Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 76
  1. #1

    Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kuidas selline asi on võimalik, et olen spin and go- d mängides üle 15000 mängu, kaotanud KOHUTAVALT PALJU RIVERIL??? Suhe on ca 1:8 minu kahjuks ja mõnes mängus olen ühele mängijale kaotanud 3- 4 korda riveril ja samas mitte kordagi ise riveril võitnud! Nende soft peab manipuleerima riveriga!

    Miks ma seda teie käest küsin, aga sellepärast, et pokerstarsi klienditugi ei ole suvatsenud minu kümnetele arupärimistele mitte üht kordagi vastata!! Kas selline suhtumine maailma suurimalt pokkerisaidilt on teie arvates normaalne??

    LUGEGE ARVUSTUSI, AGA ERITI SOOVITAN TÄHELEPANU PÖÖRATA LEHEKÜLJELE 12 Wavey Davey POSTITUSELE:

    https://ie.trustpilot.com/review/www.pokerstars.com

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Aga pane alles riveril nuppe siis asi kindel, et enam välja ei imeta :D

    Tänapäeval on sellised toredad programmid, et pistad oma cEV sinna sisse ja saad vaadata kas see on normaalne swing või mitte. Uuri "swongsim"

  3. #3

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ilmselt tuleb sealt riverstarsist rahad välja kanda, kui nad nii vaesed on, et isegi kasutajatugi on omadega umbes (pöördusin järjekordselt nende klienditukke kuna ei saa nii olla, et ma kaotasin järjekordselt ühes mängus heads- upis olles enne floppi all- ini minnes 3 korda riveril)!

    Huvitav väide ie.trustpiloti lehel oli ka see, et pokerstars kasutab oma enda loodud virtuaalseid mängijaid, kes siis laudades raha korjavad....

    Võibolla lähevad omadega põhja ja ega mul sellest kahju ei oleks.

    Nende teade abilehel:

    We're currently experiencing an unexpectedly high volume of support requests, and are working to answer all queries ASAP: if you want to chat with us, you will have a quicker response. Please accept our apologies.

    Our Help Centre also provides answers to many frequently asked questions, so you can get back up and running right away.

    Ballahollic, tõmbasin swongsim.exe faili arvutisse, plaanin ära installida, aga kuidas ma saan oma cEV sinna softi sisse importida (mul on endal pokertracker4)? Kogu pokertrackeri andmebaas backupida ja siis swongsimile sisse importida?
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 14.03.20 at 21:17

  4. #4

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Raisk, kus ma täna olen vihastanud, eriti aga selle peale, et prize pool tuli $10 (mängin $1 laudades). Vastasel 33, mul 99 ja värd pani kohe all- in, mina kaasa ja riveris 3!!!

    Ainuke hea meel on selles, et kui ma ca 1,5a tagasi alustasin spin and go mängudega, võis näha nii mõndagi eestlast, nüüd näeb neid harva ja hea meel on sellest, et ilmselt on eestlased aru saanud, kui mõttetu mäng, aga eriti spin and go ning riverstars on!

    Kõik, kes riveril minu vastu ära kobistavad on ära neetud.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 16.03.20 at 00:29

  5. #5

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    KUIDAS KURAT SAAB NII OLLA, ET MINA MIDAGI MÄRKIMISVÄÄRSET EI SAA JA VÄRD SAAB ÜHE HEADS- UPI MÄNGU JOOKSUL:

    3X KOLMIKU, FULL HOUSE, RIDA, 2X KAKS PAARI

    (JA MUIDUGI JÄLLE 1X RIVERIL KOLMIKU, KUI MINUL KK).

    KUIDAS KURAT ON SELLINE ASI AUSA KAARDIJAGAMISE KORRAL VÕIMALIK, REAALSELT LAUA TAGA MÄNGIDES EI SAA SELLIST ASJA OLLA!!!??

    NEEDUS PEALE!



    Edit- saatsin selle küsimuse jokerstarsti supporti, vaatame, kas vastavad või nagu ikka "vilistavad" mängija küsimuse peale.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 16.03.20 at 10:44

  6. #6

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Mängisin $10000 spin and go freerolli. Sain turnis masti ja nagu ikka riverisse, poolakale, kes pidevalt chatis mölises, eston blad, tuli full house. Nii väga oleksin soovinud talle selle eest kaartidega vastu hambaid tõmmata, aga riverstars keeras kõik tuksi.

    Needus peale!

    Jokerstarsti support vastas minu nädal tagasi saadetud kirjale, et miks ma kaotan nii tihti riveril, et see on bad beat (aga miks kuradi pärast neid just teistele riveril nii võrd palju tuleb ja mitte minule) ning saatis Daniel Negreanu video, kus Daniel võitis riveril ruutu straight flushi, teisel mängijal oli ruutu flush (kas mitte Negreanu ei olnud varem jokerstarsi proff, aga teadmata põhjusel lahkus eelmise aasta suvel jokerstarsi teamist ning avalikkusele ei põhjendanud seda).

    Lisaks teatas nende support, et nad ei kavatse mulle enam vastata, kui sean kahtluse alla nende tarkvara toimimise ja aususe.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 16.03.20 at 22:07

  7. #7

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Nii, tegin umbes 100 mängu, riveri tulemused on siin (ca 90% all in pre flop):

    mina 9 värdid 26 korda võit riveril (vastased said 4X RUNNER RUNNER).

    Aga laululinnu haldjas tasub kätte tasub kätte kõige eest.

    PANGU MASKID ETTE ENN KUI SARS NEID TABAB!



    Edit: tegin veel ühe mängu, ****! Üks piider taanist võitis heads upis mind 3x viimasega (mina ei saanud kordagi riveril)! See värd võiks nüüd maski asemel rinnahoidja enda kärsale ette toppida!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 20.03.20 at 00:30

  8. #8
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!


  9. #9

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ma ei tea, mis formaati mängid, aga sa parem pane oma viimase 100 käe riveri tulemused siia.

  10. #10

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Üks urokas roma võitis mind 5x sitemate kätega all ini minnes (minu isiklik heads- upi rekord oli paari kuu eest 3x sitema käega vastast all- inis võita).

    Täitsa perses, üks venelane on mind üldse erinevates laudades kokku 3x võitnud viimasega (näiteks täna sai ühes lauas tema 1x viimasega ja teine mängija samas lauas 2x viimasega minu vastu)!!!

    ****! $25 prize poolis kaotasin Hiina pilusilmale, mul AKs vs Q9s ja riveril mast riisisööjale (kusjuures riverisse tuli A)!!!! Natukene üle saja chipsi oli mul veel alles, panin K7 all- ini, riis tuli kaasa, tal QJ ja lauas 5J5 J8 !!!

    Riveri suhe ongi jälle minu kahjuks 1:8

    NEEDUS PEALE!

    Edit: Olen nii frusteeritud, et väike pits ei tee paha, perse küll, und ka ei ole.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 23.03.20 at 01:57

  11. #11

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna nägin Inglismaa mängija avatari küljes/üleval, aga väljaspool avatari ennast, valget värvi, ca 1cm pikkust kriipsujukut/käsi püsti mängijat nagu korvpallur! Mis sitt see veel oli!??? Kui vaatasin reply alt, siis polnud enam midagi. Igatahes märkisin mängija nime ja tournamendi numbri üles ja küsin selgitust riversarsilt.

    **** küll, võimatu on mängida, mitte midagi head ei taba, sitema käega minnakse all- ini ja võidetakse. Lauda tulevad kaardid minu pocketist jumala mööda. Raisk, kaotasin kolmiku, aga millal ise viimati kellegi kolmiku hävitasin- EI MÄLETAGI!

    Riveri suhe minu kahjuks 2:10

  12. #12
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tundub huvitav. Pane mõni käsi ka siia.

  13. #13

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Mõtlesin, et täna vaatan nii sama pealt kõrgemate tasemete mängu (ilma ise osalemata), maitsen veini ning mõtlen, miks jokerstarsi elu on sitt, kusi ja vankrimääre.

    Sitaks kahetsen seda eilset avatari valge kuju värki, oleks pidanud ikka sellest screenshoti võtma ja üle ilmses Internetis paljudega jagama.

    Tegin täna kümme mängu, aususe huvides peab ütlema, et sain ise ka vist 2x riverisse vajaliku kaardi. Siin need mängud on ma muud moodi ei oska käsi panna:

    1. kaotus mast vs full house
    2. kaotus full house vs nelik
    3. kaotus A10 vs A5 (mul ca 330 chipsi, vastane tõstis, mina all in ja lauas 5).
    4. kaotus AA vs 59 (heads upis mul 400 chipsi, panin all ini, agresiivne vastane call ja lauas 59).
    5. võit AQ vs A10 (heas upis vastane tõstab, mina all- in).
    6. kaotus KK vs Q3 (vastane sai riveris masti, runner- runner ).
    7. kaotus K4 vs 77 (BB oli juba 80, mul ca 400 chipsi, panin all- ini).
    8. kaotus AA vs 96 (tõstan, vastane call, lauas 784, vastane teeb min beti, mina tõstan 8x BB, turnis 5). Kusjuures samas mängus, sama vastane sai riveris rea, mul turnis kaks paari. Tõsta kui palju tahad, kui vastane näeb, et midagi hakkab kujunema, siis callitakse tõste ära (panin turnis 5x vastase min betile juurde, vastane call) ja paljudel kordadel tulebki neile parem käsi. Aga hakkad ise nii vastase bette ära callima ei tule enamasti mitte sittagi.

    9. kaotus 88 vs Q10 (mul paarsada chipsi veel järgi, vastane raise, mina all in, vastane call, riveris 10).

    Enne seda oli teise vastasega samas lauas AJs vs 23s (mina all- in vastane call, turnis temal mast koos). Paar kätt hiljem sama vastasega A9 vs A8 (mina all- in, vastane call, lauas 675 9 10).

    10. võit KQ vs K6 (vastane tõstab, mina call, lauas K, mina check, vastane tõstab, mina all in).


    Vaatan, kuidas osad mängijad mängiks nagu jokerstarsi koodi, aga sellest "valeteooriast" räägin mõni teine kord.

  14. #14

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Veel tänasestest mängudest mõni näide:

    * kaotus- kolmik vs kolmik, 67s vs J7 (flop 778)

    * kaotus- full house vs full house, QJs vs A9 (mul ca 400 chipsi, BB60, panin all- ini, vastane call, lauas AA10 QQ). Kusjuures mõlemad mängud toimusid samal ajal, tavaliselt on mul kaks lauda korraga lahti.

    * kaotus AK vs K4s (**** **** , see oli $5 prize! inglise uroodil ainult 150 chipsi ja pani all in, mina call, lauas 4. Hiljem mul AQ ja vastasel AK, all- in ja vastane võitis, KURAT KUHU NÜÜD JÄI Q ????).

    * Näiteks- heads upis 18 viimast kätt, selle seas kolm korda oli mingi pocketina pilt ja number, ülejäänud käed olid kõik ainult sitad numbrikaarid ehk siis 15x klibakaid, millele ei saanud vastase järjepanu tehtud all- inidele kuidagi callida ja nii ta mu chipsid endale sai (BB oli 80, mul 370 chipsi ja käes 108, vastane 74s all in, mina call, lauas 4). Game over.

    *****, täna enam ei viitsi ajusid trukkida ja ennast välja vihastada. Lauad kinni ja sajatused kobistajatele! Sita maik suus magama.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!


  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Vana see mäng pole sinu jaoks kui sa oled 1,5 aastat mänginud ja saadad supporti selliseid kirjasid.
    Kui sa ranka troll pole siis ehk peaks tõesti midagi kontrollida laskma.

  17. #17

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ei tunne rankat. Aga kui te soovitajad seda mängu nii hästi oskate, et ise ennast kontrollimas ei pea käima, siis parem öelge, millised käed on minu eelnevates postitustes välja toodutest valesti mängitud?

  18. #18

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    ja ma arvasin et pokkeriprod on surnud :D

  19. #19
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Poste lugedes tundub olevat vana foorumi regiga tegu

  20. #20

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    TÜRA KÜLL, hetkel ei ole aega muust seletada, mul oli korraga kaks lauda lahti, $5- ses võitis vastane mind 3x viimasega, teises lauas $3 prize pool ja seal sai piider all inis samuti viimasega!!! Pidin ennast seaks vihastama!

    TÜRA, ma ei saagi nii oma baknrolli kasvatada kui pidevalt river ära situtakse! KUS KURAT ON MINUL SITEMATE KAARTIDEGA VÕIDUD RIVERIL???!!!


    Edit: pöidlad pihku, et mu auto enne töökotta jõudmist tehnilistel põhjustel maha ei põleks!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 30.03.20 at 02:00

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES