu osa rangest sa foldiks ka paari kilose beti peale. A greedy bet, bluffiga oleks nende tendents vähem sizida (75%-100% kanti) ma usun.
    Ma ei usu ka, et ta enda 8x-iga üritas meid chopi pealt maha saada. Meie rangel ei ole väga palju 8x-e siin ja tema 8x tahaks pigem valuet extractida nõrkade valuekäte käest.
    Viimati muudetud Koit poolt : 25.07.18 at 17:16

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Kui turni maksad, pead maksma ka riveri (nagu mängitud). imo

    Üldjuhul viskaks ma käe turnis maha.
    Viimati muudetud Ambur99 poolt : 07.09.18 at 15:57

  14. #14

    Re: Live 550 turniir. Villane betib 2X pott riveril. Millega maksta?

    Tänud ka viimaste vastuste eest. Varem neid ei märganud.
    Nyyd olen vast veidi edasi arenenud ja seepärast see rangeadv tõttu oleks ka ise flopis ilmselt panustanud.
    Nyyd võib ka ytelda, et vastasel oli J8s, rida. Mäletan, et olin imestanud, et nice valuebet. :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES