Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Kusjuures lugedes muru kommentaare, siis tekkis endal sama mõte... Lihtsalt ei mõista, et miks need Spinid tal nii kivisse on raiutud.

Samas tean ka spinnimängijaid, kes nüüd küll nendest TOP10 vms. seas ei ole, aga teenivad piisavalt. Tahaks nagu öelda, et kohati väga tugevalt utreeritud jutt murul. Ei tea miks, aga kas vabandamaks välja mingit olukorda?

EDIT: Ja ära võta isiklikult, aga kõike seda lugedes meenuvad privadori tekstid aastast mine ***** (no tegelt miski 2010 paiku), kui Party oli kukkunud, Mansioni overlayd läbi ja USA fishid üldisest 'poolist' kadunud.

Siis tuli miskit sarnast toodangut privadori sulest, et kõik on šaakalid, peab olema miski mikroskoopilistes toppides, et üldse midagi teenida, või muidu pead 1-toalises korteris koos emaga Lasnas elades nuudleid sööma.

Reaalsuses kõik, kes tahtsid, teenisid piisavalt. Muuseas. Sama elukalliduse jutt oli ka toona.
Kui ma pelaks full time ma teeniks rougly sama palju praegu nl25s kui toona ning näiteks viimase paari aastaga ma olen alla 10h arenemisega tegelenud