Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
See on ju tegelikult väga väike summa võttes milliseid botfarme eksisteerib
Ilmselgelt selle 'uudise' puhul on tegu 888pokeri PR-kampaaniaga, et nende [888] võrgus on kõik aus, nad näevad väga palju vaeva, nad on läbipaistvad ja hoolivad ning kuulavad ja vastavad mängijatele.

Vastandudes - erinevalt kurjast ACR (Americas Cardroom) pokkeritoast, mis andis pokkerifarmi teemale lakoonilisi vastuseid, et tehke ise bot või üldse ei vastanud ning hoolimatust GGPokerist, kes üleüldse lasi sellisel asjal nagu 'superuser' tekkida.

Ilma täpse statistikat avaldamata, ei oleks lihtsalt nende PR-kampaania uudiskünnist ületanudki.

Mina vaataks suuremat pilti. Esiteks, kui nende võrgustikus oleks olnud (meie tegelikult ei tea seda) massiivne pokkerifarm, siis sellist 'uudist' ei oleks tulnudki. Võib-olla oli 2023. aasta neile lihtsalt 'soodne' aasta bottide koha pealt, aga muidu jube urgas - meie seda ka ei tea.

Teiseks. 888poker on PokerScout andmetel suhteliselt väikene pokkerituba, aga ikka esinevad pokkeribotid, siis pole mõtet arvatagi, et mujal neid ei ole, vaid pigem võiks öelda, et neid on igal pool ja võib-olla ACR teemas väljatoodud arvud, et hetkel 5 kuni 15% kõikidest mängijatest on botid, ongi 2024. aasta reaalsus.

Siit võib järeldada, et ühtegi 'puhast' online pokkeri võimalust enam olemas ei ole. Võib-olla kunagi hästi kauges tulevikus, kui tuleb VR-pokker ja seoses sellega kaob rööplaudamine (hahahahaha, mis sõna), ehk siis, aga praegu ma ausalt öeldes küll ei näe. Teisisõnu kahtlustaks iga multitablerit (ikka natuke inimlikum sõna) hetkel botina :)

Lisaks lõpetuseks rääkides summadest. See on minu arvates eksitav. Summad ei näita aktiivsust ja aktiivsus omakorda botiprobleemi suurust. Utreeritud näitena, kui kümnest mängijast 9 oleksid botid, siis nad ei võidakski ju sittagi ja summad poleks suured, aga probleem oleks tegelikult mitte suur, vaid suisa massiivne.