Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 76, kokku 76
  1. #61

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.
    Ma ei tea, kas see oli sinu poolt iroonia, aga nii olen tähele pannud, et lastakse stäkk kukkuda sinna 150- 200 vahele, ise pole nii madalale veel laskunud, tegin vahepeal $2 ja $5 mänge, seal ei raatsi kui varemalt miinuskuud olnud.

    Kusjuures veel selline tähelepanek, et $0.25 ei tehta op pealt min BB raiset ja samuti ka sit- oute. Samuti ei ole ka selles limiidis räiged järjepanu all- in riveri kobistamisi, ometigi peaks madalaim/nõrgemate mängijatega sisseostud just kubisema sitaga callijatest ja all- initajatest, kes võiksid nagu ära kobistada, aga mingil põhjusel selliseid jamasid, kus järjepanu kobistatakse või riverdatakse ei juhtu väga tihti?! Olen $0.25 mänginud julgelt üle 15K mängu.

    Pean vaatama, kuidas foorumisse pilti saab lisada, aga mingi lähem aeg panen keelatud avatari pic-i siia.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 07.05.20 at 21:32

  2. #62
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Sul hold em manageri või poker trackeri graafikut pole enda tulemustest?

  3. #63

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Nii, tegin täna 0.25 kuni 5 taalaseid tervie perse täis ja mis tulemused- SUUR MIINUS ALATES $1 sisseostust!

    KUIDAS KURAT ON SEE VÕIMALIK, ET HÄVISID MINU KOHESELT ALL- INI MINDUD TASKUKAARTIDENA 3X QQ JA 1x JJ, MIKS MINU KAARDID VASTU EI PEA????? MIKS MINA SITAGA ÄRA EI TÕMBA?????

    JA PERSE TÄIS SAADI VASTASE VÕIT RIVERIS, ALATES $1 TASEMEST???

    RIVEREID OLI NII PALJU, ET ARVAN CA 30 MÄNGU PEALE 10x JA MINA MITTE ÜHTEGI ALL INI RIVERIT, MIKS MIKS MIKS????????

    VÕTAN ÜHENDUST JOKERSTARSI AUDITEERINUD FIRMAGA (neid oli vist kaks)!!! Võimaluse korral lasen auditeerida minu 1a. jooksul mängitud käsi, lisaks küsin, millal viimati audit tehti, seda peaks ju tegema iga kord, kui midagi rng juures muudetakse!? MA EI JÄTA SEDA NII SAMA, TAHAN VASTUSEID!

    KÕIK KOBISTAJAD SAID KARMI NEEDUSE, NENDE ELUD MUUTUVAD!!!!!

    LISAKS VEEL SELLINE TÄHELEPANEK, ET KUIDAS SAAB RIVERSTARSI SUPPORT OLLA JUBA ÜLE NÄDALA ÜLE KOORMATUD, MIS TOIMUB, KAS KA TEISED MÄNGIJAD ON MÄRGANUD, ET KÄIB TOTAALNE SITT JA EBANORMAALNE KAARDIJAGAMINE?? MIKS EI SUUDETA KASUTAJATE PÖÖRDUMISTELE VASTATA???? MIDAGI ON TÄIESTI PAIGAST ÄRA, IGATAHES KANDSIN 3/4 BANKROLLIST VÄLJA, KUNA SELLIST KASUTAJATE PEALE SÜLITAMISEST VÕIB OODATA KÕIKE!

    Vaadake mängu, TÜRA ***** ***** PERSEAUK ABORDIJÄÄNUS PARMU JÄRGLANE NUSSITUD PUUKUURIS VÄRDJAS VÕITIS, KUS TÜRA ON MINUL SELLISED KOBISTAMISED????!!!

    $2 JA PRISE $10

    HEADS- UPIS

    MUNNIL JÄI 135 CHIPSI, LÄKS MITMEID KORRAD ALL IN. MINA FOLD.

    MINUL KK, ABORDIJÄÄNUS PANEB QJ ALL INI, MINA CALL, LAUAS 926 810 (RUNNER- RUNNER). FLOPIS OLI TEMA VÕIDUPROTSENT 3,9!!!!

    MÕNED KÄED HILJEM:

    97s vs 54, flop 369, paneb all- in, mina call, lauas 2A.

    J10s vs J8s, lauas 8A4 JK

    GAME OVER!

    INGLISE VÄRDJAS, OLGU TA SAATANA NIMEL ALATES TÄNASEST MUSTA NEEDUSE ALL!!!!



    TÜRAAAAAA, 5 MINUTI JOOKSUL HÄVISID 2X MINU AA!!!!

    Edit: avatari pilt.

    Viimati muudetud Needus peale poolt : 09.05.20 at 02:33

  4. #64

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Eilse kohta, alustasin $1- ei läinud hästi ning edasi tegin hulgaliselt 0.25- seid (tõusev joon graafiku tippu). Nii kui läksin uuesti 1, 2 ja 5 taalaste peale, hakkas nuss pihta (langev joon).
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 09.05.20 at 21:19

  5. #65

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    MÄNGIGE RNG VASTU!

    TEHKE SIT- OUTE JA MINGE JULGELT ALL- INI!

    VÄRDJAD NII VÕIDAVADKI!!!!

    OLGU NEED PUTSIAUGUD NEETUD!

  6. #66

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    20 MÄNGUST 18 KAOTANUD

    RIVER

    1:8

    ÄRGE TULGE MULLE LOLLI JUTTU AJAMA, ET SELLINE ONGI POKKER- TE EI MÄNGIKS SEDA MUIDU, KUI TEIL SAMA SEIS OLEKS!!!!

    Kes vastu vaidleb, siis mul on diil- vahetame kuuks ajaks kontod ära!

    NÕUAN AUDITI FIRMALT MINU KONTO ANALÜÜSI JA DAI POHH KUI KONKSNINA ON MINU KONTOGA MIDAGI TEINUD VÕI SEDA MÕJUTANUD!!!!! SIIS TULEB ARMAGEDDON!

    PIDALITÕVE NEEDUS LEIAB ÜLES KOBISTAJATEST ABORDJÄÄNUSED!!!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 14.05.20 at 21:24

  7. #67

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tere!



    Kunagi kui noor olin ja Soomes küprokibisnessiga rahhi kokku kühveldasime, siis ma elasin seal mingi Tamperes mingi 45.aastase proua juures ja muidu oli kõik vinks-vonks, aga tal vend elas ka seal samas majas ja siis ikka nägin kuidas Ta ka mängis seal pokerstarsis ja tihtilugu ta karjus teisest toast, kuradi jokerstars. Ükskord vaatasin kuidas ta mängis ja nägin et sai mitu korda ässapoksiga(AA noh oli käes, seda kutsutakse niimoodi vist) mingi suvaliste numbrite käest põske. Kusjuures ma ise olen poksiga päris pikalt tegelenud ja siis soovitasin tal sellistel hetkedel kotti taguda, pärast hiljem kui ma selle proua juurest ära kolinud olin sain teada et kasutas kotina oma õde. Sõitsin siis sinna aastaid hiljem ja ütlesin vennale mis tast arvan, nüüd see vend on Hyvinkääl(ka koht Soomes, ilus paik, kala võtab seal sitaks hästi, eriti ahven ja latikas) mingis vägivallaohvrite kriisiabikeskuses mentorpsühholoogiks vms. , räägib teistele ohvridele omi kogemusi lahti .

  8. #68

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Lisaks mul meenus, et kui mul siin kinnimajas sõber viimane kord külas käis, siis lisaks OlyBeti probleemidele(nendest juba kirjutasin ka, need ka hujoonovad kogu aeg mul freerolli piletitega) , rääkis ka Pokerstarsist. Tal oli kontol olnud 12 tonni (see oli pool sellest summast, mille Soomes äriga teenisime, tegime nii siis et mingid sommid tellisid küprokipanekut ja siis sõbraga võtsime selle objekti ja võtsime eestist töömehed ja siis hiljem viimased kuud ei maksnud neile palka, pärast tulid küsima ka veel seda raha, aga ütlesime neile et kui kaua plõksite, siis hakkate ka Hyvinkääl käima ja siis tõmbasid tagasi , traa said ju raha, siililegi selge et kui soome tööle lähed, et siis kogu palka on selge et kätte ei saa) .... ühesõnaga see kaksteist tonni mis tal seal kontol oli , oli üheks hommikuks kõik otsas olnud. Küsis ka auditit ja värkisärki, aga keelduti , öeldi et pole kunagi seda raha kontol olnud, kuigi pangast ju traa on näha, et raha üle läinud. Mis nad tahavad öelda et pank valetab vä. Swedpank oli muidu.

  9. #69

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    TÜRA TÜRA MUSTA HAIGUSE NEEDUS!

    UKRAINA ABORDIJÄÄNUSEL JÄI 20 CHIPSI JA LÕPUKS VÕITIS MÄNGU!!!

    ***** SELLINE KAARDIJOOKS ON VÕIMATU!!! KUTSUN MUSTAD TAEVASED VÄED APPI, ET SELLISED VITUAUGUD JA PROGEJAD SAAVAD NEEDUSE PEALE!!!

  10. #70

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    JA VEEL, PAAR PÄEVA TAGASI KAOTASIN STRAIGHT FLUSI VS STRAIGHT FLUS!!!

    (mul on sellest ka ekraanipilt).

    KAS KELLEGIL ON MIDAGI SELLIST JUHTUNUD???????

    MA NAERAKS KÕVA HÄÄLEGA SELLE PEALE, KUI ÜHEL PÄEVAL LÖÖKS ÄIKE KORRAGA KÕIKIDESSE JOKERSTARSI SERVERIPARKIDESSE SISSE JA HÄVITAKS KOGU DATA!!!!


    Edit: üks hea uudis on samuti- Inglismaal pidavat allkirjasid kogutama, et lõpetada jokerstarsi teenuse pakkumine nende maal, väga õiget asja ajavad!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 25.05.20 at 21:19

  11. #71

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kas keegi sunnib sind pokerstarsis mängima? Mine mängi GGPokeris läbi oly- või optibeti, seal pole riverit näpitud.

  12. #72
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kuule Välek räägi lähemalt mis te selle 45aastase Soome prouaga tegite.

  13. #73
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.
    Päris tõsiselt on mul selline kinnisidee, et ei tohi just suure panga mängimisel sit out linnuke peal olla.

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kui sa lähed pre ai, siis see on parim viis oma käe equity realiseerimiseks- sama kehtib ka vastase käe kohta. Sellest tulenevalt on ka kõikumised meeletud, runner-runnerid jms pask, sest enamus kordi see equity jookseb üsna lähestikku ja KK jms "monsterid" ei ole mingi 100% kindel viis kuidas iga jumala pott maha võtta ja rikkaks saada.
    Samas osaliselt ma olen nõus selle Starsiga pole kõik korras. On selleks siis lihtsalt kehv rb, halb suhtumine, mängud, mis on lihtsalt rake'i genemiseks loodud flip-festid või ka võimalikud rigged teemad. Sest kui nad nii kuradi ahned on ja mingit flippamist ainult pakuvad, siis mis takistab neid järgmist sammu võtmast ja botte kasutamast, rivereid riggimast vms? See "nad peavad oma mainet hoidma suure kompaniina" jutt ei päde juba ammu kõige selle valguses mida nad teevad. Terve kuradi online pokkeri ajalugu on täis saite, mis lasevad inimesed üle, superuse'vad ja üleüldse ainult scammivad ja kotivad ja teevad kõige selle juures nägu nagu kõik peaksid nende veebisaidil olevaid gaming commission .gif failiformaadis logosid kummardama nagu mingeid ikoone, iidoleid. Kõige selle juures mainin igaks juhuks ära, et ma ei kirjuta seda kõike sellepärast, et ma oleks mingi "kõik mängud on rigged ja see on ainuke põhjus miks ma ei suuda võita" tüüp. Ma olen teadlik skilli mängudest ja mängudest, kus skill edge'i pole. Lihtsalt reaalsus ei taha mõnele kohale jõuda, et suured kompaniid, kes ullikeste pealt miljoneid tasku pistavad võivad kliente täiesti süüdimatult kottida- tegu ikkagi kasiinodega.

  15. #75

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Huvitav, kuigi see GG pokkeris olev sit and go formaat oma hüper turbo stiililt ei istu mulle eriti ei ole ma GG pokkeri saanud nii võrd hullult riveril pähe ja miks ma seda saiti ei sõima? Aga sellepärast, et antud saidil antakse ka minule võimalus pre flopi kõvemat kätt riveril lüüa.

    Mul on üle 15 000 mängu situstarsti riveri kaotuse kohta exceli tabel, kus tuleb välja, et kaotan riveril ca 1:8. Ma sooviksin minna televisiooni ja tutvustada oma tabelit ning näidata mängijatele, et käib räige petmine ning selline asi ei oleks ausa kaardijagamise korral võimalik. Hoiaksin ehk mõnegi mängija jokerstarsist eemal.

    Ja veel, lugege minu esimest postitust ja vaadake trustpilodi lehekülge, mida teised riveri kohta räägivad.

    Juudenstarsi support on täielik fiasko, nad on juba üle 2 kuu koomas. Minu arvamus on et neil ei olegi seal reaalselt inimestest koosnevat meeskonda, vaid on nagu Aliexpressi Eva, kes saadab välja automaatseid vastuseid. Sitta kanti on teisi mängijaid, kellele ei vastata suppordi poolt kuude jooksul ja korduvalt mängijate poolt saadetud e- mailidele.

    Audiitorfirmad pidid sügisel jokerstarsi ette võtma, loodame parimat st. sulgemist.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 11.07.20 at 21:30

  16. #76

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Nüüd on nii, et koostan musta nimekirja mängijatest ja edastan selle mõlemale audiitorfirmale ning lisaks https://www.ibas-uk.com/ ninga lasen kontrollida, kas tegemist on reaalsete mängijatega või judenstarsti enda bottidega.

    IBAS võib selle urka kinni panna st. litsentsid ära võtta! Mis saaks veel parem olla!

    NB! Nii, et kellel on probleeme pokersarsiga, siis soovitan julgelt IBAS- i poole pöörduda.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 13.07.20 at 21:37

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES