Live turniir, level 200/400 a 50. 8 mängijat lauas. Kuna laud oli passiivsemapoolne ja varem UTG avangutele oli teiste puhul folditud läksin A8potidega varastama. Eff stäkk 30K
UTG avan As8s 1000, ainult BB maksab.
Flop Tc9d2s. Mingil põhjusel hakkasin kartma a chekkisin järgi ehk Ch-ch.
Turn 7c villane liidib 1500 kui pott 2600.
Mul OE pluss ülekaart maksan.
River 6c ehk sain rea, aga tuli backdoorflush. Nüüd villane liidib 5800sse potti 10000.
Kuna flopis vist lasin vea sisse ja chekkisin, siis mu küsimus nüüd, et millega peaks maksma ja mis tuleks foldida.
Mis on miinimum käed, millega maksta? Vastane oli lauas olnud eelnevalt ca 30 minutit ja millegi imelikuga silma seni ei paistnud, va üks blind vs blind käsi. Timebankisin vist 3mintti ja leidsin, et see käsi liiga tugev, et foldida. Miinusena käes pole ühtegi ristit, seega ei bloki tema flushdrawsid. Kuidas tõmmata vahe sisse millega maksta ja mis foldida? Kas tundmatu võibolla tricky vastase vastu, kes tundub solid mängija olema on see norm maksta 8ga.
Varasem käsi blind vs blind tema limbib ma chekin, flop ta check callab, turn ta jälle checkcallab ja river liidib ca 80% potist. Ükski obv draw kohale ei tulnud (mul oligi draw) ja ma foldisin.