Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 76
  1. #21

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Üks saksa juut on mind võitnud KOLMES ERINEVAS mängus alati kehvemate kätega, siin on tänane näide. Juut nagu teadis, millal foldida ja millal minu all- in ära callida oma sitaga.

    * Mul AK panen all in, piider fold. (kui kehva kaart pidi tal küll siin olema).
    * Mul A7 panen all in, piider fold. (kui kehva kaart pidi tal küll siin olema).
    * Mul A2s panen all in, piider call 97 (lauas 693 45).
    * Mul AJ panen all in, piider call 107 (lauas 37Q KQ).
    * Mul A3 panen all in, piider call 48s (lauas 1032 4J).

    GAME OVER.


    Olin täna veel närvis pilude peale, vähe sellest, et nad maailma oma suguhaigusega uppi ajasid, ostsin nende käest nutikella, mis ei lae. Lootsin monitoorida vere hapniku sisaldust (suitsetan palju ja oleks vaadanud, kas meedikutel on õigus) ja jälginud mängimise ajal teisi kehalisi parameetreid.

    Imelik on veel see, et hiinlased on laudadest suurel hulgal kadunud ei tea, kas igaveseks.

    Närvitsemise kuu, hakkad vahelduseks delfit lugema, näed sanna marini liberi nägu, saad aru, et naised ei kõlba valitsema, võtad teise loo, kus räägitakse inimõiguste piiramisest, loed kommentaare, igal pool topivad liberitest rotid oma ninad urust välja, ajavad oma joru hanerasvast, kurat, see tuleks neile perse toppida!

    Märtsi kuus vähenes bankroll 41 dollari võrra.

  2. #22

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Väga märgiline ja sitt algus uuele kuule, paistab, et juut hakkab aprilli kuus teisi riveril soosima!

    Esimesed kaks mängu sellel kuul kaotus jälle riveril (mõlemad vastased said masti, üks oli kolmik vs kolmik (minul tugevam kicker) ja lõpuks andis võidu mastiga (runner- runner) ikka vene uroodile).

    3. Võit
    4. KAOTUS RIVERIL Q9 vs 105 (mul üle 100 chipsi, panen all in, vastane call, lauas 642 23).
    5. KAOTUS RIVERIL Q8 vs A7 (saksa juut limp, flopil paneb all- in, mina call, lauas 383 33). Ei ole nuss riveril no ei ole, ja jah, muidugi kaarte jagatakse erapooletul, huinjaa!!!!????

    6. Võit
    7. Võit (sain korra riveril võidu, lõpuks ikka kaotasin mängu)
    8. Kaotus
    9. Kaotus
    10. Võit (sain riveril võidu, nii et oli võimalik edasi pelada).


    Pilusilmad ütlesid, et tee kellast video, tegin ja ootasin kümme päeva ei mingit vastust, lõpuks võtsin aliexpressi suppordiga ühendust, siis alles reageeris värd pilust müüja ning ütleb- saada kell meile tagasi, siis anname raha, aga saatmine ise on juba 6 eurtsi, kell maksis 10€ (lisaks saatsid uuesti teate, et me aitame sind, ootan 3 päeva ja kui ikka nende poolt abi ei tule, panen raiskade e poe tagasisidesse pika miinuse ja laidan müüjat).

  3. #23
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas Needus peale Vaata postitust
    ostsin nende käest nutikella, mis ei lae. Lootsin monitoorida vere hapniku sisaldust (suitsetan palju ja oleks vaadanud, kas meedikutel on õigus) ja jälginud mängimise ajal teisi kehalisi parameetreid.

    kell maksis 10€
    ROFLMAO
    Lahe tüüp oled.

  4. #24

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Väike näide sellest, millest ma pidevalt jahun ja mis toimub ikka ja jälle:

    Kaotus 99 vs 105 (all- in, vastane call, lauas 427 63). Sellised vastased peavad olema jokerstarsi enda loodud fake mängijad, kes korjavad laudadest raha!

    Enne seda mängu sain $5 prizes kaotuse, kus vastane võitis 2x riveril, mina mitte ühtegi!!!
    Türademaa, närvid on nii läbi ja laon aga sellistele vastastele needusi!

    Soovisin riverstaris oma mängijale avatari pilti lisada, kohutav, nad kontrollisid nädal aega pilti ja siis keeldusid. Minu arvates polnud pildil häda midagi, aga mis toimub nende suppordis, et ei suudeta kiirelt pilte kontrollida, biljoni ärikast juut ei suuda palgata rohkem töölisi????

    Jah, kellaga oleks soovinud monitoorida näiteks südame lööke, vere rõhku jms. ehk siis aru saada, mis toimub minuga mängude aegu ja kas suurema prize pooliga on näitajad laes. Või kui viha silme eest mustaks lööb, et mida teevad organid.


    Edit: kõik see toimus heads upis ja järjest käed:

    Kaotus riveril 66 vs A4 (värdjal on vähe chipse ja paneb all- in, mina call, lauas 5104 10A)
    Järgmine käsi 77 vs A8 (värdjas paneb all- in, mina call, lauas K8J 92)
    Järgmine käsi J5 vd A10 (mul vähe chipse, panen all- in, värd call, lauas 8K10 K4)

    KUHU KURAT JÄI VIIMASES JAOTUSES J, MIKS MINUL EI ÕNNESTU SAADA JÄRJEST ALL- INIDES SITEMA KÄEGA LAUAL OLEVATELE KAARTIDELE PIHTA, NII ET VÕIDAN VASTASE?????

    GAME OVER.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 02.04.20 at 23:19

  5. #25

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Masendav lugeda su postitusi. Minu soovitus sulle on, et pane Emta kodulehel endale 3 aastane block peale ja säästa närve ja raha. Online pokker tänapäeval nagunii sama mis slotikad ja muud kasiino mängud. Esiteks on igal saidil botid peal kes nagunii mängivad paremini kui sina, teiseks võib nendel saitidel vabalt olla fake playerid saidi poolt pandud. Pokkeriga ei saa sittagi tänapäeval teenida, ainult lollid mängivad veel onlineis.

    Olin ise ka kunagi gambler ja kaotasin selle peale tohutult närve, aega ja raha. Panin 3 aastase blocki ja sain sõltuvusest lahti. Homme tuleb mul see block maha ja panen automaatselt uuesti 3 aastaks.

    Edu. Praeguses koroona ühiskonnas tuleks iga senti lugeda

  6. #26

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Panen täna ühe näite, rohkem lihtsalt ei viitsi.

    Heads- upis saksa juudiga:

    KK vs 44 (vastane all in, mina call, lauas 492 3Q).
    AK vs KJ (vastane all in, mina call, lauas J5J 77).
    55 vs 44 (vastane all in, mina call, lauas QAQ A4).

    Lisaks on jokerstarsis mingi nuss hakanud, juba mitmes kord on nii et taskukaarte ei näe, mäng käib, aga kaardid on "seljaga" minu poole kuni mäng läbi.

    Aliexpressi pilukas lubas aidata, aga ei vastanud minu kirjadele ja kellast tehtud videole (soovitas video teha ja siis aidata). Panin kella müüjale negatiivse kommentaari ja loodan, et neile tehakse ostjate poolt palju tüngasid.

    Ma ei mänginud ca 3a. Juba siis tundus mõttetu, liiga palju on tegemist õnnemänguga(mitte, et ma kaotanud oleks, aga õnnefaktor või siis jokerstarsi "kobistajate mängus hoidmise soov" viskas üle). Kusjuures, kui sa 5 aastat ei mängi, siis sinu kasutajakonto kustutatakse ja rahast oled ilma (mul seisis nende saidil sellel hetkel üle 200 dollari st. juut üritab igat dollarit endale saada, endal pisteti vanamees selle aasta jaanuari kuus USA- s pokri, vähemalt aasta algas toredasti, nii et puhtad poisid!!??? muhahahahaaa).

    Olybeti ja Pafi slottidest räägin mõni teine kord.


    Edit: lisaks ma ei saa lõpetada juba sellepärast, et soovin näidata teistele räsitud mängijatele või inimestele, kes on mõelnud alustada pokkeri mängimist riverstarsis, kui mõttetu on see mäng/sait ja parem leida selle asemel mõni muu meeldiv tegevus.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 06.04.20 at 02:19

  7. #27

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Eilse ja tänase riveri suhe räige 2 vs 14.

    Lisan veel ilmestamaks ühe käe 5 dollarises prizega lauas. Jälgige mängu, ma teadsin, et nii läheb! Just enne seda 5 taala lauda, sain 3 dollarises jälle riveris pähe, minul kujunes kaks paari, K8 vs 74 (lauas sai urood riveris rea 4568) ja nüüd vaadake kohe järgmise mängu kujunemist:

    KK vs 74 (tegin teadlikult buttoni pealt limpimise, soovisin riverisse välja jõuda, et kinnitada enda arvamust, et vastane võidab jälle riveril), vastane call, lauas J6J 53. Täpselt sama nagu eelmises mängus riveril sitaga rida 34567!

    Ülejärgmine käsi samas 5 taala mängus teise vastasega:

    1010 vs 67s (vastane avab buttonilt raisega, mina all in, vastane call, lauas A10Q 89 ehk siis vastane sai riveril masti ja rea)!! Game over.

    Kõik see juhtus kohe mängu esimese kolme käe jooksul.

    Needused läksid teele!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 06.04.20 at 02:40

  8. #28
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kas Svenza on tagasi?

  9. #29

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    A proovi kuskil mujal mängida. Äkki on viga sinus mitte Starsis. Sul needus peal vbl. 95% inimestest on needus peal ja ei suuda võita.

  10. #30

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ei tunne Svenzat. Ma ei ütlegi, et oskan mängida, aga minu näidetes on selgelt näha, et EI LASTA VÕITA, MIKS SIIS MINUL SELLISEID HUINJAA KOBISTAMISI EI OLE????? Proovisin täna riverisse saada masti või rida ja callisin samuti vastaste tõsted ära, MITTE TÜRA JUPPIGI EI SAANUD!

    Kus sa veel saad spin- and go- d mängida, mingi prantsuse sait on aga sinna ei saa mina ligi, EMTA blokk on peal, osad pidid seal mingit moodi mängima, aga mina nende privileegitute alla ei kuulu. Küsisin prantslastelt, miks mina ei saa mängida, vastus 0! Käigu konnasööjad siis perseauku!

    Riveri suhe- 1:7


    3 taala mäng vene uroodiga, 22 vs J8 olgu ta suguhaigustega neetud, sai runner- runneriga neliku, minul full house (mul turnis full house koos ja panin tema tõste peale all- ini). Needus läks peale!

    Ja nüüd tänane suure summa kaotus- prize pool 10 dollarit:

    Heads- up

    Q8s vs 33 (mina limp, vastane call, lauas 828, chek chek, turnis3, vastane bet, mina tõstan, vastane call JA SIIS ALL IN, RIVER 3!!!!! KURAT, JÄLLE RIVERIS NELIK, KUI MINUL FULL HOUSE!!!!!!!!

    BB 120

    JJ vs K5 (mul 3BB ja teen limpimise, lauas 558 Q4)

    GAME OVER!

    ***** KÜLL, SEE OLI 10 TAALA MÄNG JA SILME EEST LÕI SELLINE LILLEPILDIGA GHETO ELANIKU KOBISTAMINE PIMEDAKS!!!!

    Panin värdjale MUSTA NEEDUSE peale!


    TÜRA, SELLISED ASJAD OLEKS REAALSES MÄNGUS VÕIMATUD, ET CA KÜMNE MÄNGU JOOKSUL KAOTAD 2X FULL HOUSE VASTASE NELIKULE JA SEDA RIVERIS!

    Kusjuures vaatasin paar kuud järjest, et kuhu on jäänud minu kolmikud ja full housed ning nüüd kui mingi ime läbi saad midagi sellist on teisel nelik. VÕIMATU!


    Edit: mõtlen, et teen ühel päeval natuke kõrgemates limiitides spin and go mänge, aga enne seda peaks bankrollist suurema osa välja kandma. Või siis zoomi 0.08/0.16 mängu, olen seda limiiti vaadanud, räigelt suureks kasvavad sentidest alustatud prize potid. Minnakse sitta kanti all- ini kogu oma stäkiga, aga mul pole siiani julgust olnud, et nii agodega madistades oma stäkk enam vähem iga minut sisse visata.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 08.04.20 at 00:52

  11. #31

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna on riverstarsis kõik väga aeglane ei kannata mängida (tõstsin neti kiirust poole võrra, midagi paremaks ei muutunud), kurat, kas tõesti ei suuda maailma suurim pokkerisait võimsust tõsta, raha veel vähe või serverite/tarkvara haldamine on pohhuistlik? Ja aegluse probleem ei ole neil esimest päeva, igatahes väga nõrk firma, kes ei suuda lahedada hangumise probleemi.

    Lähen slotte mängima.

  12. #32

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Riveri suhe minu kahjuks:

    1:8 ( 2X RUNNER- RUNNER)


    Vaadake mängu, see vastane oli mind juba kord ühes eelmises mängus riveril võitnud!

    Sisseost $2 prize $10

    Heads- up

    KQs vs Q3s (mina raise, vastane call, flopis tõstab, mina all in lauas 75Q J3).

    Raisk, mul süda lõi nii kiiresti, nutikell oleks nüüd vajalik ja viha oli jube! **** oleks pidanud välja kukkuma, aga ei ikka riveril võidab! Õnneks sain belglasest tussinäo lõpuks alistatud.

    Kusjuures samal ajal teises lauas, sai vastane samuti all- ini tehes sitema käega võidu riveril. Hävitasin ka selle piidri. Prize oli $4.


    Tänaseks riverstarsist kopp ees, lähen teen pafis mõned sloti keerutamised.

  13. #33

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Saatsin ka kunagi neile mõned vihased sõimukirjad sellest mis riveril toimus. Peale seda läks ebaõnn veel hullemaks ja sain aru et nende saidil kui sa nad välja vihastad ei hakkagi sa kunagi biitima. Koli mujale. Cashi jaoks soovitan 888. Turnasi mängi 888 või partypokeris. Mis puutub sellesse kas mängud on ausad ja kas pokkeritoad pole genereerinud sadu tuhandeid bote kes nende jaoks ebaausalt raha varastavad , olen isegi seda teinekord mõelnud. Kontrolli ju tegelt pole mingit. Pokerstars võib teha mida iganes ja keegi neid ei kontrolli. Umbes nagu meil riigis on prokuratuur kes teeb mida tahes ja keegi midagi öelda ei tohi neile.

  14. #34

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ma ei viitsi regulaarselt turniire mängida. Ilgelt venivad, mõni türapea on sitting out ja siis pole samal ajal midagi targemat ka peale passimise teha. Liiga igav. Võibolla proovin suve alguse poole 888 six- maxi.

    Näide eilsest 10k freerollist:

    K8 vs JJ (vastane buttonilt limp, mina call, vastane turnis tõstab, mina all- in, lauas 839 K6) RUNNER- RUNNER VASTASEL RIVERIL MAST KOOS st neli samast mastist kaarti järjest. GAME OVER.

    TÄRPETIINI UKRAINLASE PERSE AUKU!

    Mis veel huvitavat, inglise pederass võitis sitema käega all- ini minnes ühte teist vastast 2x viimasega ja mind 1x. Lõpuks ka mängu. Selliseid võite, kus üks vastane võidab teist vastast all- inis 2x viimasega ei ole vist paari kuu jooksul rohkem näinud.

    Tänane eksootiline mängija oli Bermuda saartelt.

    TÄNA ESIMESED 10 MÄNGU JÄRJEST PÄHE SAANUD! Hävivad QQ ja AA käed.

    Panin kobistajatele needused peale!

    Mul läks jokerstarsis laudades ca aasta tagasi nii suureks sõimamiseks, et võeti igaveseks ajaks chati õigused ära (mölisesin ka juudi aadressil).

    KAS PEAKSIN NÜÜD HÄBI TUNDMA VÕI? FUCK OFF EI TUNNE MINGIT HÄBI EGA SÜÜMEPIINASID, JAH VOT SELLINE MA OLENGI JA NAERAN KÕIGI ÜLE, KES ARVAVAD, ET PEAKSIN LAUDADES KOBISTAJAID ARMASTAMA NING SÕBER EDASI OLEMA! SELLES POLE MUUTUSI ETTE NÄHA, NII KAUA KUNI SITEMATE KAARTIDEGA TEISED MIND VÕIDAVAD JA MINA NEID OMA SITAGA MITTE, NII KAUA EI MÕTLEGI MA ENNAST MUUTA!


    Edit: täna 12 mängu järjest pähe saanud!!!!


    All pool on tänaste mängude tulemus ja väga paljud neist kaotatud nii, et vastane saab kaks paari. Kas selline on ausa kaardijagamisega pokker??? Isegi päris algaja ei suudaks kaotada sellise suhtarvuga! Kuhu on täna kadunud kaotused riveril, nüüd on river asendunud enamasti turnis tuleva kaardiga, mis annab vastasele kaks paari (Riveril kaotasin 2x full house- full house vastu ja TÜRADEMAA, MILLAL VIIMATI VÕITSIN ISE VASTASE FULL HOUSET????).

    Kokku 28 mängu, millest 24 kaotasin.

    4:24
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 15.04.20 at 00:01

  15. #35

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Riveri suhe 2:2


    10 MÄNGU 7 KAOTUST

    Mingi ime läbi võitsin ühe mängu, nii et sain all- ini minnes 2x sitema käega riveril võidu (viimati juhtus selline kahekordne riveri võit vist paar tuhat kätt tagasi!!!).

    Pidin juba ammu rääkima "sala relvast" a la koodi vastu mängimisest, ma tean, et pokkerimängijad peavad seda süsteemi naeruväärseks, aga mõelge, kuidas soovite, mul on sellest pohhui, vähemalt ma annan sellise süsteemi katsetamiseks edasi:

    Tehakse siis osade mängijate poolt nii, et kui sina avad buttonilt 2 kordse raisega, siis tõstetakse (ja üsna tihti esimeselt out positsioonilt) 1BB rohkem. Näiteks, sina paned 40, siis vastane tõstab 60. Mingi ime läbi saab vastane umbes pooltel kordadel lauda tulevatele headele kaartidele pihta, sina aga pea mitte kordagi!?

    Vahest on tõesti op positsioonil vastasel tugevad taskukaardid, aga sinu raisele vastataske vaid min rasie ületõstega?!?

    Ja jaa, ma tean seda juttu, et jokerstarsi kaardid pannakse paika juba enne mängu.

    Miks nii tehakse, et tõstetakse min raisega üle, miks mitte rohkem? Kuskilt õpitud või mis, see ei ola huinjaa mõne üksiku mängija puhul, sellist op positsioonilt sinu buttoni raisele näeb iga päev kordi ja kordi.

    Huvitav on veel see, et 90% sellistest juhtudest ei ole sul buttoni peal tugevaid taskukaarte, et vastase min raise veel korra omalt poolt üle tõsta???!!!

  16. #36

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    *****, River on JÄLLE tagasi:

    1:6

    Täna öösel mängitud:

    13 mängu nendest 10 kaotust.

    Täiesti võimatu erapooletu kaardijagamise korral, mõni mängija saab järjest read, masti, kaks paari vms ja mina mitte sittagi!

    ****, närvid on nii püsti, et jõin öösel coca- colat ja sõin suure koguse magusaid küpsiseid ja seda vastu magama minekut!

    Needsin kobistajad ära!


    Proovisin elus esimest korda spin and go all Max- i, jälgige mängu:

    KAOTASIN 2X RIVERIL, MILLEST ÜKS SAI SAATUSLIKUKS, MÄNG LÄKS ISE ALL- INI, MUL KAKS PAARI TURNIS 106 JA VENE VÄRDJAS (KES SAI MÄNGU JOOKSUL PIDEVALT POTI VÕITE JA LÕPUKS KA VÕITIS MÄNGU), OLGU TA MUSTA NEEDUSEGA KOOS, SAI 89 REA! Kolmas, Kreeka mängija, sai K9 samuti riveril rea!!!! MÕLEMAD, NII VENE KUI KREEKA MÄNGIJAD SAID RUNNER- RUNNERIGA OMA REA KOKKU!!!!

    GAME OVER.

    ENNE SEDA SAATUSLIKU LÕPUKÄTT MINU JAOKS, KAOTASIN VEEL Kanada MÄNGIJALE PISEMA POTI RIVERIS, JÄLLE ALL- INIS, MINUL KQs vs KJ, lauas A65 KJ.

    *Antud kaks näidet toimusid samas lauas, ühe ja ainukese spin- max mängu jooksul, see oli KOHE ESIMENE mäng, selles minu jaoks uues formaadis ja jäi ka ainsaks proovimiseks*


    MA ÜTLEN, NEEGRI TÜRA, SEE EI SAA OLLA JUHUSLIK KAARDIJAGAMINE!

    KONKSNINA POKKER EI SALLI AARIA RASSI ESINDAJAID!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 16.04.20 at 11:13

  17. #37

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna esimesed 35 MÄNGU ja nendest 27 KAOTUST

    (Proovisin $2 sisseostuga 8 mängu ja kaotasi neist 7).

    RIVER:

    1: 7 (2X RUNNER RUNNER)

    Lisaks 1X FULL HOUSE vs FULL HOUSE


    Kas see on pokker???? Ei, see on seotud kasutaja kontoga ja mitte mängu oskustega!

    Aga selle eest arenevad minu needmise oskused, VÄRISEGE JOKERSTARSIS!

    KAS KELLEGIL ON SPIN AND GO- DES MIDAGI HULLEMAT VASTU PANNA???


    * **** lambanägu moldovast võitis heads- upis mind 2x riveril!!!

    AA vs 88, vastane paneb all in, mina call, lauas 2A8 49
    Sai runner- runneriga riveril masti st lauda tuli neli ärtut!

    Sama värdjas samas lauas jälle riveril:

    A8 vs KQ, all- in, lauas 710J 39

    GAME OVER.

    Must needus läks peale, midagi peab juhtuma!

    Mõtlen juba paar kuud tatoka peale, mis väljendaks täielikku põlgust judenstarsti vastu. Ei suuda otsustada, kas teha värviline või must- valge.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 17.04.20 at 00:32

  18. #38

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    River:

    1: 8

    Mängud:
    31 kaotusi 19

    Vaadake võimatut olukorda:

    $5 prize pool. Vene hui türapea võitis runner- runneriga, kui tal oli flopis võiduprotsendiks 0,3 !!!!!!!!

    SELLINE ASI ON REAALSES POKKERIS VÕIMATU, KUI KELLEGIL ON VASTUVÄITEID, SIIS ÖELGE, KAS TEIL ON SELLIST KAOTUST OLNUD, MITTE ÄRGE MÖGISEGE A LA DONK, HULL, MINE KONTROLLI VMS!!! (eelmine rekord, paar kuud tagasi, kus full house läks vastase full housega viimase kaardiga jagamisele, oli vastase võiduvõimalus flopil 1,6%, mõlemast mängust võtsin ekraanipildid).

    KQ vs K6. vastane paneb all in, mina call, lauas 82Q 66

    MIKS SIIS MINUL SELLISEID ULME KOBISTAMISI EI OLE KUI KEDAGI MÄNGIJATEST EI PIDAVAT PROGRAMM EELISTATAMA????!!!!??

    Saatana nimel, värdjale/jokerstarsi botile must needus peale!!!!


    NB! Kusjuures selle mängu ajal viskas kellegile ette jackpoti ratta keerutuse, ei võidetud, ning mõni sekund hiljem jälle UUS rattakeerutus JA RATAS PÖÖRLES ENNE SEISKUMIST CA 1 MINUT, hakkas juba peatuma, kui rattale lisati uuesti ja uuesti hoogu juurdeI!!!

    NO EI OLE JOKERSTARSI SOFT VIGANE EI OLE, KÕIK ON AUS JA TÖÖTAB KORRALIKULT.....


    Edit: Kohe järgmine mäng andis 5 taalase prize poti ja JÄLLE KAOTASIN RIVERIL MÄNGU!!! MUL OLI TURNIS RIDA KOOS, RIVERIS ANDIS VASTASELE KÕRGEMA REA.

    5 MÄNGU JOOKSUL OLEN ALL- INIDES VÄGA TUGEVATE KÄTEGA KAOTANUD 3X VASTASE KOLMIKUTELE (kusjuures kolmes mängus järjest)!!!! Minul endal 0 kolmikut!

    Edit: Sain kolmiku, paraku riveril vastasel jällegi rida.

    TÜRA, ISEGI VASTASED ON HAKANUD NAERMA, KUI VÕIDAVAD RIVERIL!

    Lõpuks ometi sain 77 vs AA all- inis 777.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 18.04.20 at 00:32

  19. #39

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    River:

    3:8

  20. #40
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas Needus peale Vaata postitust

    Vaadake võimatut olukorda:

    $5 prize pool. Vene hui türapea võitis runner- runneriga, kui tal oli flopis võiduprotsendiks 0,3 !!!!!!!!

    SELLINE ASI ON REAALSES POKKERIS VÕIMATU, KUI KELLEGIL ON VASTUVÄITEID, SIIS ÖELGE, KAS TEIL ON SELLIST KAOTUST OLNUD, MITTE ÄRGE MÖGISEGE A LA DONK, HULL, MINE KONTROLLI VMS!!! (eelmine rekord, paar kuud tagasi, kus full house läks vastase full housega viimase kaardiga jagamisele, oli vastase võiduvõimalus flopil 1,6%, mõlemast mängust võtsin ekraanipildid).
    0.2%ne, ilmselt jokerstars minu kasuks rigged :)


Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES