Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 121 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 2412
  1. #2021

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Herrgod kui retarded ajakirjanik tolle artikli on teinud.

  2. #2022
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Igasugune must-valge maailmapilt ei ole kindlasti õige a la "kõik, kes õhtulehte loevad on idioodid jne". Kui uudiseid nn. selekteerida võib igast väljaandest leida kvaliteetseid lugusid. Samas tõesti ka minu hinnangul ainuke asi mida Õhtulehest regulaarselt lugeda kannatab on sport. Samas nagu näha ka siinsed foorumikasutajad loevad seda lehte vist üsna aktiivselt, sest viimati kui tsiteeriti uudist minu pere kohta siis toodi allikaks ikkagi õhtuleht kuigi uudis oli avaldatud pressiteatena ja kajastati seda ka teistel saitidel va. EPL mis minu arvates ongi kõige normaalsem koht kust uudiseid lugeda. Samuti puudub seal võimalus anonüümselt kommenteerida. Kui oleks minu teha siis kaotaks anonüümsete kommentaaride võimaluse igal pool kohe ära. See poleks mingi sõnavabaduse piiramine. Kui inimene enda nime alt ei julge sõna võtta siis polegi seda vaja teha minu arvates.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 26.03.10 at 15:28

  3. #2023

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Igasugune must-valge maailmapilt ei ole kindlasti õige a la "kõik, kes õhtulehte loevad on idioodid jne". Kui uudiseid nn. selekteerida võib igast väljaandest leida kvaliteetseid lugusid. Samas tõesti ka minu hinnangul ainuke asi mida Õhtulehest regulaarselt lugeda kannatab on sport. Samas nagu näha ka siinsed foorumikasutajad loevad seda lehte vist üsna aktiivselt, sest viimati kui tsiteeriti uudist minu pere kohta siis toodi allikaks ikkagi õhtuleht kuigi uudis oli avaldatud pressiteatena ja kajastati seda ka teistel saitidel va. EPL mis minu arvates ongi kõige normaalsem koht kust uudiseid lugeda. Samuti puudub seal võimalus anonüümselt kommenteerida. Kui oleks minu teha siis kaotaks anonüümsete kommentaaride võimaluse igal pool kohe ära. See poleks mingi sõnavabaduse piiramine. Kui inimene enda nime alt ei julge sõna võtta siis polegi seda vaja teha minu arvates.
    Kisub väga offtopicuks ära, aga kes sa oled, et keegi su pere kohta uudist tsiteerib? (puhtalt uudishimust küsin, kui ei taha, ära vasta )

  4. #2024
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    OT jah, saada pm kui tõesti huvi suur.

  5. #2025

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    nobrainer1 mängis high stakes levelil ja oli kaotav mängija, ehk tema?:D

  6. #2026
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    nobrainer1 mängis high stakes levelil ja oli kaotav mängija, ehk tema?:D
    einoh, ta ütleb ju et üldiselt võidab kuus 100k+ ja kui vähem võidaks siis ta ei mängikski

  7. #2027
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tüüpiline ajakirjandus, minu meelest pigem on juttu, et tüübil on mingi downswing peal, kirjutagu siis järgnevad 8 kuud kui ta võidab koguaeg, sellest muidugi ei kirjutata, hämatakse, et nüüd, kui tal variatsioon on peal, jätab leht mulje, et mees on mängur jne, pokker on kuri ja mida kõike veel.
    Tahaks toimetajat väga valusasti näpistada selle pasa peale.
    Väga valusasti.

  8. #2028
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    klge kammoon, offtopic on millest te siin räägite... õhtuleht ei ole teema
    hall mass, ehk hämmeldunud lambad, on niiikuinii täiesti pointless teema, EI OLE MÕTET SEL TEEMAL ARUTADA

    ja nagu ütles Chomsky "Rahvas on kõige poolt, millel puudub igasugune sisu." seega igasugune seesugune sopakirjandus saabki olla popp seda enam, enam, et säärased südantlõhestavad artiklid müüvad lehte..

    unustage see ära

    ja jätame selle artikli sinnapaika

  9. #2029
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    einoh, ta ütleb ju et üldiselt võidab kuus 100k+ ja kui vähem võidaks siis ta ei mängikski
    dunno, kas on ajakirjanik seal midagi valesti tõlgendanud või on artikli kangelane kõva tildiprobleemiga aga minule hakkas silma vasturääkivus. keskmiselt 10k taala kuus teeniva tegelasel on 50k taalane downswing 2 nädala jooksul ning peab seda normaalselt variatsiooniks? minu jaoks on siin loogikaviga sees - 10k kuus peaks teenima 2-4 või 3-6 täisajaga mängija. peaaegu 100 buy-inine downswing nendes tasemetel ei ole kindlasti tavapärane variatsioon. midagi on seal artiklis valesti igatahes.

  10. #2030
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kui nüüd veel õhtulehest rääkida, siis mina olengi veendunud et enamus inimesti maailmas on lambad. seda kinnitab ka igapäevane telekavaatamine/lehtede/foorumite lugemine.

  11. #2031

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kas sa oled ka siis lammas? :D

  12. #2032
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kes on suuteline pool milli 2 nädalaga maha mängima? Ei tule eriti silme ette sellist venda...
    Vanapeer ehk, aga ta võidab ka aeg-ajalt:)

  13. #2033
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Isildur1 !!!

  14. #2034

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Isildur on võimeline 50 milli 30 minutiga maha mängima

  15. #2035
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    See pask on paberlehe esikaanel isegi.

  16. #2036
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kuulge, palun ärge arutlege mingi 8nda järgulise tähtsusega ajakirjanduse pädevuse üle, see ei oma pointi

    carlin ütles kenasti: there's a lot of stupid folks out there, and the most of 'em are just so stupid that you just can't stand it. Imagine the avarage stupid person, and realize that half of the people out there are more stupider than that (või umbes nii, mõte oli sama)

    õhtuleht, reporter, elu24, public, jne jne jne, käib täpselt selle sama kohta

  17. #2037
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kuulasin ka selle Magneedi raadiosaate 2ra.Polnudki k6ige hullem,suht m6nus kahepoolne diskuteerimine.

    Jutust j2id k6rva kaks asja muidugi.Esiteks,et seadust hakati 2004-ndal aastal st kuus aastat maksumaksja raha byrokraatidele m6nusa seaduse eest.Well done.

    Teine asi oli vihje Itaalia m2nguseadusele ja kuidas paljud operaatorid on juba litsentsi omandanud.Kyll aga j2ttis rahandusministeeriumi esindaja mainimata,et erinevalt eestist ei pea itaalias teenust pakkuvad EEA(European Economic Area) piires asuvad pokkerisaidid oma serveripargiga itaaliasse ronima.Real-time j2relvalve itaallaste poolt on k6ik mis n6utud.
    Obv ei hakka paljud saidid tegema kulutusi,et kolida oma serveripargiga eestisse,asutada GreatLawPoker Eesti AS ja maksta eesti makse t2ies ulatuses.

  18. #2038
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    http://www.rakeback.com/news/estonia...blacklist-517/

    A local player is saying that if they get caught of using proxies to play at any of the sites, they get fined for about 2600 Euros along with the ISP.

  19. #2039
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    A local player is saying that .....
    See on üsna sama kui turul eided rääkisid

  20. #2040
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Absoluutselt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES