Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 121 EsimeneEsimene ... 2363717273747583 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 2412
  1. #1441

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Aga seadusemuudatus veel tuleb. :)
    Ehk parandatakse natuke sõnastust pangakontode kinnipanemisel. Tähendab, pangakontot ei panda sul kinni, kui sa saad pokkerirahasid, vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.

  2. #1442
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.
    mida see täpsemalt tähendab??

    viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..

  3. #1443
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??

  4. #1444
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ma ei saa eriti sellest aru, kuidas see panga kontodele piirangute seadmine loogiline on. Keelud on ju Eesti riigi sisesed, mitte eestlastele. Ehk kui ma reedel Lätti sõidan, nv-l sunday millioni kinni panen, rahad Swedi kannan ja esmaspäeval tagasi Eestisse sõidan, oleks kõik ju seaduslik. Või oskab keegi täpsemalt selgitada, kuidas oleks võimalik panga kontot üldse kuidagi piirata, ilma, et see muude seaduste ja vabadustega vastuollu läheks?
    Viimati muudetud low-flow poolt : 10.03.10 at 10:31 Põhjus: lala

  5. #1445

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??
    Swedbank lahendab selliseid asju niimoodi, et saadab sulle emaile koos ähvardustega nõudes väljavõtet nt. nettelleri kontolt kui sa seda kasutades oled suuremaid summasi enda pangakontole kandnud. Samas olen kindel et keegi eraisiku pangakontot sulgema küll ei hakka kuna pokkeri mängimine ei ole keelatud. Uus seadus reguleerib hasartmängu korraldamist. Halvimal juhul ei lasta edaspidi enam nettellerist raha pangakontole kanda.

    Näide Swedbanki töö stiilist:
    Seadusest tulenevalt on pank kohustatud kliendi majandustegevusega kursis olema ja vara päritolu kohta selgitusi küsima. Antud juhul ei ole Teie oma tegevuse kohta meile selgitusi andnud, seega pank ei saa täita talle seadusega pandud kohustusi. Kui klient meile täiendavate selgituste andmisest keeldub, oleme sunnitud tema konto blokeerima või temaga koostöö lõpetama.

  6. #1446

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Keegi ei hakka eraisiku pangakontosid puutuma. Seadus räägib mu meelest ikkagi pokkeritubade pangakontosid, mille kaudu vahendatakse rahasid eraisikute ja pokkerisaidi vahel.

  7. #1447
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ma sain ka nii aru

  8. #1448
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kogu see kamarajura tundub olevat eriti naeruväärne, eriti see, et sellest väikese kaarega mööda minekuks peab tegema vähem pingutusi kui omale meelepäraste tablesettingute paika saamiseks. Samas muidugi ka arusaadav, sest edaspidi peavad ju turistidele mõeldud infokandjatel olema lihtsad seletused, kuidas nemad pokkerit saavad mängida.

  9. #1449

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    hmm, aga kui ma võtan sullis rahas v2lja ja panen sulana swedi ntx, siis kedagi huvitab? üldiselt need mb-swd vms kandmised ei ole ka vist parimad

  10. #1450
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kui sa hakkad mingil ajahetkel nt noh oletame, et läheb hästi, peale kandma 500k per kuu, siis obv küsivad, kust said

  11. #1451
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    http://www.e24.ee/?id=235060
    "Eile saatis maksu- ja tolliamet laiali ettekirjutused, mis kohustavad internetiteenuse pakkujaid seoses uue hasartmänguseadusega blokeerima ligipääsu interneti pokkeritubadesse ja netikasiinodesse, millel ei ole kaughasartmängu korraldusluba Eestis."
    fulltilt ,pokerstars jne.....kõik saavad keelu
    mis nüüd saama hakkab ,raisk?

  12. #1452

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mida see täpsemalt tähendab??

    viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..
    § 92. Kaughasartmängus osalemise võimaldamine

    [3](1) Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse vastaselt üldkasutatava elektroonilise side teenuse osutaja poolt või andmete talletamise teenuse osutaja poolt ebaseaduslikule kaughasartmängule juurdepääsu pakkumise eest või makseteenuse pakkuja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise võimaldamise kasutatava konto krediteerimise või debiteerimise eest, samuti ringhäälinguorganisatsiooni, operaatori, telefoniteenuse ning mobiiltelefoniteenuse osutaja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatavate teenuste osutamise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.


    Punane on siis vana sõnastus ja roheline uus. 8 märtsist siis hakkas kehtima. Krediteerimine/debiteerimine ilmselt on see, et pangakontol olevat raha sul ei arestita, vaid lihtsalt pank peab piirama su võimalust pokkerisse raha panna või sealt võtta. Vähemalt nii saan ma aru. Antud § on siis panga karistamise korra kohta, kui pank antud asja ei täida. Aga pead ei anna.


    Ning see on siis selle keelu kohta, et pank ei tohi lubada pokkerikontole raha kanda ning sealt välja võtta.

    § 561. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

    (1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 10.03.10 at 11:14

  13. #1453
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    natuke segaseks jääb, samas, kes ütleb et igasugused e-walletid ilmtingimata kohe pokkri või muu kaughasartmängu teenuse eest tasumiseks mõeldud on...

    seni on järelikult rahulik kuniks vastavat olukorda pole tekkinud

  14. #1454

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


    EDIT:
    Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 10.03.10 at 11:25

  15. #1455
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


    EDIT:
    Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.
    ma tegelt poleks :D

  16. #1456

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ma teeks netelleriga edasi. Ja kui sellele jälile saadake. Siis lähen Paypali jne jne.

  17. #1457
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma teeks netelleriga edasi. Ja kui sellele jälile saadake. Siis lähen Paypali jne jne.
    Paypaliga ei saa paljudes tubades raha liigutada.

  18. #1458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    See oli ainult näide. Ewalleteteid on piisavalt. Lihtsalt ma enam ei hoiak seal väga suurt kapitali.

  19. #1459
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    40k trahvi kui jääte vahele mängimisega.. sick värk.
    tra nüüd mai tea mis saab.
    ise nad tahavad töökohti luua aga sellega nad võtavad pmst 20k töökohta ära ju.
    mitte, et kõigil see töö oleks aga ikkagi.

  20. #1460
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    40k trahv on teenusepakkujale mitte kasutajale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES