Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 121 EsimeneEsimene ... 545535455565765105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 2412
  1. #1081
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Tore, et juristihärra on endiselt foorumis liikvel ning heidab aeg-ajalt mõne tarkusetera lihtrahvale, kes oma rumaluses kohe kuidagi hakkama ei saaks.
    puhas kuld

  2. #1082
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ma ei saanud ütlemata jätta, minu vabandused solvangu pärast aga . 3lk vastuseid, et "stars töötab jee", "saan raha kanda". Wtf? Kui inimene ise üldse lugeda ei viitsi siis on küll natuke halvasti. Kas on kergem tulla siia foorumisse, kirjutada sama küsimus 10x uuesti ja oodata vastust või konstateerida debiilset fakti, kui võtta kätte ja lugeda paar lehte tagasi või minna nt. pokernewsi kodulehele, kus asjad on väga hästi ära seletatud ja öeldud eesti keeles juba kuid tagasi, et 1.jaanuarist midagi ei muutu? Ma ei saa aru lihtsalt sellest.

  3. #1083

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    selliseid asju juhtub kogu aeg maailmas, mis on täiesti ootamatud ja täiesti ajuvabad.

  4. #1084
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Aga ma ei saa aru, kuidas jurist eesti keelt ei oska (ütlematta?).

  5. #1085
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    lisaks veel, et alla 21 aastastele, pokkeritoad hakkavad seda vanust jälgima alates sellest hetkes, mil nad eesti litsentsi saavad

  6. #1086
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    lisaks veel, et alla 21 aastastele, pokkeritoad hakkavad seda vanust jälgima alates sellest hetkes, mil nad eesti litsentsi saavad
    Sinu suureks rõõmuks, eks ole? :P

  7. #1087
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    no ma olen oma panused teinud sellepeale, et enne veebruari nad ei saa seda :D

  8. #1088
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Aga ma ei saa aru, kuidas jurist eesti keelt ei oska (ütlematta?).
    Kui midagi teemakohast öelda ei ole hakkame foorumis eesti keelt õpetama. Äkki leiad veel mingeid komavigu jms. Muidu võiks panna foorumisse nupu ka keelepededele, et näen kirjaviga ja siis tuleb kohe PS postitajale? Kas sa muidu oled see mees, kes käib ja lehtede kommentaariumites kirjutamas, et seal ei olnud koma jms?

    Ja, mis kuradi jurist peab olema selleks, et lugeda natuke paar lehte ettepoole või otsida asjakohast infot. Küsimus on inimese enda mugavuses ja laiskuses. Kui pokker on sinu hobi või veel enam töö, siis natuke võiks ju ringi vaadata?

  9. #1089
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    pange nüüd keegi see special olympicsi pilt ka siia, siis oleks tehtud fight :D

  10. #1090

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Krdi donk noamees, ära ässa siin

    Oled natuke suuremate juristi teadmistega või whatever, ei ole vaja teistele näkku naerda, et kõik peale Sinu on nüüd lambad. Lähed hambaarsti juurde ja Sa küsid, mis aparaat see on? Tahad, et hambaarst Sulle näkku naeraks, haha rohvel, Sa ikka eri donk, kuidas Sa seda ei tea?

    Selleks ongi spetsialistid, igaüks oskab oma ala ja need kes ei tea, küsivad.

    22lk'd teemat, ei ole aega igal noobil seda läbi lugeda, kui nii tark oled, olexid võinud juba mitu kuud tagasi teha siis teema, kus esimene postitus seletab ära kõik, mis juhtuma hakkab.

    Aga nüüd vaja siin wtf'itada .

    No ma ei tea

    Oi rsk, tilti läxin praegu


    Fishhhhhhhh

  11. #1091

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kas Marguzz sa polnud mitte see, kes esimesena hakkas peale selle jutuga, et "This is gonna be like in Italy, oh we're so fucked blablabla"??

  12. #1092
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Mingi 2. kursuse juuramees minult küll austust ei saa - enamik on rahade eest õppivad ja ei lähe isegi magistrantuuri.

  13. #1093
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Hakkame nüüd kõik vaidlema ja üksteist solvama. Minu point oli lihtsalt, et kui teid pokker huvitab, siis võtke palun see aeg ja tehke endale asjad selgeks. Oodata foorumis mingeid vastuseid selle asemel et avada google.com või lugeda aeg-ajalt lehti ei ole palju nõutud. Mingi analüüsi- ja loogikavõime võiks ju olla. Aga kõik inimesed on erinevad, vabandust kui kedagi solvasin ja ennast puudutatuna tundsite - see ei olnud minu eesmärk. Kui keegi vähemalt selle jutu peale pokernewsi aastalõpu posti läbi luges on jutt juba oma eesmärki täitnud.


    Jätkake teemakohast arutlust palun, modisin oma solvava postituse ka ära.

  14. #1094
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Soov oleks tuleval nädalal kas eversti või full tilti teha depo ja hakata boonust vabastama, on mõistlik otsus? või peaksin paar nädalat veel ootama ja vaatama,mis uus seadus kaasa toob?

  15. #1095

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Praegu ei paista küll mingit põhjust kusagilt, miks peaks ootama.

  16. #1096
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ise olen 19.a aga kas oleks siiski ohtum panna oma vend mängima (21.a) ?

  17. #1097
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    ise olen 19.a aga kas oleks siiski ohtum panna oma vend mängima (21.a) ?
    Sellised küsimused ajavad jumala tilti krt!

  18. #1098
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ja miks nad sind siis tilti ajavad?

  19. #1099
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    A'la kumb on suurem kuritegu, kas rikkuda seadust sellega, et olen selle mängu jaoks liiga noor või panen toime identiteedivarguse (mis siis, et "ohver" seda lubab).

  20. #1100

    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Mu cashout pandi täna cancel(panin cashoutima 11 dets aga igast jama oli ja alles nüüd oleks pidant SEBi saama) pacificus. Ei mingit e-maili ega midagi. Postitan kui targemaks saan, miks nad seda tegid. Tuttav sai veel 10 päeva tagasi ilusti suht suure summa maha.

    E: Nu seda identiteedi vargust oleks jällegi palju raskem tõestada, kuna sul vend nõus. Ma kasutaks kindlalt tema oma kui sa vastu pole ja kui ta ikka teab, et pokker sisuliselt illegaalne ning on nõus sellega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES