Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 112

Niitvaade

  1. #11

    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

    Väike Elu24 nurgake ka enne nädalavahetust.

    Oli sõprade chatis ka arutelu, et kas staatus tõmbab naisi. Et Madis kas kinnitad, sul ju ka seda oli millalgi! (veidi puid on ikka ok saada vahest)

    Nt Peeter Koppelil võib järts ukse taga olla, staatust on, rahhi liigub, jutt jookseb. Kuidas mul?

    Vastasin midagi sellist. Mul sample selline tänapäeva mõistes pigem väiksemapoolne. Kui nüüd lühiajalist sihtida, siis mul välimusest täitsa suva, vanad teksad ja katkine pusa seljas, tihti ka joogiplekid peal onja, linna peal minimaalselt poolel teel piiraja poole. Mõni sõber ei tunne mind linnas ilma joogiplekkideta äragi. Paraku neile naistele, kelle vastu endal võiks huvi olla, siis neile selline väärtuspakkumine üldiselt peale ei kipu minu kogemuse järgi minema, mulle täiesti arusaamatutel põhjustel. Võib-olla olen halvasti jooksnud aastate jooksul, ei tea, vast keegi teine kes paremini sarnase lähenemisega jooksnud on, oskab täiendada, täpsustada. On ka naisi, kellele mäus jorsid on sihtgrupp, kes mingil põhjusel võib-olla paremat ei saa, aga nemad ei kipu jälle minu sihtgrupp olema.

    Lühiajalise ja pigem ka pikaajalise jaoks vaja, kui tahta ühel või teisel moel väljapaistvamaid isendeid (ükskõik mis soost, tänapäeval tuleb täpsusada! kõik on ok!) ära lohistada, mingisugust kombot järgnevast: mõistus, välimus, riietus, jutt, staatus (võib aga ei pea rahas olema, vaesed kultuuritegelased nugistavad ka nii et vähe pole). Huumorisoon ka selgeks plussiks. Erinevalt Kopli Petsist mul niisiis välimusest täitsa suva ja nii ka ilusate naistega, kes osalt kipuvad pealiskaudsemad olema (eluke tuleb lihtsalt kätte, miks mitte onja) ja kellele see pigem ka kaaslase puhul päris tähtis, löögile saamine on pigem semi (isegi kainelt Tinderis).

    Igatahes lühiajaline teema mulle huvi ei paku.

    Igal potil on oma kaas, oma nish tuleb leida. Elame korra, yolo onja, milleks leppida keskpärasega. You can have it all, midagi sarnast Billionsis öeldi (täpsem tsitaat vist oli: "You only live once, do it all!") Meeldib ikkagi suurelt mõelda, sihtida, toimetada. Vahepeal ka 1-2 sammu tagasi on väga ok.

    Pigem sihin tarku, ilusaid, edukaid kõike korraga, eriti kui veel perele orienteeritud. Neid on väga vähe, aga on. Volli nii selgelt ei anna, aga vahest näkkaks. Endal isegi mitte top range, vaid nuts kodus olemas. Hetkel ise olen semibusto, aga Elu on lill, vaatamata oludele. Teenib minust praegu way rohkem (ebaoluline küllaltki, küll varem või hiljem ette tõmman jälle), ma ennast küll trofeemeheks ta kõrval pidada ei saa, aga hetkel nt enamus kulud tema kanda :D Tuleb osata elada, kutid!

    Volli enda stratiga ei annaks, aga vahest näkkaks küll. Ja täitsa piisab. Oleks volli peal väljas, peaks vahest pesema-kusema kammima ka. Riideid võiks tihedamini osta kui korra aastas.

    Eks tulebki luua selline setup, mis eesmärke toetab. Näiteks Bilzerianile meeldib ilusate naistega volli anda, plekki, relvad, pulli teha. Tal ideaalne setup enda eesmärkide, elustiili jaoks. Kõik sisendid (raha, naised, seiklused) jooksevad ise tema juurde kokku. Goat, max exploit! Mulle nii sobib väga hästi nagu on. Ja kuivõrd naisi juba elukeses piisavalt on, piisavalt semikeeruliseks juba elatud, ei hakka detailidesse laskuma, siis juurde pole vaja. Jätkan sama liini, väljas katkised riided ja semimäus. Pigem teengi kuttidega pulli linna peal, semimäus katkiste riietega jorsi välimus ja käitumine hoiab ka naised eemale. Minu setup toetab minu eesmärke, elustiili, hoiab elukese lihtsana.

    Et ei tekiks tühjast tüli,
    si.a pärast sekeldusi,
    pa.a pärast pahandusi,
    kuse pärast kanget kaklust (või teises versioonis ka: kohtus käimist)

    Vanaisa tsiteeris kunagi midagi sellist, interneeduses ainus jälg väidab autoriks J. Viidingu. Ütleme nii, et jäi meelde.

    Eluke tuleb lihtsana hoida ja setup sellisena, et eesmärke toetab. Siis läheb kõik palju libedamalt. Minul fun, perega korras ja jamasid ei teki. Muidugi peale väljas käimist paar järgminst päeva kodus saan vaikuse kohtlemist, aga ei olegi võimalik elus kõike saada ja pohmakaga vaikuses olla on ka väga ok! On ka hullemaid lahendusi.

    Ranka jagas siin miskit Elu24 teemat, ei viitsi tunnist naisinflude juttu kuulata. Oleks veel mingi 3 minti parim stoori vms. Mõtlesin, et ei saa kehvemp olla, ka natuke teemasse puhuda.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 08.12.23 at 19:24

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES