Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 121 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 2412
  1. #1981

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Äkki homses värskes ekspressis ka mingi jutt sellest.. hakkab ta kell 22:30

  2. #1982
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Unreal kui kõik 175 saiti pöörduks kahjunõudega saamata jäänud tulu osas.
    Riik peaks pensioniea piirangu vist 75 peale tõstma siis, et trahvid maksta ja nõuded rahuldada.

  3. #1983

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Eks see asi alles hakkab tuure üles koguma korralikult, liiga kiiruga ja läbimõtlematult tehti see seadus. Täiesti ulmelised nõuded pandi ka ikka peale loa taotlejatele, arvata oli, et sellega tuleb eesti vabariigil veel tõsiseid probleeme.

  4. #1984
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kaua see kohtujant muidu kesta võib?

  5. #1985

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Keegi on täpsemalt kursis, kuidas Portugalis asi käis? Seal sama teema ja veel rangemad piirangud, aga kohtus minuteada sai Portugal võidu?

  6. #1986
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Keegi on täpsemalt kursis, kuidas Portugalis asi käis? Seal sama teema ja veel rangemad piirangud, aga kohtus minuteada sai Portugal võidu?
    Portugalis ma usun, et enne teatavate seaduste vastuvõtmist reaalselt uuriti ka kuidas need majandust mõjutavad, mitte nagu eestis et...oh...teeks mingi "laheda" seaduse ja siis on kõik nõus.

  7. #1987
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kaua see kohtujant muidu kesta võib?
    ma pakuks et 2 - 10 aastat :)
    2 on liigagi sinisilmne i guess, aga portugalil ja itaalial olid ju omad vabandused, mida võis lugeda ka patriku poolt postitatud ekspressi artiklist.

  8. #1988
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Portugalis ma usun, et enne teatavate seaduste vastuvõtmist reaalselt uuriti ka kuidas need majandust mõjutavad, mitte nagu eestis et...oh...teeks mingi "laheda" seaduse ja siis on kõik nõus.
    Paluks edaspidid igasugu "guessimised" jätta oma teada, sest need põhjustavad liialt "kollijutte", mõttetut paanikat ning tatipritsimist.

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    ma pakuks et 2 - 10 aastat :)
    2 on liigagi sinisilmne i guess, aga portugalil ja itaalial olid ju omad vabandused, mida võis lugeda ka patriku poolt postitatud ekspressi artiklist.
    Sama jutt, mis eelmiselegi aga ma tahtsin küsida, et miks võtavad mistahes kohtukeissid nii pikalt aega?

  9. #1989
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    No minu guess oli suunatud kohtukeissi pikkusele, sest iromant ka ei ütleks täpselt kui kaua sellega aega läheb, pikad on need sellepärast, et menetlus on juba selline, kuulatakse üks pool, kuulatakse teine pool, antakse aeg kolmandatele isikutele ja pooltele avalduste ning pretensioonide esitamiseks, tehakse otsus, mis koheselt kaevatakse edasi või leitakse kuskilt auk, et on rikutud mingisugust menetlusnormi või põhiõigustest tulenevat printsiipi, pmst on nii, kui vähemalt üks pool tahab, saab seda venitada ja venitada.

    Kuivõrd hinnang saab olla ainult arvamuslik, pean vajalikuks seda ka tekstis märkida, et keegi ei võtaks seda tõepähe.

  10. #1990

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Esiteks on Euroopa Kohtus meeletud järjekorrad, iga aasta lisatakse vähemalt 50 000 uut juhtumit kui lisada eelnevalt juba jooksavd caseid saame kanuis suure numbri.
    Teiseks kuna sageli tuleb arvestada vähemalt 2 erineva seadusloomega (EU ja liikmseriigi omaga) siis pikendab see protsessi veelgi kuna erinevad nõuded dokumentasioonis osas võib läbi korrutada 3ga.
    Kolmanadks, kui keegi peaks veel sihilikult "haigeks jääma" ei ole sugugi haruldane et asjade arutamine võtab aega kuni 10 aastat


    Edit:aeglane kirjutaja olen

  11. #1991
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    EPL: Välismaiste pokkeritubade blokeerimine mõjub formaalsusena
    http://www.epl.ee/artikkel/494190

  12. #1992
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    EPL: Välismaiste pokkeritubade blokeerimine mõjub formaalsusena
    http://www.epl.ee/artikkel/494190
    Artiklis esimene lõik sundis mind back nuppu vajutama

    Pokkerisõbrad kellel on soov seadust rikkuda võivad mõne osava päringuga otsingumootorisse leida erinevaid meetodeid kuidas EMTA blokeeringust mööda minna.
    Parandage mind kui ma eksin. Väidan, et litsentseerimata pokkeritubades mängimine ei ole seadusega keelatud ja seega ma ei riku mitte ühtegi seadust, kui ma näiteks mängin tänasel päeval PokerStarsi pokkeritoas.

  13. #1993
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Nojah, ajakirjanik ei süvene. Ainuke ongi teoreetiline tulumaksu tasumise kohustus, muus mõttes ei keela seadus mängijat kuidagi.

  14. #1994
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    See too ajakirjanik on ebaprofessionaalne töötaja, kes levitab valet ning kes ei tohiks sellisel ametipostil töötada.

  15. #1995
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Veermäe sõnul võivad ebaseaduslikku hasartmängu kasutades kaasneda riskid. Näiteks ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

    Koguaeg on rahad kätte saadud..miks siis nüüd järsku ei peaks saama ??

    Ta rõhutas, et Eestis legaliseerimata kaughasartmängu veebilehel mängimine võib kaasa tuua ka võitudelt tulumaksu maksmise kohustuse ning samuti ei ole sel puhul tagatud juurdepääsu piiramine hasartmängusõltlastele.

    No jopp antoonio, kui debiilset juttu MTA inimesed ikka ajavad... idiootsuse tipp...

  16. #1996
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Artiklis esimene lõik sundis mind back nuppu vajutama



    Parandage mind kui ma eksin. Väidan, et litsentseerimata pokkeritubades mängimine ei ole seadusega keelatud ja seega ma ei riku mitte ühtegi seadust, kui ma näiteks mängin tänasel päeval PokerStarsi pokkeritoas.
    Ei eksi, artiklis edasi ka juttu sellest, et seadust ei riku ning seaduse alusel piirangutest mööda hiilimist ning mängimist keelata ei saa.

    EMTA kontrolliosakonna juhataja Egon Veermäe nentis, et tänapäeva tehniliste võimaluste juures on võimalik piirangust mööda saada ja hetkel on vara anda hinnanguid piirangute tõhususe kohta.

    „Blokeeringust mööda minemise juhendi levitamist hasartmänguseaduse alusel takistada ei saa,“ lisas ta.


    Siit lihtne järeldus, kui juhendi levitamist juba takistada ei saa, kuidas siis mängimist?

  17. #1997
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Hetkel Kuku Raadios "Magneet" saates arutletakse selle seaduse üle. Külaliseks Sören Meiusi. Ajakirjanik on endale teema päris hästi selgeks teinud. Sören Meiusi samas ütles, et seadust tehes selle üle arutelu ei peetud ja mängude liigitamine hasartmängudeks ja mitte-hasartmängudeks võikski jääda seaduse rakendajate ja kohtute otsustada. Täiesti pädev ekspert.

  18. #1998

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Hetkel Kuku Raadios "Magneet" saates arutletakse selle seaduse üle. Külaliseks Sören Meiusi. Ajakirjanik on endale teema päris hästi selgeks teinud. Sören Meiusi samas ütles, et seadust tehes selle üle arutelu ei peetud ja mängude liigitamine hasartmängudeks ja mitte-hasartmängudeks võikski jääda seaduse rakendajate ja kohtute otsustada. Täiesti pädev ekspert.
    Mu sõber (mitte mingi tuttava tuttava tuttav vaid konkreetne sõber) üritas sellele Sörenile hasartmänguseaduse eelnõu väljatöötamise käigus korduvalt selgitada, et pokker ei ole samastatav teiste "maja vastu" mängudega...aga see võttis resoluutse seisukoha, et "üks kasiinovärk kõik".

  19. #1999

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Artiklis esimene lõik sundis mind back nuppu vajutama
    Parandage mind kui ma eksin. Väidan, et litsentseerimata pokkeritubades mängimine ei ole seadusega keelatud ja seega ma ei riku mitte ühtegi seadust, kui ma näiteks mängin tänasel päeval PokerStarsi pokkeritoas.
    Hea küll, vaatame siis asja ametkondade seisukohalt. Hasartmängusõltlasena oled sa pannud ennast musta listi ning seetõttu Eestis litsenseeritud Karu toas mängida ei saa. Super, sugulased ja naine korraldavad peo, sõbrad tulevad külla ning üheskoos juuakse ära vaat viina - lõpuks ometi on mees päästetud! Hommikul lähed rõõmsa tujuga Trammi- ja Trollibussikoondisesse tööle, töökaaslased soovivad õnne, vast kingitakse ka mõni viiekroonine nelgiõis. Aga laupäeval oled üksi kodus, naine poes, lapsed trennis ja vaatad ... raisk, käed värisevad. Ai-ai, kuidas värisevad! Kallad klaasitäie viina sisse aga ikka värisevad. Krt, kus oleks vaja mõned ringid pokkerit teha, et enesetunne paraneks. Ja pagana pärast ma pidin ennast ära blokeerima? Helistad Olympicusse, öeldakse et piirang kestab 6 kuud. Persse! Kus veel mängida saab? Kunagi ammu reklaamiti väga usinalt mingit PokerStarsi aga sa ei teinud sinna kontot, kuna ei usaldanud neid - pole ju sellel offshore firmal Eestis kontorit ning rahandusministeeriumi väitel kaugeltki sellist turvalisust nagu Olympicul. Aga hetkel kuluks isegi see tuba marjaks ära, saaks ainult neetud kätevärinast lahti. Kuid oled kuulnud, et sinna niisama sisse ei saa kui mingit DNS ei kasuta. Pole hullu, võtad Google.ee lehti ja toksid sisse "Pokerstars DNS". Esimene link viitab kellegi teise sõltlase hotcocacola blogile, kus õpetus kenasti üleval. Oh tänan sind, elupäästja! Toksid oma 8888-d sisse, tõmbad saidi alla ja hakkad mängima, võidad $300. Naine tuleb koju, ehmatab ennast surnuks...krt jälle raibe mängib. Noh seekord võitis küll aga see ju ajutine õnn nagu hasartmängudes ikka. Helistab emale, palub endale õhtuseks loosimiseks 10 bingopiletit tellida ning juba järgmisel päeval minnakse üheskoos maksuametisse, et kurat pidi ju olema kindel värk, et enam keegi kuskil mängida ei saa. Aga näed - mees raibe kuidagi leidis mingid moodused piirangut ignoreerida ning sinna lähebki kõik see raha, mille eest me lootsime koos järgmisel talvel Egiptusesse päevitama sõita. Maksuamet laiutab käsi - me ei saa midagi teha - saatke mees psühholoogi juurde. Ja show läheb edasi...

    Kokkuvõttes: sa ei eksi, sest mängija ei ole seaduse subjektiks.
    Viimati muudetud Maheaatom poolt : 25.03.10 at 12:57

  20. #2000
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    haigla ikka jah.
    Pokker on sport ju.(vähemalt mõnes riigis)
    Et lambist keelatakse ära spordiala.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES