Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 76

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    River:

    0:5

    3 mängu JÄRJEST RIVERIL KAOTUS!!

    RIVERI LUPARDITE ELU MUUTUB ALATES TÄNASEST PÕHJALIKULT JA SEDA MITTE PAREMUSE SUUNAS!


    MA ÜTLEN- MIN RAISE OP PEALT (JA KINDLASTI MITTE ROHKEM KUI 1BB ENAM KUI BUTTONI PEALT TÕSTJA), kolme mängija puhul esimeselt OP positsioonilt, ON JOBESTARSI RNG HÄKK!!

    Kusjuures pea mitte kunagi ei ole sul sellel hetkel buttonil olles tugevaid kaarte käes ja pea mitte kunagi ei taba sa lauda tulevaid kaarte.

    TÄNA ON SEDA MINU VASTU KASUTANUD PAAR MÄNGIJAT JA KÕIK ON NAD SAANUD OMA KÄE TURNIS VÕI RIVERIS KOKKU! SEDA EI TEHTA MITTE NII SAMA, SEE POLE ÕPIKUNÄIDE, SEE ON SAGELI TÖÖTAV HÄKK!

    Ja seda tehakse suited kaartidega, kõrvuti asetsevate ning isegi AK, KK, AA- ga. Kas kellegil on teadmisi, et nii õpetatakse mõnes õppevideos või raamatus, milline proff õpetab selliselt mängima, et AA- ga tõsta op pealt BU raisele 1BB juurde????? Ei, kasutajad on läbi hammustanud, et jokerstarsi koodi vastu mängimine töötab.

    Samuti paistab mingil määral toimivat sit- out, seda peab veel katsetama, taskukaardid hakkavad lauda tulevate kaartidega klappima (paistab VIST toimivat, kui tuled tagasi BB peal).

    MA LOODAN, ET MIN RAISET HAKKAVAD PALJUD MÄNGIJAD KASUTAMA JA RIKUVAD SELLEGA KA KÕIKIDE TEISTE MÄNGU NII, ET VARSTI POLEKS ENAM PALJUDEL SOOVI SEAL MÄNGIDA!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 07.05.20 at 20:03

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas Needus peale Vaata postitust
    Samuti paistab mingil määral toimivat sit- out, seda peab veel katsetama, taskukaardid hakkavad lauda tulevate kaartidega klappima (paistab VIST toimivat, kui tuled tagasi BB peal).
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.

  3. #3

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.
    Ma ei tea, kas see oli sinu poolt iroonia, aga nii olen tähele pannud, et lastakse stäkk kukkuda sinna 150- 200 vahele, ise pole nii madalale veel laskunud, tegin vahepeal $2 ja $5 mänge, seal ei raatsi kui varemalt miinuskuud olnud.

    Kusjuures veel selline tähelepanek, et $0.25 ei tehta op pealt min BB raiset ja samuti ka sit- oute. Samuti ei ole ka selles limiidis räiged järjepanu all- in riveri kobistamisi, ometigi peaks madalaim/nõrgemate mängijatega sisseostud just kubisema sitaga callijatest ja all- initajatest, kes võiksid nagu ära kobistada, aga mingil põhjusel selliseid jamasid, kus järjepanu kobistatakse või riverdatakse ei juhtu väga tihti?! Olen $0.25 mänginud julgelt üle 15K mängu.

    Pean vaatama, kuidas foorumisse pilti saab lisada, aga mingi lähem aeg panen keelatud avatari pic-i siia.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 07.05.20 at 20:32

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.
    Päris tõsiselt on mul selline kinnisidee, et ei tohi just suure panga mängimisel sit out linnuke peal olla.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES