Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 121 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2412
  1. #41
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ühesõnaga normaalen ühendus, aga artuaks seda kuhu kolida, mis nett jne muus teemas, see on hasartmänguseaduse teema

  2. #42
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    peaks miski arutelu tegema et plusse ja miinuseid kaaluma hakata, sest ega eestis midagi huvitavat ei ole tegelikult peale ilma
    Kuuba, pohh see internet. seal on rummi...

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Loota, et seadus jõustub kuid seda ei hakata niipea netis rakendama, on ehk vägagi reaalne variant. Siiski natuke nagu Kanada vanaonule lootmine. Mida ma selles osas kõige rohkem kardan, on see, et need seaduse koostajad ja poliitikud ei jaga tegelikult biiti ja võrdsustavad (nagu paraku ka Eesti ühiskond valdavalt) pokkeri ühekäelise kuradiga. Eriti jubedaks peaks minema, kui Eesti Keskerakond saaks puldi juurde. Max kauri kogu poliitiline kaasus seisneb ju hasartmängu keelustamises.

    Seega - kõige lihtsam, arukam ja kasulikum viis asjad korda sajada oleks inimene vs. inimene pokkeri tunnistamine spordialaks. Nii live kui kaugmänguna. Eesti Pokkerimängijate liit, avalikud väljaastumised, meedias ala sportlikkuse tutvustamine etc. Nagu ma aru saan, midagi selles suunas liigub?
    Nagu näha järjest enam astutakse pokkerimängijate kandadele põhjusel, et pokker on muutunud viimaste aastadega Eestis üpriski popularseks. Aga kahjuks mitte nii populaarseks, et kõik saaks aru, et tegu on oskusmänguga ja panevad pokkerimängijad hasartmänguritega ühte patta. See jätab inimestele, kes ei tea pokkerist midagi, mulje, et hasartmängud on Eestimaal suur probleem ja hasartmängusõltasi palju ning nii pidevalt avaldatakse survet ühiskonnale (lugege kasvõi ajakirjanduses ilmunud pokkeriartiklite netikommentaare). Kaudselt see jõuab isikuteni, kes juhivad meie riiki ja koostavad seadusi ning see on ainult aja küsimus, kui ühel hetkel keegi seal üleval lolliks läheb ja vastavad meetmed kasutusele võtab või üritab võtta, et vähegi saada valijate hääli.

    Seega Eesti Pokkerimängijate Liidu loomine oleks väga hea mõte ja nii annaks varakult ennetada tulevasi probleeme, mis tõenäoliselt tulemata ei jää. Ja näiteks, kui tehagi Eesti Pokkerimängijate Liit, siis mis sellest reaalselt kasu oleks? Kuidas see Liit võitleks selle eest, et pokkerit hakkaks tunnustama, kui oskusmängu nagu bridzgi? Mis meetmeid või nippe see Liit peaks kasutama, et asjad hakkaksid liikuma??

  4. #44
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nagu näha järjest enam astutakse pokkerimängijate kandadele põhjusel, et pokker on muutunud viimaste aastadega Eestis üpriski popularseks. Aga kahjuks mitte nii populaarseks, et kõik saaks aru, et tegu on oskusmänguga ja panevad pokkerimängijad hasartmänguritega ühte patta. See jätab inimestele, kes ei tea pokkerist midagi, mulje, et hasartmängud on Eestimaal suur probleem ja hasartmängusõltasi palju ning nii pidevalt avaldatakse survet ühiskonnale (lugege kasvõi ajakirjanduses ilmunud pokkeriartiklite netikommentaare). Kaudselt see jõuab isikuteni, kes juhivad meie riiki ja koostavad seadusi ning see on ainult aja küsimus, kui ühel hetkel keegi seal üleval lolliks läheb ja vastavad meetmed kasutusele võtab või üritab võtta, et vähegi saada valijate hääli.

    Seega Eesti Pokkerimängijate Liidu loomine oleks väga hea mõte ja nii annaks varakult ennetada tulevasi probleeme, mis tõenäoliselt tulemata ei jää. Ja näiteks, kui tehagi Eesti Pokkerimängijate Liit, siis mis sellest reaalselt kasu oleks? Kuidas see Liit võitleks selle eest, et pokkerit hakkaks tunnustama, kui oskusmängu nagu bridzgi? Mis meetmeid või nippe see Liit peaks kasutama, et asjad hakkaksid liikuma??
    meedia obviously, lasta mingi loo teha pokkerist jne

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    meedia obviously, lasta mingi loo teha pokkerist jne
    Minu küsimus ongi, et kuidas see laskmine käib? Milleks on vaja Liitu, et kuidas see Liit aitab? Et ainult Liiduga saab meediasse vä, et teed Liidu, siis kohe TV3, Kanal, Postimees, Ekspress jne. uksetaga ning telefon punane?

    Kui asi nii lihtne, siis teeme ära või kui ei ole, siis kuidas me saame meediasse aga nii, et me ei räägiks miskist BJ pasast või ei jätaks rahvale valet muljet pokkerist?

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Minu küsimus ongi, et kuidas see laskmine käib? Milleks on vaja Liitu, et kuidas see Liit aitab? Et ainult Liiduga saab meediasse vä, et teed Liidu, siis kohe TV3, Kanal, Postimees, Ekspress jne. uksetaga ning telefon punane?

    Kui asi nii lihtne, siis teeme ära või kui ei ole, siis kuidas me saame meediasse aga nii, et me ei räägiks miskist BJ pasast või ei jätaks rahvale valet muljet pokkerist?
    selle jaoks on olemas organisatsioonidel pressiesindajad, kes saadvad kõikvõimalikele meediakanalitele pressiteateid. kas need ka edastatakse on muidugi iseasi.

    kui sa nii hakkaja mees oled, siis võid ka ise kirjutada loo netipokkerist. kui asi on ilusti, huvitavalt ja "keskmisele kodanikule" arusaadavalt kirja pandud, siis kindlasti leiab see tee lugejate / vaatajateni. ja saad veel honorarigi :P

  7. #47
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Teed liidu MTÜ näol, siis kui liit valmis kirjutad postimehele, kanal2, tv3 et loodi pokkerimängijate liit ning kas nad ei tahaks teiega lugu teha. Sina kui liidu president vms keegi muu räägib miks liidu tegite mis on tulevikuväljavaated jne. Liidu loomisel peab looma põhikirja, miks liit loodud on, mis on eesmärgid jne. see MTÜ aluseks. Kui TV3, kanal2 jne niisama lugu teha ei taha(arvan et ikka tahavad) võid ennem minult ka küsida, mu kursakaaslane kanal2 reporter, et tema kaudu peaks ikka saama sebida loo äkki. Ja siis kui alati migni hasartmänguseadus vms välja tuleb võib pokkeriliit anda sellekohta pressitate ja selle samuti postimehele vms saata. See juba kõik puhas marketing

    Aga liidu loomine käib nii ,et

    1. asutamisleping
    2. põhikiri (juhatuse liikmete arv, üldnõukogu kokkukutsumise kord jne. Juhatus on siis juriidilise isiku esindusorgan, üldkoosolek kõrgeim organ siis).
    3. registrisse kandmise avaldus ja notari juures reg kanda


    Võid selle luua phm ka seltsingu vormis aga siis vastutavad kõik seltsingu liikmed isilikult ja solidaarselt. Kui hakatte kunagi korraldama võistlusi vms. ja midagi jamasti läheb võid oma varaga vastutada. (st seega MTÜ nagu mõttekam)
    (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=693592)

    Iagathes ennem peaks looma mõtterünnaku vms, mis liidu eesmärgid jne on, kes sinna juhatusse üldse kuuluks jne


    näide http://www.ehkl.ee/index.php?page=4

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    TY

  9. #49

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ütleme nüüd nii, et kui räägitakse Eesti Pokkeri Liidu loomisest, siis tuleb asi ikka väga korralikult läbi mõelda. Kui esimese katsega ämbrisse astutakse, siis edaspidine "uuesti" tulemine on väga raske.
    Miks mitte võtta eeskuju igasugustest spordiliitudest, kus esimees on teada-tuntud inimene.
    Ma ei ole hetkeseisuga kursis, aga Kruuda oli käsipallil, Carmen Kass males, Siim Kallas jalgratta jne jne. Pokkeris äkki Müürsepp? :D
    Miks see nii on? Sest saad eetriaega, saad toetajaid jne jne.
    Piltlikult - Kui Ranka, ESTpatrick v keegi kolmas pro(respect poiste vastu) hakkaks ETV-s rääkima, et tegime Pokkeriliidu ja ajame siin Eesti asja, siis jääks sellest väheseks.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Ütleme nüüd nii, et kui räägitakse Eesti Pokkeri Liidu loomisest, siis tuleb asi ikka väga korralikult läbi mõelda. Kui esimese katsega ämbrisse astutakse, siis edaspidine "uuesti" tulemine on väga raske.
    Miks mitte võtta eeskuju igasugustest spordiliitudest, kus esimees on teada-tuntud inimene.
    Ma ei ole hetkeseisuga kursis, aga Kruuda oli käsipallil, Carmen Kass males, Siim Kallas jalgratta jne jne. Pokkeris äkki Müürsepp? :D
    Miks see nii on? Sest saad eetriaega, saad toetajaid jne jne.
    Piltlikult - Kui Ranka, ESTpatrick v keegi kolmas pro(respect poiste vastu) hakkaks ETV-s rääkima, et tegime Pokkeriliidu ja ajame siin Eesti asja, siis jääks sellest väheseks.
    +111111111111111111111111111111111111

  11. #51
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kindlasti on vaja kontakti ja seljatuge analoogsetelt organisatsioonidelt http://www.wpapoker.org/. Kuna ma ise olen pokkerimaailmas väga räme fish alles, siis ei tea mina, kas eestis WPA liikmeid on? Eesti organisatsioon peab kindlasti olema alakesksete katusorganite rakuke. Muidu jällegi konnatiigieffekt.

    Mulle tundub, et pokkerimängijad on Eestis ka mitme foorumi, ringkonna vahel kuidagi omaette. Võibolla jälle eksin, sest ei ole väga teemas sees, kuid on sellised ilmingud. Võibolla kuskil mõned Eesti haid juba loovad midagi?

    Ühesõnaga - kindlasti on vaja koonduda üheks liikmeterohkeks, organiseeritud kogukonnaks, millel eesotsas tõsised tipud + tõesti antud valdkonnast huvitatud arvamusliider. Tippude osas oleks selle foorumi vedajatel kindlasti suured võimalused kaasa rääkida, sest tegemist on parimate spetsialistidega.

    Usun, et enamik siinolijatest oleks nõus alaliitu kuulumise eest liikmemaksu tasuma teades, et Sinu õiguste eest seistakse ja tegutsetakse.

  12. #52

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ma loodan väga, et ei solva siin kedagi otseselt, kuid neid "liidu ideid" lugedes jääb pigem mulje mingi x kooli esimese kursuse seminaritöö vaidlusest ilma õppejõu osavõtuta, kui tõsiseltvõetavatest ettepanekutest. Niimoodi neid asju praktikas ikka kohe mingil juhul ei aeta (ajame õllekas pundi kokku, teeme mingi liidu, saadame pressikaid jne.), kui eesmärgiks on reaalselt mingit tulemust saavutada. Marguzz22 palun kirjuta üks pokkeriteemaline pressikas ning ma võin sinuga kohe betid teha, et Postimehe töötajad ei viitsi seda avadagi, avaldamisest rääkimata .

    Föderatsiooni või liidu loomise idee on mõistagi hea (ja see ei ole uus idee, olen sellest näiteks PN lehel vähemalt aasta rääkinud, varem mõned veel ilkusid et "mida kuradit, mis pokker sport, wtf" aga nüüd on siin üsna tühja koha pealt täielik paanika lahti). Aga selle loomise algatus peab tulema antud alal tegutsevatelt ettevõtjatelt, kellel on vahendeid, sidemeid ning kogemusi; niihästi ka rahvusvahelistest suurfrimadest toetajaid ning otsesed põhjendatud majanduslikud huvid. Ma loodan, et saate aru, milliseid ettevõtteid ma silmas pean. Nemad alles kaasavad teatud hulga mängijaid, kellest lõviosa ei ole profid, kuid kellel on teatud teisi oskusi ning sealt läheb asi edasi. Siiani nendest ettevõtjatest keegi ei paanitse, järelikult ei ole asi nii hull. Aga valmis peame ikkagi kõik olema ja vajadusel olema huvitatud oma käekäigu eest seismisest. See jutt, et lähen kuskile Taisse pokkeri mängima, ei ole ka mingi lahendus. Me oleme ikkagi eestlased, elame Eestis ning soovime siin riigis ka pere luua. Ja loodetavasti meid ikka huvitab oma kodumaa käekäik!

  13. #53

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Ütleme nüüd nii, et kui räägitakse Eesti Pokkeri Liidu loomisest, siis tuleb asi ikka väga korralikult läbi mõelda. Kui esimese katsega ämbrisse astutakse, siis edaspidine "uuesti" tulemine on väga raske.
    Miks mitte võtta eeskuju igasugustest spordiliitudest, kus esimees on teada-tuntud inimene.
    Ma ei ole hetkeseisuga kursis, aga Kruuda oli käsipallil, Carmen Kass males, Siim Kallas jalgratta jne jne. Pokkeris äkki Müürsepp? :D
    Miks see nii on? Sest saad eetriaega, saad toetajaid jne jne.
    Piltlikult - Kui Ranka, ESTpatrick v keegi kolmas pro(respect poiste vastu) hakkaks ETV-s rääkima, et tegime Pokkeriliidu ja ajame siin Eesti asja, siis jääks sellest väheseks.
    Nõus kõigega, v.a. Müürsepp (eks see oli vist nali ka). Eestis mängivad mitmed tuntud ärimehed (ei pea silmas kasiinoärimehi) ja poliitikud pokkerit ning esindusisikut peaks sealt otsima. Pokkeril ei ole vaja odavat populaarsust, võsareportereid ja liliteid. See võib suurendada küll ajutiselt mängijate hulka, kuid pokkerile kui tegevusalale annab vastusepidise efekti.

  14. #54
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    No ekspress ju just avaldas siin jätkuloo pokkeri maailmameistrivõistlustest ja vegasest kus oli ka Henrit korduvalt mainitud... nii et meedias ikka kajastust leiab eesti pokker see aasta ikka vaga jõudsalt

  15. #55

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kui otsida potensiaalseid toetajaid, siis ei tohiks need mitte mingil juhul olla seotud pokkeri, kasiinode ega hasartmängudega. Mitte mingil juhul, isegi kui tuleks välja, et teatud toetaja onu on olypmic kasiino pit boss(näide), siis peedistaksid kõik hasartmängude vastased ja kriitikud sellest viimase välja ning Liidu maine langeks nulli.

  16. #56
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kirjutasid Maheaatom, et: "Föderatsiooni või liidu loomise idee on mõistagi hea (ja see ei ole uus idee, olen sellest näiteks PN lehel vähemalt aasta rääkinud, varem mõned veel ilkusid et "mida kuradit, mis pokker sport, wtf" aga nüüd on siin üsna tühja koha pealt täielik paanika lahti). Aga selle loomise algatus peab tulema antud alal tegutsevatelt ettevõtjatelt, kellel on vahendeid, sidemeid ning kogemusi; niihästi ka rahvusvahelistest suurfrimadest toetajaid ning otsesed põhjendatud majanduslikud huvid."

    Tundub, et oled siis ise selle x kursuse seminaaritöö juba sooritanud :). Tegelikult on sinu jutus just see õige iva sees ja tore olekski edaspidi siin teemas analoogseid kommentaare näha. Loodan lihtsalt, et minu linkimised ja pinnapealsed tähelepanekud sinusugustelt just spetsiifilisemat, pädevamat infot välja meelitavad.

  17. #57

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    No ekspress ju just avaldas siin jätkuloo pokkeri maailmameistrivõistlustest ja vegasest kus oli ka Henrit korduvalt mainitud... nii et meedias ikka kajastust leiab eesti pokker see aasta ikka vaga jõudsalt
    Ei ole kuigi raske aru saada, miks Ekspress Gruppi kuuluvad ettevõtted (sh. Delfi) kirjutavad Henrist, PokerStarsist ja Olympicust, sh. ka selliseid artikleid nagu "Eestlanna jõudis pokkeri MM-il esimese kolmandiku hulka". On muidugi väga hea, et seda tehakse ning eeskätt võlgnevad pokkerimängijad tänu just Henrile, kes oleks ka üks nendest võimalikest isikutest, keda ma eelmises kommentaaris seoses liidu loomisega mainisin. Kuid...kui mina või sina võidaksime näiteks Full Tildis 50K$ mingilt turniirilt, siis ma olen täiesti kindel, et kuskil meedias poleks sellest sõnagi. Ma olen kaheksa aastat meedias töötanud (sellest viis aastat Ekspress Gruppi kuuluvas ettevõttes) ning võin üsna kindlalt väita: eelkõige on meedia suur ÄRI ning enamasti ei toimu seal ükski asi juhuslikult (näiteks kasvõi see milliste autodega sõidavad näitlejad mingis teleseriaalis jne.)

  18. #58

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    Kui otsida potensiaalseid toetajaid, siis ei tohiks need mitte mingil juhul olla seotud pokkeri, kasiinode ega hasartmängudega. Mitte mingil juhul, isegi kui tuleks välja, et teatud toetaja onu on olypmic kasiino pit boss(näide), siis peedistaksid kõik hasartmängude vastased ja kriitikud sellest viimase välja ning Liidu maine langeks nulli.
    Kahtlen, et pokkeriga mitteseotud inimestel oleks esimesena erilist motivatsiooni pokkerit toetada. Hiljem küll, sest nagu ma ka kirjutasin, on mõjuvõimsad avaliku elu tegelastest toetajad hädavajalikud, kuid eeltöö peavad tegama ära ikkagi vastata ala ettevõtjad koostöös mängijatega. Pokkeril on selleks ikka liiga halb maik juures, et mõni tipp-poliitik tõuseks äkki püsti ja ütleks avalikult uudistes, et ta mängib igal laupäeval sõpradega saunas pokkerit; tegemist on oskusmänguga ning seda ei tohiks võrdustada kasiinodes pakutavaga. Mida ta sellest võidab? Tal on korralik sissetulek olemas ning seljatagune kindel, miks riskida valijate ning ühiskondliku negatiivse arvamusega sellepärast, kas eestlased saavad Triobetis online-pokkerit mängida või mitte, sest ei tema isiklik ega erakondlik rahulolu ei sõltu sellest. Ning ta ei taha, et mõnel pingviinide paraadil onu Karu juurde astub ja küsib: "mis jahu sa seal kaamerate ees ajasid; sa vist ei soovi enam, et me sinu erakonda rahaliselt toetame".

    Seal ei ole midagi imelikku, et online-pokkeri äriga seotud inimesed toetavad avalikult online pokkerit. Karusloomade kasvatamise eest võitlevad ka karusloomakasvatajad, kütuseakstiiside vastu transpordiettevõtted jne.

  19. #59

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Aga üldiselt härrased, võtame hetkel asju ikka üsna rahulikult, sest momendil suuremaks paanikaks minu hinnagul küll mingit põhjust ei ole. Muiudgi kui keegi midagi huvitavat leiab või kuuleb...või kellegil tekib häid praktilisi ettepanekuid, siis katsume ikka foorumites suhelda. Ma olen ise samuti sarnaselt teie kõigega eluliselt huvitatud, et online-pokkerit Eestis ei keelataks või selle levikut ei piirataks :)

  20. #60
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kuldsed mõtted! Meelt ei tohi norgu lasta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES