Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 110

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

    Nädalavahetusega kõigest paar sotti pussi.

    Reede olid päris rasked mängud ja ise polnud veel arenenud piisavalt, ligi sott miinust. Laupäev sai mängu kallal tööd tehtud ja läksid alates 11 juba heaks mängud, esialgse veel ligi €100 miinust asemel jäi vastu hommikut €250 plussi, lõpus suuremaid kordajaid käis ja suutsin neid ka rahulikult ok regude vastu 2 tabledes võita. Eriti hea on neid muidugi otsekoheste mängijate vastu mängida, siis lihtsalt foldid betile ja korjad tasuta raha üles. Pühapäeval läksin alles 8 paiku hommikul magama ja peale 1 enam und ei tulnud, mängupäev väsinuna läks nahka. Sain isegi esimese 25x kordaja (käib 1x 1k mängu kohta, teinud pigem üle 2k mängu), aga see läks aia taha.

    Vahepeal oligi selline tunne, et rekside laviin nagu Aasiast tulid hunnid, kõigil ... noh ärme vast avalikult süvitsi lahka, mis neil kõigil olid. Tulid häda ja hävingut tooma, minu lilleorgu laastama. Aga kohaneme ja küll karistan neid ka õige pea nii et vähe pole, praegu saan juba hakkama.

    Mulle tundub, et spinnides teenistuse mõttes võib $5 olla selline cashi NL25 vaste ja 10sedd siis nl50. Lihtsalt puusalt teenistuse ja rekside taseme mõttes. Vaevalt nl25 täna palju üle 2k annab teenida ja sedagi tippudel, €5 spinnides tipp pigem teenib (eks pean sinna jälle välja jõudma, hetkel veel pole enam selline crusher nagu paar nädalat tagasi ülilihtsa fieldi vastu).

    GTOWizardiga teen nüüd oluliselt tööd, mis range'idega eri boardidel bettida, mis bluffid alla anda, mida protectioniks jätta, millega OOP mis sügavuselt mis range'ide vastu raiseda, panuste suurused jnejne. Esialgu rohkem HU spottidele, mida kõige rohkem ette tuleb. Küllaltki okeilt saan praegugi HU hakkama, aga tahaks uusi rekse ka crushida paremini. Edge ongi seal kui suuri kordajaid sügavama struktuuriga maha võtta.

    Puusalt pakuks, et €/$5ste reksid on pre-flop isegi enam-vähem enamuses küllaltki okeid, aga postflopi kallal vast artiklite, videote näol äkki suurusjärgus mõnikümmend h kuni 100 h tööd sisse pannud mänguga, otseselt programme pigem vähesed näppinud. Mõni üksik on praeguseks selline ebamugav vastane. 10stes pigem maht juba sadades tundides ja 20+ limiitides pigem tuhat+. Ega see, et siin preflop okei'ishilt selgeks ja kohe keskmine palk peaks jooksma nagu paar nädalat tagasi tundus, see ei saagi anno 2023 realistlik ootus olla, eriti keerulisel ajal kui lihtsat raha vähem peale viskab ja minusuguseid uusi ja vanu reksilaadseid tooteid ka kivide alt ja urgudest välja ronib. Igatahes varemgi abiprogrammidega tööd teha meeldis, tol ajal olid ainult preflop proged, vahepeal oli ikka kümneid range'sid välja prinditud. Uuesti sama töö käimas, eks näis

    Eks mingi hetk võib-olla ka õppetundidest rohkem. Muu hulgas üks huvitav point oli see, et kui 2 mastikaarti maas, siis nt 3. paar samast mastist kõrge kikkeriga ja sarnaseid tooteid võib osades spottides ka masti blufina kasutada. Üle ei maksa pingutada, alguses mul vahest läheb uute õppetundidega lappsesse. Üks hu võitsingi hea regu vastu vist 5x kordajas kui 3 mastist madalamapoolset boardi hakkas peale mu väikest cbeti ise donkama turn ja river, arvatavasti ta teeks mastiga ka, aga pmst mastist 10 ja random 6 oli. Callisin AK ta barrelid maha, oleks pidanud vbla ka masti blokkeriga aint nii või noh ei teagi. Vahest on sellised spotid, kus oled lambikäega hea ja polegi kindel, kumb meist fish oli. Pigem vist too spot olin ise. Aga enda vabanduseks, küllaltki top of my range olin, ei saa top range'i ju ka maha panna! (väike Ax lihtne fold, kuigi sisuliselt sama tugevus vs range, lihtsalt mingi osa ajast tuleb maha callida, oligi tal väga tugev või bluff). Eks neid close või keerulisi spotte jagub, peabki mõtteainet olema, muidu oleks igav.

    Aspekte on palju, milles paremaks saada ja selliseks mitmekülgseks heaks professionaaliks saada. Nagu näha eelmisest nädalast, siis suuremaid ja väiksemaid vigu viskab ikka sisse. Ongi tähtis alguses ära teha need vead, õppetunnid kaasa võtta ja areneda, mitte püssi põõsasse visata.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

    Ega nendes väikestes limiitides eriti võita ei saagi, sest kõik callitakse maha. Ma liiguks üles, kus nad respektivad su raisesid rohkem... :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES