Ahhoi

Ega kedagi siin ei käi, niiet postitan iseendale. Leidsin oma pokkerikontodelt mõned eurikud ja täitsa tore on üle pika aja jälle mõned lauad lahti teha. Nagu ikka eluaegse mikromehena alustasin kõige madalamalt ning eks aeg näitab mis saab. Igapäevaselt ma nagunii mängima ei hakka. Eesmärk on sellise aeglase grindimisega jõuda sinna, et miski 300 kuni 500 euri kannataks iga kuu välja võtta. Olematu volüümiga muidugi mission impossible aga rakendan niisama arvutimängude mängimise asemel aja pokkerile. Ma usun, et 10-15k kätt vast saan kuus kokku 6-max laudades.
Hetkeseisuga leidsin Starsist miski 25€ ja olybetis seisis 16€. Mängimist jätkan olybetis ning kannan sinna rahad kokku. Mõned päevad 6-laual toksitud ja seis olybetis hetkel 28€ ning Starsi rahad on juhtmetes liikumas. BRM on pigem agressiivne kui konservatiivne, samas 5BI kaupa rapsima ka ei hakka. Pigem oleks vaja käigud saada automaatsemaks ning laudu juurde rabada. Olybetis daily leaderboardid on sellised kus on suhteliselt lihtne miskit juurde saada kui vähegi volüümi näidata.

Edu mulle ja lugejatele ka