Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 76

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna esimesed 10 mängu, kuus neist järjest kaotanud (2x riveris). Kolm võitu. Minul 0 riverit.

    Pole mingit trollimist, kõik on reaalne, päriselt juhtunud! Ma ei ole viitsinud paljusid asju kirja panna, ei ole ka viitsinud sellel kuul eriti mängida ehk saan 400 mängu täis (teistel kuudel ikka 1000 ja rohkem).

    Ja seda peab samuti ütlema, et KÕIGE SITEM BOONUSTE/RAKE süsteem on jokerstarsis. Ei mõista, kuidas saab maailma suurm sait nii ihne olla. Aa ma tegelikult tean- juudi leht, nende jumal on ju raha!

    Juba vist aasta otsa pole olnud normaalseid boonuseid. Nahui, milleks teha mingi 1 milline võit, kui selle asemel võiks olla 100x 10K. Pasased kastid, mida pead avama ei anna ka üldjuhul mitte midagi head, täna näiteks kaks kasti andsid tournamentide piletid.... *****, milleks sit and go meestele mingid turniirid?? Anna raisk raha, mulle pole pileteid vaja.

    oitarvi, mina eestlastele ei pane. üldjuhul olen neid enamsti ka võitnud.

    tafka31, kas sa tõesti arvad, et kirjutan mingit kokku valetatud käsi? Ei, see kõik on minuga toimunud ja kui sulle või paljudele teistele tunduvad sellised kaotused ulme, siis olete õnnega koos, et teil midagi sellist laudades ei juhtu ja ma mõistan teid, kelle mängukonto on pokkeritoa poolt soositud ja loob illusiooni, et oskate mängida. Mina olen neil black/unlucky listis ning minu võidud tulevad läbi raske töö ja on reaalsed. Õnnele ei saa ma loota nagu paljud teised. Enamasti puhas mäng ei mingit joppamist.



    Edit: nagu tellitud, kreekalt pärit värdjas sai heads- upis 3x all- in pre flopis riveril võidu ja lõpuks ka võitis mängu! Selle eest sai RÄMEDA NEEDUSE!

    MINUL ON TÄNA 0 VÕITU RIVERIL, AUSA KAARDIJAGAMISE KORRAL EI SAAKS NII OLLA, TEISED VÕIDAVAD RIVERIL JA MINA MITTE või siis väga harva!!!! MA ÜTLEN, JUUDENSTARSIL PEAVAD OLEMA MÄNGUKONTOD, MIS ON ROHKEM "ÕNNELIKUD" OMA KÄTEGA KUI TEISED, SIIN EI LOE ENAM NII VÄGA MÄNGUOSKUS, KUI MÄNGUKONTO SOOSIMINE RNG POOLT. Ehk siis, kelle taskukaardid langevad kokku lauda tulevate rng poolt genereerituga.

    KELLE KONTOT SOOSITAKSE, SELLEST VÕIB SAADA PROFF, VÕITJA NING ARVAMUSLIIDER JA ÕPETAJA, kes räägib, ET KUIDAS PEAKS MÄNGIMA, AGA ANNA TALLE KAOTAJA KONTO ALT MÄNGIDA, SIIS ON JOKK, õpetus ei kanna vilja ei tule välja, mäng laguneb, teooria ei tööta vms JA PROFIST SAAB SAMUTI KAOTAJA (ma ei räägi siin, et üldse ei peaks oskama kaarte mängida).
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 28.04.20 at 21:56

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES