Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 76

Niitvaade

  1. #11

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ei tunne Svenzat. Ma ei ütlegi, et oskan mängida, aga minu näidetes on selgelt näha, et EI LASTA VÕITA, MIKS SIIS MINUL SELLISEID HUINJAA KOBISTAMISI EI OLE????? Proovisin täna riverisse saada masti või rida ja callisin samuti vastaste tõsted ära, MITTE TÜRA JUPPIGI EI SAANUD!

    Kus sa veel saad spin- and go- d mängida, mingi prantsuse sait on aga sinna ei saa mina ligi, EMTA blokk on peal, osad pidid seal mingit moodi mängima, aga mina nende privileegitute alla ei kuulu. Küsisin prantslastelt, miks mina ei saa mängida, vastus 0! Käigu konnasööjad siis perseauku!

    Riveri suhe- 1:7


    3 taala mäng vene uroodiga, 22 vs J8 olgu ta suguhaigustega neetud, sai runner- runneriga neliku, minul full house (mul turnis full house koos ja panin tema tõste peale all- ini). Needus läks peale!

    Ja nüüd tänane suure summa kaotus- prize pool 10 dollarit:

    Heads- up

    Q8s vs 33 (mina limp, vastane call, lauas 828, chek chek, turnis3, vastane bet, mina tõstan, vastane call JA SIIS ALL IN, RIVER 3!!!!! KURAT, JÄLLE RIVERIS NELIK, KUI MINUL FULL HOUSE!!!!!!!!

    BB 120

    JJ vs K5 (mul 3BB ja teen limpimise, lauas 558 Q4)

    GAME OVER!

    ***** KÜLL, SEE OLI 10 TAALA MÄNG JA SILME EEST LÕI SELLINE LILLEPILDIGA GHETO ELANIKU KOBISTAMINE PIMEDAKS!!!!

    Panin värdjale MUSTA NEEDUSE peale!


    TÜRA, SELLISED ASJAD OLEKS REAALSES MÄNGUS VÕIMATUD, ET CA KÜMNE MÄNGU JOOKSUL KAOTAD 2X FULL HOUSE VASTASE NELIKULE JA SEDA RIVERIS!

    Kusjuures vaatasin paar kuud järjest, et kuhu on jäänud minu kolmikud ja full housed ning nüüd kui mingi ime läbi saad midagi sellist on teisel nelik. VÕIMATU!


    Edit: mõtlen, et teen ühel päeval natuke kõrgemates limiitides spin and go mänge, aga enne seda peaks bankrollist suurema osa välja kandma. Või siis zoomi 0.08/0.16 mängu, olen seda limiiti vaadanud, räigelt suureks kasvavad sentidest alustatud prize potid. Minnakse sitta kanti all- ini kogu oma stäkiga, aga mul pole siiani julgust olnud, et nii agodega madistades oma stäkk enam vähem iga minut sisse visata.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 07.04.20 at 23:52

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES