Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 121 EsimeneEsimene ... 1119202122233171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2412
  1. #401

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas leits
    lol .. lihtsam on see mingi teatud summa kuus maksta haigekassa jaoks .. kvartal oli 3k?

    kvartal on miski 5K, käisin augustis uurimas

    tol hetkel veel mu vana kindlustus kehtis ja ei saanud seda vabatahtlikku kindlustust teha

    aga see mõte tundub suht seksikas, et kindlustusfirmat kasutada ja visiiditasusid ise maksta. peab uurima

  2. #402
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kusjuures, see põhiseaduse point tundub põnev. Võiks lasta Õiguskantsleril asja uurida. Kui seal on jama, siis pöördub viimane ise Riigikohtusse ja laseb jama likvideerida. Jamasid on varemgi välja tulnud, mis sellest, et nad on triviaalsed ja toiminud 10 aastat. Parim näide on, kuidas mõned aastad tagasi keegi vaidlustas maksuvõlgadelt viivise küsimise, sest viivismäär oli sätestatud mingi määrusega. Viimane on sisuliselt ministeeriumi ehk täidesaatva võimu pädevus. Keegi kaebas, et täidesaatev võim ise määras maksu (tegi "seaduse") ja üritas seda korjata. Kuivõrd see oli põhiseadusega vastuolus (võimude lahususe printsiip), siis maksuvõlgnikud pääsesid viivistest. Funky.

    Teine huvitav küsimus oleks, et mis on nimetatud litsentsi saamise eelduseks ja hinnaks. Kui hind on mõistlik ja ainus funktsioon on katust pakkuda kellelegi, siis võiks ju mängijad seljad kokku panna, litsentsi taotleda ja panna suuremad toad valiku ette, et kui nende katust ostavad, siis mängivad nende liikmed ka seal. Kui kriitiline mass koos on, siis puudub FTP'l, PS-l jms ju hea põhjus seda katust mujalt osta.

  3. #403
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    xpeepx sinu postituse 5. punkt pakub mulle ise enesest huvi....
    Peaksid seda küsima.

    mida see seadus siis tekitab? eeldan et igal ühel meist on välja kujunenud oam kindel tuba kus ta nüüd mängib.

    oletame nüüd:

    seadus kahhab toimima -> PS, FTP jne ei ole huvitatud reeglite täitmisest ja pannakse blacklisti -> jäävad järgi mingid mõttetu softi ja jumal teab millega teenusepakkujad kus keegi mängida ei taha....

    Läheb mängimise tahtmine ära küll...

  4. #404
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    seadus kahhab toimima -> PS, FTP jne ei ole huvitatud reeglite täitmisest ja pannakse blacklisti -> jäävad järgi mingid mõttetu softi ja jumal teab millega teenusepakkujad kus keegi mängida ei taha....

    Läheb mängimise tahtmine ära küll...
    mis mind räigelt huvitab... on see, et kui see seadus kehtima hakkab vms.. siis kuskilt tuleks info, millised toad on "legaalsed" ja millised mitte.. praegu mul pole aimugi mis FTP'st saab või Bodogist või LuckyAcest või triobetist..

  5. #405

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Lisaks unustate ühe lihtsa asja: pokkeri osakaal on küll jõudsalt kasvamas , kuid siiski kujutab endast ainult väikest osa kogu kaughasartmänguturust. Igasugu netikasiinosid on tuhandeid ning tõenäoliselt iga päev mõni kaob ja mõni tuleb juurde. PM võib see ´´IT lahendus´´ riigil isegi olemas olla aga ma pakun, et selle töölerakendamisel selgub, et neil pole sellega s..i teha. Lisaks keeldun mina lihtsalt uskumast, et Eesti muutub Hiina Rahvavabariigi sarnaseks riigiks.

  6. #406

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Paar lõiku põhiseadusest: Kitsendused sätestab seadus. Omandit ei tohi kasutada üldiste huvide vastaselt.
    Tsensuuri ei ole
    Deklatratsioonide, arvamiste, uskumiste jne. ... aeg on otsas.

    Formuleerigem küsimusi mida saaks esitada pr Sören Meiusele Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialistile, kes tegeleb selle valdkonna kureerimisega.

    Võibolla peaks mõni moderaator need ilusasti ühte kohta korjama, et ei peaks neid nagu Toots rosinaid taga ajama?

    Sain temaga päris hästi jutule ning lubasin tekkivad küsimused kokku korjata.

    On mõttetu oodata normaalseid vastuseid kui 100-1000 selli samade või lihtsalt lollustega pr ametnikku tüütama hakkavad.

  7. #407

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Koguge mõttet kokku .. pange daljova küsimusi, saatke sellele ära ja saame oma vastused ... thats it ja probleem lahendatud

  8. #408
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Pm küll jah. See oleks õige lahendus. See meie omavaheline arutelu ei vii ju tegelikult mitte kuhugi.
    Nii huvi pärast küsin et kui palju on nt siin foorumis kasutajaid. + muude foorumite ja asjade kasutajad, need kes on regulaarselt seotud pokkeriga ning keda see uus seadus vähemal v suuremal määral puudutab.

    E: siin foorumis on siis 1000+ ja pokernewsi foorumis 17000+ (võib see olla tõsi et kõik on eestist?)

    E2: tegelikult oli mu küsimus esitatud seetõttu et alati on avaldatud arvamust ja kogutud allkirju jne jne erinevate seaduste ja muu sarnase jama vastu.

    miks mitte teha seda ka siis kui asi on juba väga väga hapu ja muud enam üle ei jäe.

    Viimati oli selline loogika et võim on rahva käes!

  9. #409
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Paar küsimust minult:


    1. Mis on seaduse peamine eesmärk mängutubade tegevuse reguleerimisel?
    2. Kas ja kuidas on seadus kooskõlas Euroopa Liidu põhisätetest kaupade ja teenuste vaba liikumise kohta? Kui mängutoal on kõik vajalikud kooskõlastused olemas mõnes Euroopa Liidu riigis oma teenuste pakkumiseks, siis millest lähtuvalt keelatakse see teises EL-i riigis, antud juhul Eestis? Kas seadus on kooskõlas EV Põhiseaduse § 11-ga?
    3. Kas seaduseandja on endale teadvustanud, et regulatsiooni sisse seades loobuvad väga mitmed teenusepakkujad Eesti turust selle väiksuse ja keerulisuse tõttu? See vähendab oluliselt Eestis pakutava teenuse valikuvabadust ja loob olukorra, kus litsentsi omavad teenusepakkujad saavad seada kliendile tingimusi, mis vaba konkurentsi tingimustes poleks võimalikud (nt. keeldumine rakebackist ehk osa mängutoale makstud teenustasu tagastamine kliendile). Kas nimetatud analüüs ja selle mõjud on seaduse autorite poolt läbi viidud ja hinnatud?
    4. Kui seaduse eesmärk on piirata alaealiste ligipääs online kasiinodele, siis kas seaduseandja on analüüsinud selle sätte praktilist rakendatavust? Kas seaduseandja on kursis sellega, et IP-aadresside blokeerimine teenusepakkujate poolt on lihtsalt välditav läbi virtuaalserverite kolmandates riikides; samuti on väga raske kontrollida isikusamasust online kasiinos (s.t. täisealine võib teha ühekordse pingutuse luues endale online kasiinos konto ning andes selle alaealise kasutusse – seda rikkumist saab sisuliselt tuvastada vaid isiku eravaldusesse sisenemisel ja rikkumise füüsilisel tuvastamisel).
    5. Kui peale 01.01.10 on mõni litsentsi mitte omavale kasiinole ligipääs keelamata, siis kas seal mängimine on mängijale karistatav? Mis on karistusmäär ja/või mis sätted seda reguleerivad? Kas olukord muutub, kui Eesti residendist mängija otsustab kasutada olemasolevaid vahendeid keelu vältimiseks (nt. läbi virtuaalserveri).



  10. #410

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    tolmuahv .. tnx .. ennast huvitasid täpset samad küsimused, panid nad kenasti kirja ka :) .. kellelgi veel, kogume kokku ja mail teele

  11. #411
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    6. Kas ja kuidas on reguleeritud maksete tegemine Pangakontolt Moneybookersisse ( v analoog)? Ning ka vastupidi.
    Seda juhul kui antakse pankadele nn blacklist teenusepakkujatest kellele raha kanda ei saa/tohi.

  12. #412
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    6. Kas ja kuidas on reguleeritud maksete tegemine Pangakontolt Moneybookersisse ( v analoog)? Ning ka vastupidi.
    Seda juhul kui antakse pankadele nn blacklist teenusepakkujatest kellele raha kanda ei saa/tohi.
    Ma ei mainiks eraldi Moneybookersit, sest see võib anda seaduse rakendajale mõne lolli idee.

    6. Kuidas on reguleeritud maksete tegemine Eesti pangast kolmandates riikides asuvate maksete vahendajate kontodele, keda tihti kasutatakse internetis ostetud/müüdud kaupade ja teenuste maksete vahendamisel? Kas pankadepoolsed piirangud kehtivad vaid online kasiinodesse maksete tegemisel? S.t. kas mängija võib kindel olla oma tegevuse seaduslikkuses kui makse on läbi läinud?




  13. #413
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Ma ei mainiks eraldi Moneybookersit, sest see võib anda seaduse rakendajale mõne lolli idee.

    6. Kuidas on reguleeritud maksete tegemine Eesti pangast kolmandates riikides asuvate maksete vahendajate kontodele, keda tihti kasutatakse internetis ostetud/müüdud kaupade ja teenuste maksete vahendamisel? Kas pankadepoolsed piirangud kehtivad vaid online kasiinodesse maksete tegemisel? S.t. kas mängija võib kindel olla oma tegevuse seaduslikkuses kui makse on läbi läinud?
    No pm seda ma mõtlesin jah...kuna tööpäeva lõpp siis ei suutnud seda nii ilusti formuleerida. Aga hea sõnastus sul!

  14. #414
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    7. kas ja kus on võimalik kontrollida, milline sait on legaalne ja milline mitte

  15. #415
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ja see alaealiste osa täpsusta vanusega 21. :/

  16. #416

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tolmuahv peabki hakkama siin küsimusi formuleerima. See tuleb tal hästi välja ja siis on ka tõenäoliselt oodata asjalikumaid vastuseid.

  17. #417
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    No pmst see mida mina teada tahan on järgmine, kuna olen 20. aastane ning saan 21. aastaseks 22. veebruar 2010, siis, kas mul on keelatud mängida ajavahemikus 01.01.10 - 22.02.10 ?? Et lampi olen illegaalne kasutaja ning bannitakse mind saitidelt ? Seadus peaks olema ju tagasivaatava mõjuga, ajal kui ma kasutajaks registreerusin oli piirang 18 ja mul oli õigus eeldada, et nii see ka jääb, seega, mis saab nendest kes registreerusid eelnevalt ?

  18. #418
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    E: siin foorumis on siis 1000+ ja pokernewsi foorumis 17000+ (võib see olla tõsi et kõik on eestist?)
    PN'is on rohkem aga enamus on üheposti mehed, kes kunagi ei tule tagasi või niisama lurkivad. See kogukond, kes postitab, karjub, teeb nalja on arvuliselt sama ja suur osa nägusid kattub.

    Tsitaat Algselt postitas xpeepx
    Formuleerigem küsimusi mida saaks esitada pr Sören Meiusele Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialistile, kes tegeleb selle valdkonna kureerimisega.

    Võibolla peaks mõni moderaator need ilusasti ühte kohta korjama, et ei peaks neid nagu Toots rosinaid taga ajama?
    Miks moderaator? Sellega saaks hakkama ka iga kasutaja (info kokku kogumisega) ja siis see anda üle moderaatorile, kes riputab selle näiteks esimesse posti, et kõigil näha. Teiseks mille alusel me otsustame, et küsimus on kõlbulik esitamaks või mitte?

  19. #419

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PN'is on rohkem aga enamus on üheposti mehed, kes kunagi ei tule tagasi või niisama lurkivad. See kogukond, kes postitab, karjub, teeb nalja on arvuliselt sama ja suur osa nägusid kattub.

    Miks moderaator? Sellega saaks hakkama ka iga kasutaja (info kokku kogumisega) ja siis see anda üle moderaatorile, kes riputab selle näiteks esimesse posti, et kõigil näha. Teiseks mille alusel me otsustame, et küsimus on kõlbulik esitamaks või mitte?
    Iga asjasse puutuv küsimus on kõlblik - me küsime kompetensetelt inimestelt ning küsimsega pole võimalik asja halvemaks muuta.

    Poisid, lugege ikka kogu mu telefonikõne refereering läbi.
    01.01.1010. ei juhtu midagi huvitavat peale ilutulestiku.

    tolmuahv püüa küsimused muuta lühemaks/tihedamaks.

    Arvan, et küsimused saadame ära alles mõne päeva pärast - korjame neid ka PN foorumis.

  20. #420
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas xpeepx
    Iga asjasse puutuv küsimus on kõlblik - me küsime kompetensetelt inimestelt ning küsimsega pole võimalik asja halvemaks muuta.

    Poisid, lugege ikka kogu mu telefonikõne refereering läbi.
    01.01.1010. ei juhtu midagi huvitavat peale ilutulestiku.

    tolmuahv püüa küsimused muuta lühemaks/tihedamaks.

    Arvan, et küsimused saadame ära alles mõne päeva pärast - korjame neid ka PN foorumis.
    Peep - Vabandan, aga ma ei usu, et suudaksin küsimused lühemal kujul arusaadavamalt või selgemalt esitada. Kui need sellisel kujul ei sobi, siis on OK, kui muudad neid ise vastavalt oma äranägemisele või jätad edasi saatmata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES