Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Tere!

    Olen foorumis uus. Pokkeriga tegelema hakkasin 10 aastat tagasi juba kui olin 17. Praegu vanust 27... Milles siis lugu. No oli nii et aastatel 2011 kuni 2014 olin suisa professionaal pokkeris, st. teenisingi ainult sealt raha omale. Karjäärivõitusid pole kuigi palju, julgeks väita et ca $20,000 kuni $30,000 kokku. Tegutsesin aktiivselt FL Cashgame laudades.


    Vahepeal mis juhtus jätsin mängu maha nagu ikka. Läksin Indiasse tulin tagasi tegin muid asju. See aasta olin Selgeltnägijate Tuleproovis 2018 hoopis Eestis. Vägev värk etc :D


    Praegune plaan on siis naine kahe lapsega ja kuidagi pokker sinna juurde sobitada Tallinnas. Esimene laps saab jaanuaris 2019 kahe-aastaseks ja teine laps on tulemas veebruaris 2019. Titemajandus haha :D Kolin praegu siia eestikeelsesse uude blogisse, eelmine ka nagu olemas aga kauge. Kuna elan Tallinnas praegu siis vb liigub ka kohalikku pokkerirahvast kusagil? Ei minul ole aimu.

    Kaugemad eesmärgid on siis liikuda FL Cashgame redelit pidi 0st jälle ylespoole ja samas vb õppida ära ka NL Holdem. Liiga raske tundus algul. Aga kuna nyyd olen FL HUs microdes Fishide vastu peris hea juba siis vb tahan ka NL õppida kui põnevust veel vähe.

    Tere kõigile kui kedagi Tallinnas liigub andke märku. Kysiks veel ka eestikeelse pokkerikommuuni toetust, noh et kuidas mängija elu on. Kyll proff ei ole enam praegu aga vestelda ju ikka võiks millalgi.

    Panen graafiku ka siia et kuidas mul FL Cashgames läheb.

    http://i65.tinypic.com/30w9sn7.png

    Siin ka paar pilti kus me Tenerifel oleme.

    https://imgur.com/a/sczXCDw

    Taavi

  2. #2

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Edu!

    Räägi selgeltnägijate tuleproovist.

  3. #3

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Kirjutasin just Cypher0 päevikusse siin vastuse, et oleks selgeltnägemise võimed, siis oskaks seal raskes spotis isegi foldida.

    Alustasin ise ka FL mänguga 11a tagasi. See annab korraliku distsipliini.

    Good luck!

    Selgeltnägimist tahaks ka witnessida.

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Krt 2 väikse lapsega niimoodi pokkerit mängida on suht mission impossible. Isegi poissmehena on seda raske teha. Probleem on see, et alguses pead ka õppima ja raha ei teeni. Lihtsalt naise poolt vaadatuna, tegeleb mees nn kahtlase tegevusega-raha sisse ei too-see võib pingeid tekitada
    Ma mingil määral võrdsustaks pokkeri ka mingi start-upindusega vms ettevõtlusega, kus pead pm 24h tunde tegema ja esimesel aastal midagi ei teeni. Raske aeg igatahes

  5. #5

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt 2 väikse lapsega niimoodi pokkerit mängida on suht mission impossible. Isegi poissmehena on seda raske teha. Probleem on see, et alguses pead ka õppima ja raha ei teeni. Lihtsalt naise poolt vaadatuna, tegeleb mees nn kahtlase tegevusega-raha sisse ei too-see võib pingeid tekitada
    Ma mingil määral võrdsustaks pokkeri ka mingi start-upindusega vms ettevõtlusega, kus pead pm 24h tunde tegema ja esimesel aastal midagi ei teeni. Raske aeg igatahes
    OP ei öelnud, et ta üritab elukutseliselt pokkerit mängida, mina seda välja ei lugenud. Kui aasta ajaga ei suuda mitte midagi teenida, siis pokker pole sinu jaoks. Ja mitte alguses ei tule õppida, vaid tuleb pidevalt kurvist ees olla. Minu meelest rääkisid sa seda, et pokker on liiga raskeks läinud juba 7 aastat tagasi. Kui sa loobud õppimast ja ütled, et mänge pole võimalik biitida, siis on tegu nibula või fishregiga.


    Cash on ikka lihtne. Ikka on kuni NL100 hunnik halbu regulare, kes ründavad boarde, mis ei hiti nende range. Ala 4way potis donklead blindilt AJ3ss (kogu range pmselt 33/QTs/KTs maybe AJ). Sizingut ikka kohutavad. 3betitakse ikka liiga palju lineaarset Ace heavy range. Betsized on ikka kohutavad, mängivad vs reg nagu nad oleks fishid. Mõttetöö puudumist on selgelt näha, kui olukord muutub keeruliseks, siis tehakse kohutavaid vigu või folditakse, sest noh, ei viitsi mõelda ja on "paremaid kohti, kus raha teenida". Blinde ei protectita piisavalt vs LP avangud. Bluffe ei suudeta välja mõelda või kasutatakse blufina käsi, mis on selleks väga halvad kandidaadid.

    Juhul, kui ise misreadisin ja OP tahab full time mängida, siis soovitaks enne aasta aega töö kõrvalt rohkem profitida, kui tööga teenid enne töö foldimist.

  6. #6

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Tere! Vabandust, et ei ole vastanud siin. Ei näinud vist teie vastuseid, lootsin et tuleb meili peale. Ega jah, kahe lapse kõrvalt kindlasti võimatu professionaalselt teha seda pokkerit. Ei üritagi seda praegu. Kindlasti on võimalik seda üksi teha, aga jah, praegu lapsed hoopis fookus.

    Olen meeldivalt üllatunud, et üldse mingit tagasisidet sain. Mis ma jah kunagi tegin, olin Fixed Limit pro, kui elasin üksinda. Nüüd tahaks NL2 õppida nullist juba siis Eestis legaalse saidi pealt, pokerstars.ee. Varem olin nagu rohkem salaja 888.com, mis ei ole Eestis ametlikult lubatud.

    Ei jah, enam ei rihi professionaalset karjääri praegu. Mis mind huvitab, on NL nullist õppida. Väga põnev on, hoopis uus maailm. Lihtsalt mängu ilu ja põnevuse pärast ja et kui hästi ma oskan.

    Selgeltnägemisest, et mul jah tõesti on need anded. Neid saab teadlikult arendada, aga jah, ei tasu nagu väga sõtta minna vms, muidu läheb päris hulluks. Tasub hoopis inimesi aidata, siis on hea karma ja meeldiv vastutasu/tagasiside. Sa nagu hakkad nägema mingeid asju teiste juures, mida tavasilm ei näe.

    Pokkeri koha pealt mul on väga hea tunne praegu. Olen õnnelik. Mängin ilmselt ülivähe, aga see eest ei riski enam bankrolliga ja mu elu ei sõltu enam sellest rahast nagu varem, kui olin FL riskeeriv pro. Nagu hea parem ja turvalisem on. Et see on nagu rohkem hobi ja mu elu ei sõltu enam sellest. Kuidagi lihtsam on. Mul oli vist väga vaja seda tagasiminekut. Olin väga mängus sees niiöelda.

    Kindlasti ON võimalik pokkeriga igas limiidis raha teha. Mäletan vennad ütlesid blogides kogu aeg et FL is dead jms, samal ajal vaikselt teenisin enda jaoks päris palju seal. Ilmselt NLis sama, tuleb lihtsalt enda jaoks õiged kohad leida.

    Raha suhtes ja õnneks praegu ei muretse enam nii palju.

  7. #7

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Tsitaat Algselt postitas taavi07 Vaata postitust

    Raha suhtes ja õnneks praegu ei muretse enam nii palju.
    Emapalk?

  8. #8

    Re: Eestikeelne blogi alustan taas nullist

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Emapalk?
    Mhm ja,võtan pokkerit kui põnevat mängu lihtsalt praegu, õnneks pole kuigi suurt rahalist survet :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES