Tänud Priva ja Ranka!

Nagu Ranka ütles, nii kui päeviku teed, tuleb doomer. Ja esimese hiiteri pealt tuli, ning ise keerasin veel epic jama kokku. Detailidesse ei lasku, aga kuna ise veel olin/olen postflop päris kehv ka, vastased jooksid hästi, siis suva kohtades floatisin ja raisesin donkamisi, mis ütleme nii, et õnne minu õuele ei toonud teisipäeval. Tihti avastasin ennast olukorrast nagu 2017 aasta EMV põhiturniiril (ma full mäus): "kus ma nüüd olen?" (reaalne tsitaat minult EMV põhiturniiri saalist 2017 aastal Hiltonis, sõber kuulis ja rääkis hiljem)

ja siis läksin veel kaotuseid suuremate panustega tagasi teenima, mis ka ilmselgelt hästi ei lõppenud. Üle poole rolli sai huugama pandud. Et kuidas siis nii, et mõned okeid uued regud tulid ja ei osanud kohaneda, kuidagi peab nii lihtsal saidil ju tagasi saama raha! Täiesti piinlik lugu ja algul oli häbi rääkidagi, elukogemusekest ju justkui võiks praeguseks olla kogunenud ja selliseid lolluseid sellisel skaalal pole varem juhtunud.

Igatahes kurja juur siis mitmes nüansis.
1) Mängud on head õhtuti-öösiti ja pole veel unerezhiimi heaks saanud, lasknud õhtuti ja vahel ka väsinult (lapsega hommikuti toimetada vaja). Niimoodi väsinuna peale kehva jooksu ja ka enda kehvi otsuseid on järgmised veel lollimad otsused kergemad tulema.
2) Ise postflop halb. Artikleid ja videoid olen vaadanud, aga vähe veel, et korralikult selgeks saada.

Selge see, päev pausi ja elukese üle järele mõtlemist. Niisiis nüüd mängin ainult välja maganult, peale lekete-õppetundide üle kordamist ja hakkasin kasutama GTO Wizardit. Enam nii lihtne mäng pole, okeisid rekse ilmus, et kehva postflopiga enam rallit ei sõida. Võtsin GTO Wizardi premium paketi, oleks võinud kohe tegelikult elite, saab vastase range'sid ka mudida. GTO'd madalal ei mängi ka reksid €5stes, nt 3way SB range'is limp-shovet ülivähe ja seetõttu range'id seal hoopis teised kui päriselus mikros nt mida BB vs SB 3way isoda. Aga eks preflopi saab spiniti range'ide ja oma peaga ka paremaks, postflop ideaalne tööriist.

Olengi siin 2 päeva seda puurinud erinevaid spotte, kus thin value järgi checkida, mis boarde laiemalt bluffida, millist valuet ckida (rekside vastu, fishide vastu pigem jätkan selgelt laiemalt value kaldu) ja siis mis runoutide korral rohkem või vähem paugutada. Väga hea kraam.

Õppimine ja august välja grind. Enesekindllus taastumas, nüüd juba okei'ish madala regude vastu täitsa ok juba postflop, enam liiga light borderline shovesid ei shove ka nt kui postflop edge piisav ja IP ise, pole mõtet variatsiooni üles viia eriti kui veel keegi nõrgem mängija ka mängus. Arvatavasti kui mõnisada tundi sellega sisse panna, siis võiks €10seid ka juba kenasti biitida, mis on palju regusem ja raskem.

Päeval siis töö erinevate olukordade kallal ja veidi katsetamist 1-2 laual, eks vaatan jooksvalt kuidas nv õhtul mängud on, kas kannatab 3 laua peale tagasi minna või veel vaja 2 laual max fookust hoida kuni postflop olukorrad rohkem käe ja seljaaju sisse settinud on. Pigem viimane esialgu see nv.

Edu kõigile, mõnusat nv'd ja head nv grindi kes sellega tegeleb. Pigem kasulik selliseid lolluseid ka jagada, kasiinos ka näen kuidas paljud pokkerimängijad seal apakaid taovad ja pigem see ka neile õnne õuele ei too. Omad ohud on sellise pokkeri/kasiino elustiiliga kindlasti ja enamusele see pigem ei sobi, head distsipliini vaja. Paljud seetõttu quittinud ka, mis ka igati okei otsus. Ise kasinnis üliharva maja vastu mängid, vahest harva paari aasta tagant nt festaritel paar väikest pauku rullile ja kas tuleb või mitte. Volüümi andmise koht see pole nagu ka online'is kõrgemale ronimine. Eks saab näha, milline järgmine post tuleb, busto ja urgu tagasi või juba parem mängija ja nv'ga osa august tagasi tehtud. Vast ikka pigem viimane.