Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    BountyBuilder turniirid

    Tere!

    Mul on probleem pokerstarsis, bounty turniiridel software ei näita mängijate all bountysid. Väga kahtlane, täiesti lampi kadusid ära ja kusagilt ei saa midagi teha ka, lasin mängu maha, tegin arvutile restarti jne aga miski ei toimi.

  2. #2

    Re: BountyBuilder turniirid

    Eile kadus reply nupp, samas on mingi kuu aega ette visanud muck loosing hand näitamist. Vahetasin korraks laua graafikat (uus mode lauast) ja siis vana peale tagasi.

    Ei imesta, kui nende rng on samuti bugisid täis.

    Aga näiteks mina ei saa enam laudade default suurust ja asetust paika ja seda vist ca 4- 5 kuud. Avanevad suvalise suurusega ja suvalisse ekraani kohta.
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 18.04.20 at 20:59

  3. #3

    Re: BountyBuilder turniirid

    Täielik perse ma ütlen, telefonis näitab, selle teise laua graafika süsteemiga ka näitab, aga see tõnkab räigelt ja on kehv minu arust.

  4. #4

    Re: BountyBuilder turniirid

    Ongi sitt, nussivad oma toodet, et oleks noortepärane, koos kellade ja viledega, aga tegelikult teevad kehvemaks.

    Võid proovida nii, et uninstallid jokerstarsi. Peale seda paned arvuti run reale käsu regedit. Vajutad F3. Sisestad otsingusse pokerstars. Kustutad kõik pokerstarsiga seotud kirjed. Arvutile restart ja installid uuesti jokerstarsi peale.

    (mängija määratud sätted hoitakse kõik kasutaja arvutis endas, jobenstarsi serveris neid ei ole).

    NB! regeditisse minnes võid arvuti op. süsteemi täielikult perse keerata (kui muudad või kustutad valed ja op systeemile või teistele programmidele vajalikud kirjeid)!!!

    Nii, et kustuta ainult Pokerstars nimelised.

    Ole kindel, et enne regediti näppimist, oleks arvutil system restore sisse lülitatud (leiad system propertise alt, my computerile parema hiire nupuga klikk ja sealt edasi).
    Viimati muudetud Needus peale poolt : 18.04.20 at 21:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES