Kui sa lähed pre ai, siis see on parim viis oma käe equity realiseerimiseks- sama kehtib ka vastase käe kohta. Sellest tulenevalt on ka kõikumised meeletud, runner-runnerid jms pask, sest enamus kordi see equity jookseb üsna lähestikku ja KK jms "monsterid" ei ole mingi 100% kindel viis kuidas iga jumala pott maha võtta ja rikkaks saada.
Samas osaliselt ma olen nõus selle Starsiga pole kõik korras. On selleks siis lihtsalt kehv rb, halb suhtumine, mängud, mis on lihtsalt rake'i genemiseks loodud flip-festid või ka võimalikud rigged teemad. Sest kui nad nii kuradi ahned on ja mingit flippamist ainult pakuvad, siis mis takistab neid järgmist sammu võtmast ja botte kasutamast, rivereid riggimast vms? See "nad peavad oma mainet hoidma suure kompaniina" jutt ei päde juba ammu kõige selle valguses mida nad teevad. Terve kuradi online pokkeri ajalugu on täis saite, mis lasevad inimesed üle, superuse'vad ja üleüldse ainult scammivad ja kotivad ja teevad kõige selle juures nägu nagu kõik peaksid nende veebisaidil olevaid gaming commission .gif failiformaadis logosid kummardama nagu mingeid ikoone, iidoleid. Kõige selle juures mainin igaks juhuks ära, et ma ei kirjuta seda kõike sellepärast, et ma oleks mingi "kõik mängud on rigged ja see on ainuke põhjus miks ma ei suuda võita" tüüp. Ma olen teadlik skilli mängudest ja mängudest, kus skill edge'i pole. Lihtsalt reaalsus ei taha mõnele kohale jõuda, et suured kompaniid, kes ullikeste pealt miljoneid tasku pistavad võivad kliente täiesti süüdimatult kottida- tegu ikkagi kasiinodega.