Riveri suhe 2:2


10 MÄNGU 7 KAOTUST

Mingi ime läbi võitsin ühe mängu, nii et sain all- ini minnes 2x sitema käega riveril võidu (viimati juhtus selline kahekordne riveri võit vist paar tuhat kätt tagasi!!!).

Pidin juba ammu rääkima "sala relvast" a la koodi vastu mängimisest, ma tean, et pokkerimängijad peavad seda süsteemi naeruväärseks, aga mõelge, kuidas soovite, mul on sellest pohhui, vähemalt ma annan sellise süsteemi katsetamiseks edasi:

Tehakse siis osade mängijate poolt nii, et kui sina avad buttonilt 2 kordse raisega, siis tõstetakse (ja üsna tihti esimeselt out positsioonilt) 1BB rohkem. Näiteks, sina paned 40, siis vastane tõstab 60. Mingi ime läbi saab vastane umbes pooltel kordadel lauda tulevatele headele kaartidele pihta, sina aga pea mitte kordagi!?

Vahest on tõesti op positsioonil vastasel tugevad taskukaardid, aga sinu raisele vastataske vaid min rasie ületõstega?!?

Ja jaa, ma tean seda juttu, et jokerstarsi kaardid pannakse paika juba enne mängu.

Miks nii tehakse, et tõstetakse min raisega üle, miks mitte rohkem? Kuskilt õpitud või mis, see ei ola huinjaa mõne üksiku mängija puhul, sellist op positsioonilt sinu buttoni raisele näeb iga päev kordi ja kordi.

Huvitav on veel see, et 90% sellistest juhtudest ei ole sul buttoni peal tugevaid taskukaarte, et vastase min raise veel korra omalt poolt üle tõsta???!!!