Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    Ajaviiteks pokkerit

    Ahhoi

    Ega kedagi siin ei käi, niiet postitan iseendale. Leidsin oma pokkerikontodelt mõned eurikud ja täitsa tore on üle pika aja jälle mõned lauad lahti teha. Nagu ikka eluaegse mikromehena alustasin kõige madalamalt ning eks aeg näitab mis saab. Igapäevaselt ma nagunii mängima ei hakka. Eesmärk on sellise aeglase grindimisega jõuda sinna, et miski 300 kuni 500 euri kannataks iga kuu välja võtta. Olematu volüümiga muidugi mission impossible aga rakendan niisama arvutimängude mängimise asemel aja pokkerile. Ma usun, et 10-15k kätt vast saan kuus kokku 6-max laudades.
    Hetkeseisuga leidsin Starsist miski 25€ ja olybetis seisis 16€. Mängimist jätkan olybetis ning kannan sinna rahad kokku. Mõned päevad 6-laual toksitud ja seis olybetis hetkel 28€ ning Starsi rahad on juhtmetes liikumas. BRM on pigem agressiivne kui konservatiivne, samas 5BI kaupa rapsima ka ei hakka. Pigem oleks vaja käigud saada automaatsemaks ning laudu juurde rabada. Olybetis daily leaderboardid on sellised kus on suhteliselt lihtne miskit juurde saada kui vähegi volüümi näidata.

    Edu mulle ja lugejatele ka

  2. #2

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    Vot aastalõpp nüüd tuli küll üllatusega. Esiteks sain Starsist oma cashoudi kätte ning paari tunni eest kandsin olybeti edasi. See osa oli väike üllatus. Suurem üllatus oli siis kui paar lauda juba lahti olin võtnud. Hakkasin lobbyst silmadega otsima, et kui palju ma daily leaderboardist siis juurde sain c$-d. Ja sealt vaatas vastu 84$. Olin öösel miski badbeat flipoudiga 83$ võitnud ning starsi rahad ka juba sisse kandud. Ega nüüd muud polegi teha kui peab limiiti vahetama hakkama. Hetke seisuga siis üleöö olybetis bankroll nüüd rohkem kui 170$. 2021 aasta teine tulemine online pokkeri toksimisega lõppes siis nii:
    9000 mängukätt
    NL2
    ja graafik plussis 35$ võrra. Selle ajaga siis paar BI jagu üle EV ka jooksnud.

    Parim asja juures on see, et ~1 nädal tagasi vedeles olybeti kontol miski 16€ ainult.


  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    gl gl

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    Edu :)

  5. #5

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    Nelja nädalaga tiksus boonust gramm üle 320$. Laudades jäin enamvähem nulli, seega hea kuu oli :D

  6. #6

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    Foorumis on elu :)

  7. #7

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    koroona ja nüüd külmetushaigus takkaotsa. Kuuga volüüm cashis 1000 käe juures ainult. Pole sellist tunnetki, et nüüd võiks jälle mängida kui pea on paks otsas ja tatt jookseb.

  8. #8

    Re: Ajaviiteks pokkerit

    Ma ei näe mingeid takistusi mängimiseks
    Viimati muudetud RichardHart poolt : 28.03.22 at 18:03

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES