Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 22, kokku 22

Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

Üks saksa juut on mind võitnud KOLMES ERINEVAS mängus alati kehvemate kätega, siin on tänane näide. Juut nagu teadis, millal foldida ja millal minu all- in ära callida oma sitaga.

* Mul AK panen all in, piider fold. (kui kehva kaart pidi tal küll siin olema).
    * Mul A7 panen all in, piider fold. (kui kehva kaart pidi tal küll siin olema).
    * Mul A2s panen all in, piider call 97 (lauas 693 45).
    * Mul AJ panen all in, piider call 107 (lauas 37Q KQ).
    * Mul A3 panen all in, piider call 48s (lauas 1032 4J).

GAME OVER.

Olin täna veel närvis pilude peale, vähe sellest, et nad maailma oma suguhaigusega uppi ajasid, ostsin nende käest nutikella, mis ei lae. Lootsin monitoorida vere hapniku sisaldust (suitsetan palju ja oleks vaadanud, kas meedikutel on õigus) ja jälginud mängimise ajal teisi kehalisi parameetreid.

Imelik on veel see, et hiinlased on laudadest suurel hulgal kadunud ei tea, kas igaveseks.

Närvitsemise kuu, hakkad vahelduseks delfit lugema, näed sanna marini liberi nägu, saad aru, et naised ei kõlba valitsema, võtad teise loo, kus räägitakse inimõiguste piiramisest, loed kommentaare, igal pool topivad liberitest rotid oma ninad urust välja, ajavad oma joru hanerasvast, kurat, see tuleks neile perse toppida!

Märtsi kuus vähenes bankroll 41 dollari võrra.

Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

Väga märgiline ja sitt algus uuele kuule, paistab, et juut hakkab aprilli kuus teisi riveril soosima!

Esimesed kaks mängu sellel kuul kaotus jälle riveril (mõlemad vastased said masti, üks oli kolmik vs kolmik (minul tugevam kicker) ja lõpuks andis võidu mastiga (runner- runner) ikka vene uroodile).

3. Võit
    4. KAOTUS RIVERIL Q9 vs 105 (mul üle 100 chipsi, panen all in, vastane call, lauas 642 23).
    5. KAOTUS RIVERIL Q8 vs A7 (saksa juut limp, flopil paneb all- in, mina call, lauas 383 33). Ei ole nuss riveril no ei ole, ja jah, muidugi kaarte jagatakse erapooletul, huinjaa!!!!????

6. Võit
    7. Võit (sain korra riveril võidu, lõpuks ikka kaotasin mängu)
    8. Kaotus
    9. Kaotus
    10. Võit (sain riveril võidu, nii et oli võimalik edasi pelada).

Pilusilmad ütlesid, et tee kellast video, tegin ja ootasin kümme päeva ei mingit vastust, lõpuks võtsin aliexpressi suppordiga ühendust, siis alles reageeris värd pilust müüja ning ütleb- saada kell meile tagasi, siis anname raha, aga saatmine ise on juba 6 eurtsi, kell maksis 10€ (lisaks saatsid uuesti teate, et me aitame sind, ootan 3 päeva ja kui ikka nende poolt abi ei tule, panen raiskade e poe tagasisidesse pika miinuse ja laidan müüjat).

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES