Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 76
  1. #41

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Vaadake mängu:

    Olen juba varemalt ühe inglise mängija ära märkinud võimaliku botina (võitis mind varasemalt ühes mängus heads- upis 2x viimasega, kusjuures üks oli runner- runner).

    Täna sattusin uuesti selle mängijaga ühte lauda, tal oli veel 140chipsi.

    *Mina panen A10 all ini, vastane kirjutab chati "the come back is on" ja peale seda vastab minu avangule K7. Lauas J76 67.


    * Järgmise käega paneb AJ all- ini, kolmas mängija vastab QJ, lauas 8A9 63.

    * Mõned käed hiljem paneb kolmas horvaatia mängija AK all- ini ja inglise bot call 98, lauas 8Q3 J7.

    NB! Enne seda eelnevat AK vs 98 kätt kirjutab veel midagi chati (seda ma ütlema ei hakka, hoian enda teada, soovin aru saada, kas tegemist on mingi häkiga vms).

    PANGE NÜÜD TÄHELE, ESIMENE CHATI KIRJUTIS THE COME BACK IS ON. ON REPLY ALT VAADATES KENASTI NÄHA, AGA PAAR KÄTT HILJEM CHATI AKNASSE KIRJUTATUD TEKSTI (mida hoian enda teada), ENAM REPLY ALT VAADATES EI OLE, KADUNUD!!!

    Kontrollisin põhjalikult käsi- käelt mängu ja chati akna iga käe järgi üle- TEIST TEKSTI ENAM POLE!

    * Mina heads- upis botiga

    Teine käsi temaga

    74s vs AA

    mina buttonilt limp, vastane op min raise, lauas 838 JA

    minul riveris mast, temal full house.


    Ulme, ettekujutus, luulud????

    Igatahes salvestasin mängu, kasutaja ja turniiri ära ning mõtlen, kas peaks jokerstarsi teavitama...

  2. #42
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Kirjuta kindlasti , soovitan tegelikult kirjutada viimase 6 kuu bad beatidest või ümber tõlkida terve see thread siin neile

  3. #43
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Super teema! Kui endalgi bad run on siis tulen siia ja kohe hakkab parem. : )
    See needuse asi on päris huvitav, ma polnudki varem selle peale tulnud. Äkki keegi mulle ka needuse peale pannud, viimasel ajal kuidagi jooks pole hea olnud.

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas Needus peale Vaata postitust

    PANGE NÜÜD TÄHELE, ESIMENE CHATI KIRJUTIS THE COME BACK IS ON. ON REPLY ALT VAADATES KENASTI NÄHA, AGA PAAR KÄTT HILJEM CHATI AKNASSE KIRJUTATUD TEKSTI (mida hoian enda teada), ENAM REPLY ALT VAADATES EI OLE, KADUNUD!!!


    Ulme, ettekujutus, luulud????

    Igatahes salvestasin mängu, kasutaja ja turniiri ära ning mõtlen, kas peaks jokerstarsi teavitama...
    Väga hea, et kirja panid ja selliseid asju tähele paned. Kindlasti kirjuta. Siit võib välja kooruda viimase aja suurim vandenõu.

  5. #45

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    TÜRAPEA KANADAST VÕITIS 5 TAALASES LAUAS ÜHE TEISE MÄNGIJA KK VS 99 (kolmik). Pani all- ini.

    JÄIN UROODIGA HEADS- UPI. PAAR KÄTT HILJEM PANEB ALL IN, minu kunnid hävivad, KK VS J9s ja saigi turnis masti, mul jäi veel natukene chipse, pani uuesti all- in K7 vs 97, lauas 108J 22.

    GAME OVER.

    See oli muidugi mõnus, et ühes teises lauas (olin chip leader), jäid mõlemad mängijad sitting outi ja tegin nad tühjaks, varem pole seda juhtunud, et mõlemad mängijad korraga hanguvad. Hea tunne oli, nii võiks palju tihedamini olla.

    Ment, sa näita ikka kaotust, kus vastasel on flopis 0,3% võiduvõimalus ja ära fabritseeri, näita REAALSET MÄNGU. Ja nagu ma aru saan, siis sinul raha jagub ning micro meeste kaotused tunduvad naeruväärsed. Olgu nii, see mind ei morjenda, aga näita mõnda head ja uskumatut bad beati, siis räägime edasi.

    Kakahirmutis, sa oled vist full ringi või six maxi mees ja nitite kogu lauaga ning all- ine näete paar korda päevas ning siis imestad, et panen selliseid käsi foorumisse. Tegelikult on nii, et siia satuvad minu poolt vaid sellised näited, mis on päeva kõige hullemad, ma ei hakka enamus bad beate kirjeldamagi.

    Jokerstarsi support nagunii naerab ühe "lolli eestlase" üle, kui saavad jälle minu masspostitustest neile järjekordse kirja. Üks näide ka siit, soovisin et nad analüüsiks minu käsi, suuremal hulgal, oleksin saanud teada, kas olen nii kehv mängija või millega on tegemist, kui kaotan järjest ja järjest riveril (ja ma usun, et neil on selleks võimsad programmid, millega scannitakse botte vms tegelasi), vastus nende poolt oli 0 ehk siis nad isegi ei vastanud sellele soovile.

    Toon sulle ühe näite, mis toimus üleeile:

    Olen vastasega heads- upis. Vastasel jäi järgi 20 chipsi (BB on 100). Vastane läks järjest kuus korda all ini, millest 3 kätt võitis minu taskukaartidest sitemate kätega, korra viskasin tema järjekordse all- ini peale oma taskukaardid maha ka, nii et VASTANE TULI 20 CHIPSI PEALT CA 700 CHIPSI PEALE!!!

    Lõpuks hävitasin ikka sitapeast õnnega ülekullatud pederassi.

    Kas kellegil on veel nii olnud, et vastane tuleb 20 chipsi pealt NII SUURELT mängu tagasi???

  6. #46

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna siis Mehhiko ahvil oli ebaloomulikult palju võimalusi, mida sa reaalses pokkeris kunagi ei näe: kolmik, kaks paari, mast, mast, mast, kolmik (18 käe jooksul).

    Nendest 18 käest mängis ainult 6 korral ja kõik ka võitis (kaks nendest koheselt all- in).

    Tuli 50 chipsi pealt mängu ja võitis, OLGU TA NEETUD!

    TÜRA, KAS SELLINE ONGI NORMAALNE POKKER???


    Silmapiiril terendab teine miinus kuu, nii et ei viitsigi väga mängida st mida vähem mängid, seda väiksem tuleb kaotus.

  7. #47
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Päris hästi vastu pidanud. Varsti juba 2 kuud trollimist täis.
    Viimati muudetud tafka31 poolt : 28.04.20 at 09:46

  8. #48

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Täna esimesed 10 mängu, kuus neist järjest kaotanud (2x riveris). Kolm võitu. Minul 0 riverit.

    Pole mingit trollimist, kõik on reaalne, päriselt juhtunud! Ma ei ole viitsinud paljusid asju kirja panna, ei ole ka viitsinud sellel kuul eriti mängida ehk saan 400 mängu täis (teistel kuudel ikka 1000 ja rohkem).

    Ja seda peab samuti ütlema, et KÕIGE SITEM BOONUSTE/RAKE süsteem on jokerstarsis. Ei mõista, kuidas saab maailma suurm sait nii ihne olla. Aa ma tegelikult tean- juudi leht, nende jumal on ju raha!

    Juba vist aasta otsa pole olnud normaalseid boonuseid. Nahui, milleks teha mingi 1 milline võit, kui selle asemel võiks olla 100x 10K. Pasased kastid, mida pead avama ei anna ka üldjuhul mitte midagi head, täna näiteks kaks kasti andsid tournamentide piletid.... *****, milleks sit and go meestele mingid turniirid?? Anna raisk raha, mulle pole pileteid vaja.

    oitarvi, mina eestlastele ei pane. üldjuhul olen neid enamsti ka võitnud.

    tafka31, kas sa tõesti arvad, et kirjutan mingit kokku valetatud käsi? Ei, see kõik on minuga toimunud ja kui sulle või paljudele teistele tunduvad sellised kaotused ulme, siis olete õnnega koos, et teil midagi sellist laudades ei juhtu ja ma mõistan teid, kelle mängukonto on pokkeritoa poolt soositud ja loob illusiooni, et oskate mängida. Mina olen neil black/unlucky listis ning minu võidud tulevad läbi raske töö ja on reaalsed. Õnnele ei saa ma loota nagu paljud teised. Enamasti puhas mäng ei mingit joppamist.



    Edit: nagu tellitud, kreekalt pärit värdjas sai heads- upis 3x all- in pre flopis riveril võidu ja lõpuks ka võitis mängu! Selle eest sai RÄMEDA NEEDUSE!

    MINUL ON TÄNA 0 VÕITU RIVERIL, AUSA KAARDIJAGAMISE KORRAL EI SAAKS NII OLLA, TEISED VÕIDAVAD RIVERIL JA MINA MITTE või siis väga harva!!!! MA ÜTLEN, JUUDENSTARSIL PEAVAD OLEMA MÄNGUKONTOD, MIS ON ROHKEM "ÕNNELIKUD" OMA KÄTEGA KUI TEISED, SIIN EI LOE ENAM NII VÄGA MÄNGUOSKUS, KUI MÄNGUKONTO SOOSIMINE RNG POOLT. Ehk siis, kelle taskukaardid langevad kokku lauda tulevate rng poolt genereerituga.

    KELLE KONTOT SOOSITAKSE, SELLEST VÕIB SAADA PROFF, VÕITJA NING ARVAMUSLIIDER JA ÕPETAJA, kes räägib, ET KUIDAS PEAKS MÄNGIMA, AGA ANNA TALLE KAOTAJA KONTO ALT MÄNGIDA, SIIS ON JOKK, õpetus ei kanna vilja ei tule välja, mäng laguneb, teooria ei tööta vms JA PROFIST SAAB SAMUTI KAOTAJA (ma ei räägi siin, et üldse ei peaks oskama kaarte mängida).
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 28.04.20 at 22:56

  9. #49

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    TÄITSA PERSES, ÜKS VENE PIIDER, OLGU TA ALATES TÄNASEST PÄEVAST RÄIGE MUSTA NEEDUSE ALL!!!

    Heads- up, BB 30, VÄRDJAL JÄI 34 CHIPSI JA TULI SELLEGA 4X JÄRJEST ALL- INIGA 544 CHIPSI PEALE JA LÕPUKS VÕITIS MÄNGU!!

    2X SAI VIIMASEGA, 2X LÄKS SITEMA KÄEGA, KÕIK 4 ALL INI TABASID LAUAL OLEVAID KAARTE!!

    Mida selline olukord näitab- näitab seda, et ARVUTI PROGRAMMI JÄRGI PEAB TA VÕITMA!

  10. #50

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    KURADI VENE VÄRDJAS!

    Heads- up, BB 80, väga agressiivne mängija.

    Türanahal on alles 260 chipsi.

    A2s vs 54, panen all- in, vastane call, lauas 834 27
    Mõned käed hiljem BB100, K10s vs JJ, vastane limp, mina all- in, lauas JQ9 J6
    Kohe järgmine käsi KK vs Q5, panen all- in, vastane call, lauas 478 96

    *****, RÄIGE MUST NEEDUS LÄKS PEALE!

    Enne seda mängu kaotasin 6 mängu järjest.


    Programm soosib vastaseid, NAD PEAVAD VÕITMA, SEST MUIDU EI TULEKS NAD ENAM UUESTI TAGASI MÄNGIMA! MIDA ROHKEM JOBENSTARS HOIAB SITAGA MÄNGIJAID MÄNGUS, SEDA ROHKEM KOGUB MAJA RAKET!!

    JOBENSTARSIL ON KASULIK HOIDA SITTA VEEPINNAL UJUMAS!

    KÄIGU KOBISTAJAD *****, LÄHEN PAREM MAGAMA.

  11. #51

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Suht puccis ja

  12. #52

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Mõtlesin, et teen prooviks kümme mängu päevasel ajal. Ei ole vahet, ise sitaga ei tõmba, teised võidavad kehva kaardiga.

    River

    0:5

    TÜRAJUPID SAID MUSTA NEEDUSE PEALE, NENDE ELU SAAB RASKE OLEMA!

    MÕTTETU PASK!

  13. #53

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tead ega see needuse peale panemine ei käi ka niisama lampi. Asja peab oskama. Sa oled midagi valesti teinud ja needus pole aru saanud kuhu minema peab ja on hoopis sulle endale kallale tulnud. Mul vanavanaema mustlasnõid, 93 aastat vana. Olen ta käest asja pikalt õppinud, võin sul needuse maha võtta. Väikse papi eest panen riveri sulle naeratama. Ja nendele värdjatele panen ka korraliku needuse peale, pane kõik kasutajanimed mulle kirja kui huvitatud oled.

  14. #54

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    River

    1: 8

    (KK vs J8, vitune kanada neegri **** pani kohe all in ja sai RUNNER- RUNNERIGA JJJ, see oli 5 taala mäng).

    (2X RUNNER RUNNER).


    RAISK, KUS MIND AJAS TÄNA ÜKS UKRAINLANE NÄRVI JA VÕITIS SITEMA KÄEGA 2x RIVERIL, VENELANE VÕIKS TERVE UKRAINA ÄRA ORJASTADA!!!

    JA VEEL, MIDA OLEN TÄHELE PANNUD, ET OSAD MÄNGIJAD (NAGU KA ANTUD UKRAINA AHV) TEEVAD SIT- OUTE JA SIIS HAKKAB JOBENSTARS NEILE HÄID/VÕIDU KAARTE JAGAMA.

    Siin on selle UKRAINA pederassi tehnika:

    BB100

    minul 1220chipsi, ohollil 170, kolmandal mängijal ülejäänud.

    mängis mõned käed ning oli siis sit- out nii kaua, kuni tal jäi järele 170 chipsi, kui 100BB jõudis temani, siis oli kohe mängus tagasi. MA ÜTLEN, ET NII TEHAKSE ÜSNA TIHTI JA AHV JÄLGIS KINDLASTI SAMAL AJAL MÄNGU, SEE OLI TAHTLIK SIT- OUT!!!

    K6s vs J8, mina tõstan, tema call, lauas K9Q 210

    paneb uuesti all ini ja võidab kolmanda vastase 85, vastasel J10, lauas 8

    heads up

    läksime all- ini, Q3 vs J7, lauas 5K6 43


    Tänase päeva tulemus:

    18 mängu, sellest 14 kaotust.



    Edit: donkihott, oled sa ise üldse võitev mängija? kui sa nalja ei tee ja sul tõesti mingid oskused on siis tee nii, et ma ei kaotas paremate kätega riveril, näiteks selle kuu lõpuni (kui toimib, siis ostan sinult edasipid sellist "teenust"). Mul muud pole vajagi, kui vaid river minu vastu ei töötaks. Ülejäänud mänguga saan ma ise hakkama. Ja teised kaotused mind nii väga närvi ei aja, kui see TÜRASTANUD RIVER!!!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 02.05.20 at 22:17

  15. #55

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Ok, ma keelan starsi riveril su nussimise ära, aga kuu on liiga pikk tasuta teenuse jaoks. Teeme nii, et järgmise nädala võidad enamuse rivereid. Päris kõiki ei saa, et asi kahtlust ei ärataks. Mul on su starsi kasutajanime vaja, saada sõnumiga kui siin avaldada ei taha. Ma saadan sulle ka loitsitud pildi, mille pead endale avatariks panema. Ja siis hakkab raha tulema.

  16. #56

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tänase päeva esimene mäng ühe tõmmu perseauguga:

    Brasiilia ****, tegi sit- out, kui tal oli veel 160 chipsi ja TEMANI LIIKUS BB, tuli mängu tagasi, kolmas vastane paneb all in, brasiilia abordijäänus call ning riveris võidab.

    Heads up minuga:

    Värdja abordil oli jäänud 80 chipsi. BB 40.

    K7 vs Q7, paneb all in, riveris saab masti ehk neli samast mastist kaarti lauas.

    Kokku läheb abort 5 KORDA ALL INI JA VÕIDAB KÕIK!! 3x sitema käega, ühel korral võidab ka riveris.

    GAME OVER.

    Olgu selle värdja elu raske, olgu ta NEETUD!!!

  17. #57

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    MIDA *****!!!!

    SOOVISIN KASUTAJALE AVATARI PILTI LISADA, SELLEST KEELDUTI, ET VÕIB SOLVATA KEDAGI JA TÜRA KÜLL, NÄGIN ÜHTE VENE KASUTAJAT, KELLEL OLI TÄPSELT SAMASUGUNE PILT LISATUD JA PROBLEEMI NAGU POLEKS????

    VÕTSIN TÕESTUSEKS EKRAANIPILDI.

    ***** JA *****, SEE VALELIK SAIT NUSSIB MINU KASUTAJA KONTOT IGATE PIDI!

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Näita teistele ka siis seda avatari

  19. #59

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    River:

    0:5

    3 mängu JÄRJEST RIVERIL KAOTUS!!

    RIVERI LUPARDITE ELU MUUTUB ALATES TÄNASEST PÕHJALIKULT JA SEDA MITTE PAREMUSE SUUNAS!


    MA ÜTLEN- MIN RAISE OP PEALT (JA KINDLASTI MITTE ROHKEM KUI 1BB ENAM KUI BUTTONI PEALT TÕSTJA), kolme mängija puhul esimeselt OP positsioonilt, ON JOBESTARSI RNG HÄKK!!

    Kusjuures pea mitte kunagi ei ole sul sellel hetkel buttonil olles tugevaid kaarte käes ja pea mitte kunagi ei taba sa lauda tulevaid kaarte.

    TÄNA ON SEDA MINU VASTU KASUTANUD PAAR MÄNGIJAT JA KÕIK ON NAD SAANUD OMA KÄE TURNIS VÕI RIVERIS KOKKU! SEDA EI TEHTA MITTE NII SAMA, SEE POLE ÕPIKUNÄIDE, SEE ON SAGELI TÖÖTAV HÄKK!

    Ja seda tehakse suited kaartidega, kõrvuti asetsevate ning isegi AK, KK, AA- ga. Kas kellegil on teadmisi, et nii õpetatakse mõnes õppevideos või raamatus, milline proff õpetab selliselt mängima, et AA- ga tõsta op pealt BU raisele 1BB juurde????? Ei, kasutajad on läbi hammustanud, et jokerstarsi koodi vastu mängimine töötab.

    Samuti paistab mingil määral toimivat sit- out, seda peab veel katsetama, taskukaardid hakkavad lauda tulevate kaartidega klappima (paistab VIST toimivat, kui tuled tagasi BB peal).

    MA LOODAN, ET MIN RAISET HAKKAVAD PALJUD MÄNGIJAD KASUTAMA JA RIKUVAD SELLEGA KA KÕIKIDE TEISTE MÄNGU NII, ET VARSTI POLEKS ENAM PALJUDEL SOOVI SEAL MÄNGIDA!
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 07.05.20 at 21:03

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Kui "tore" sait on pokerstars!

    Tsitaat Algselt postitas Needus peale Vaata postitust
    Samuti paistab mingil määral toimivat sit- out, seda peab veel katsetama, taskukaardid hakkavad lauda tulevate kaartidega klappima (paistab VIST toimivat, kui tuled tagasi BB peal).
    See sit out taktika tundub päris kaval, kas oled proovinud juba? Ma arvan, mida kauem sit outis olla, seda suuremad šansid on võita.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES