Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 116

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: *** POKKERIPROD PEALEHEL TOIMUV: Uudised, Info jms. koondteema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Rasked ajad pokkeris, varsti pean minema parki pelama
    Nali-naljaks, aga mind tegelt paneb imestama inimeste standardite langus ja kui kiirelt inimesed lepivad.

    Kui kunagi oli null tolerantsi pokkeribottide vastu, siis juba loen kommentaare, kus mingid räägivad, et oleks hea, kui neid ei oleks niipalju.

    Konnad keevad ja harjuvad keetmisega ikka väga kiirelt. Isegi uskumatult kiirelt.

    Tsiteerin:

    It would be a slight improvement to the situation if the sites could catch and ban at least the bots that are using multiple accounts and playing high volume. With the data and information they have, it should be very doable.

    Having 100 people running 100 bots is better situation than having 100 people running 2000 bots.

  2. #2
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 828

    Re: *** POKKERIPROD PEALEHEL TOIMUV: Uudised, Info jms. koondteema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nali-naljaks, aga mind tegelt paneb imestama inimeste standardite langus ja kui kiirelt inimesed lepivad.

    Kui kunagi oli null tolerantsi pokkeribottide vastu, siis juba loen kommentaare, kus mingid räägivad, et oleks hea, kui neid ei oleks niipalju.

    Konnad keevad ja harjuvad keetmisega ikka väga kiirelt. Isegi uskumatult kiirelt.

    Tsiteerin:
    Mäletan kunagi sain aeg ajalt mingi kompensatsiooni kas starsilt või olybetilt et olen mõne botteri vastu mänginud aga viimane selline oli äkki 7 aastat tagasi, tundub et enam keegi ei kompenseerigi, vaevalt ma neid kõiki kenasti vältinud olen.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: *** POKKERIPROD PEALEHEL TOIMUV: Uudised, Info jms. koondteema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mäletan kunagi sain aeg ajalt mingi kompensatsiooni kas starsilt või olybetilt et olen mõne botteri vastu mänginud aga viimane selline oli äkki 7 aastat tagasi, tundub et enam keegi ei kompenseerigi, vaevalt ma neid kõiki kenasti vältinud olen.
    Kas nad ikka ütlesid, et tegu on botid? Kas see ei olnud mingit ümmargust vastust 'seoses ebaausa mänguga' vms.

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 828

    Re: *** POKKERIPROD PEALEHEL TOIMUV: Uudised, Info jms. koondteema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas nad ikka ütlesid, et tegu on botid? Kas see ei olnud mingit ümmargust vastust 'seoses ebaausa mänguga' vms.
    Tead ega ma eriti ei mäleta, väga ammu oli aga mingi paarsada euri isegi ja ma mängisin mingi nl4 too aeg

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES